Zaloguj się, aby obserwować  
Prometeusz

Age of Conan: Hyborian Adventures

4161 postów w tym temacie

Witam. Mam w planach kupno gry AoC: Hyborian Adventure. I mam kilka pytań:

1). Na początek czy za pierwszy miesiąc gry się nie płaci???
2). Jak się płaci abonament?
3). Który serwer na początek polecacie? (Polski czy Europejski)
4). Jaką klasę postaci polecacie na sam początek?

Bardzo proszę o odp. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 15:34, Czarek188 napisał:

Witam. Mam w planach kupno gry AoC: Hyborian Adventure. I mam kilka pytań:

1). Na początek czy za pierwszy miesiąc gry się nie płaci???


Pierwszy miesiąc jest wliczony w cenę gry.

Dnia 30.05.2009 o 15:34, Czarek188 napisał:

2). Jak się płaci abonament?


Pre paid, karta kredytowa, przelew - standardowo.

Dnia 30.05.2009 o 15:34, Czarek188 napisał:

3). Który serwer na początek polecacie? (Polski czy Europejski)


Zależnie od tego czy kupisz europejską czy polską wersję będziesz przypisany do polskich lub europejskich serwerów, więc zastanów się nad wyborem.

Dnia 30.05.2009 o 15:34, Czarek188 napisał:

4). Jaką klasę postaci polecacie na sam początek?


Nie trawię takich pytań ;p Po prostu graj tym czym czujesz, że chciałbyś zagrać. I tyle na ten temat.

Dnia 30.05.2009 o 15:34, Czarek188 napisał:


Bardzo proszę o odp. :]


@hobgoblin90

Co do kluczy z allegro po 40 zł - są pewne i od sprawdzonych sprzedawców. Aczkolwiek jeżeli masz ochotę na wycieczkę do Berlina po grę to miłego.

@kamyk95

Co do klasy postaci to jak napisałem wcześniej w odpowiedzi. Odnośnie drugiego pytania to zależy co kogo kręci, a co jest nudne. Choć myślę, że jakby początek był nudny i zniechęcający to nikt by nie grał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 19:26, zawcia napisał:

@hobgoblin90

Co do kluczy z allegro po 40 zł - są pewne i od sprawdzonych sprzedawców. Aczkolwiek
jeżeli masz ochotę na wycieczkę do Berlina po grę to miłego.

taa, przemiędlone w rękach pewnie i lekko podarte kartki... dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 19:28, hobgoblin90 napisał:

> @hobgoblin90
>
> Co do kluczy z allegro po 40 zł - są pewne i od sprawdzonych sprzedawców. Aczkolwiek

> jeżeli masz ochotę na wycieczkę do Berlina po grę to miłego.
taa, przemiędlone w rękach pewnie i lekko podarte kartki... dzieki bardzo


Jakie podarte kartki ? Wersja elektroniczna jest Ci wysyłana na maila i nie ma z tym problemów... ludzie jak nie macie o czymś pojęcia to nie piszcie głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 20:19, Kapas napisał:

Jakie podarte kartki ? Wersja elektroniczna jest Ci wysyłana na maila i nie ma z tym
problemów... ludzie jak nie macie o czymś pojęcia to nie piszcie głupot.

lol, ale ja nie jestem ludziami, tylko jednym człowiekiem xD
poza tym nie posiadam karty kredytowej, a oszustow nie malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2009 o 20:22, hobgoblin90 napisał:

lol, ale ja nie jestem ludziami, tylko jednym człowiekiem xD
poza tym nie posiadam karty kredytowej, a oszustow nie malo...


Koleś sprzedaje je hurtowo.. kupowałem je z kumplem i działają oba.. poza tym co za problem zrobić przelew na poczcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 20:25, Kapas napisał:

Koleś sprzedaje je hurtowo.. kupowałem je z kumplem i działają oba.. poza tym co za problem
zrobić przelew na poczcie?

taa, a pozniej jak ktos bylby oszustem to bym wyszedl na idiote bez kasy.... ale skoro mowisz, ze znasz pewnego i uczciwego sprzedawce tych kodow to podaj linka do aukcji jesli laskaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 21:37, Kapas napisał:

ale skoro
> mowisz, ze znasz pewnego i uczciwego sprzedawce tych kodow to podaj linka do aukcji
jesli
> laskaw

a prosze bardzo http://www.allegro.pl/item646531631_age_of_conan_cd_key_aoc_klucz_30_dni_24h_dobe.html

:)

a jak przepiega transakcja? po ilu dniach od wyslania pieniedzy dostane ten klucz? i serio jakbym kupil gre w polskiej edycji to tamten klucz nie zadziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2009 o 22:00, hobgoblin90 napisał:

a jak przepiega transakcja?
po ilu dniach od wyslania pieniedzy dostane ten klucz? i
serio jakbym kupil gre w polskiej edycji to tamten klucz nie zadziala?


1 góra dwa dni.
klucz dostaniesz na następny dzień ( wszystko jest w opisie aukcji)
albo kupujesz polskie klucze albo angielskie.. nie da sie doładować polskiego konta angielskim kluczem i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 22:20, Kapas napisał:


> a jak przepiega transakcja?
> po ilu dniach od wyslania pieniedzy dostane ten klucz? i
> serio jakbym kupil gre w polskiej edycji to tamten klucz nie zadziala?

1 góra dwa dni.
klucz dostaniesz na następny dzień ( wszystko jest w opisie aukcji)
albo kupujesz polskie klucze albo angielskie.. nie da sie doładować polskiego konta angielskim
kluczem i odwrotnie.

ale dlaczego? rozumiem, tanszy abonament, wlasne serwery itp. ale Polakow teraz (i Rosjan chyba tez) do takiego getta dali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak naprawdę ma się sprawa z Conanem..?
Patrząc na ceny tejże gry i to nie tylko na allegro gdzie boxową wersję można kupić za 30 złotych to do tego i na ebayu ceny takiej kolekcjonerskiej nowej edycji w granicach 20 dolarów przeświadczają o tym, że ta gra nie ma zbytnio wzięcia, a co za tym idzie musi sobie marnie stać.. sam kupiłem wersję angielską za te 30 złotych nową w folii po to by sprawdzić jak ta gra wogóle wygląda i czy naprawdę ma tyle błędów i jest tak niedorobiona jak niektórzy malkontenci mówią, osobiście próbowałem wszystkich niemal płatnych MMO pomijając WoW, zatem pewnie zrobię wstępny przegląd, niemniej jednak pytanie dla tych co grają serwery są ogólnie zaludnione czy raczej wieje pustką..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 23:31, Malcollm napisał:

Jak naprawdę ma się sprawa z Conanem..?
Patrząc na ceny tejże gry i to nie tylko na allegro gdzie boxową wersję można kupić za
30 złotych to do tego i na ebayu ceny takiej kolekcjonerskiej nowej edycji w granicach
20 dolarów przeświadczają o tym, że ta gra nie ma zbytnio wzięcia, a co za tym idzie
musi sobie marnie stać.. sam kupiłem wersję angielską za te 30 złotych nową w folii po
to by sprawdzić jak ta gra wogóle wygląda i czy naprawdę ma tyle błędów i jest tak niedorobiona
jak niektórzy malkontenci mówią, osobiście próbowałem wszystkich niemal płatnych MMO
pomijając WoW, zatem pewnie zrobię wstępny przegląd, niemniej jednak pytanie dla tych
co grają serwery są ogólnie zaludnione czy raczej wieje pustką..?

grlem w triala i mimo ze jestem ogromnym fanem Hyborii wciaz zastanawiam sie nad kupnem (ale na pewno nie wersji Polskiej) tej gry, pustki, a 8/10 graczy jest pk jak juz spotkash icg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2009 o 23:31, Malcollm napisał:

Jak naprawdę ma się sprawa z Conanem..?


Czy wieje pustką ? Zależy od pory dnia ( i nocy, bo o dziwo i w nocy gra sporo osób) i pewnie też od serwera. Przeważnie zawsze znajdzie się jakiś ganker, który będzie chciał Ci obić mordę. W zasadzie na serwerze, którym gram (fury) nie można powiedzieć, że graczy jest mało. Jest powiedziałbym w sam raz - nie za dużo i nie za mało.
Bugi ? Zdarzają się, ale na pewno gra wygląda znacznie lepiej niż po pierwotnej premierze w 2008 roku. Gra tania? Bo jest dość niska cena, dość duża popularność, a sprzedając grę na miesiąc za 30-40 zł jest wielkie prawdopodobieństwo, że potencjalny gracz przedłuży abonament - stąd obserwuje się teraz tendencję przyrostu graczy na serwerach, po wprowadzeniu triala. W każdym razie jeśli się zastanawiasz to nie trać czasu tylko kupuj, bo świat jest na prawdę głęboki i przesiąknięty wręcz klimatem Conana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę juz mam kupioną na serwery EU teraz tylko czekam aż przyjdzie pocztą i zacznę wykorzystywać darmowy miesiąc, a że wakacje się zbliżają.... zobaczymy jak to będzie mam za sobą już kilka MMO i do każdego mnie ciągnie, czasami mam tak, że miesiąc sobie pogram w Warhammera a miesiąc w Lotro i robię sobie przerwę na miesiąc od MMO... troszkę za dużo tego na rynku Lotro mnie wciąga klimatem Warhammer dzięki nowemu kompowi też zaczął w końcu poprawnie działać no i ten klimat też jak dla mnie jest bombowy teraz zaś Conan nad którym długo myślałem gdyż też lubię bardzo ten świat widać wychodzą ze mnie książki oraz gry fabularne... a że na horyzoncie nowe MMO musiałem po prostu zasmakować Conana może zaprzyjaźnimy się na dłużej kto wie, to też zależy od ludzi na tym czy na innym serwerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie dobrze :)

Właśnie mam pytanie -> co mogę zrobić z wydobytymi surowcami (ze srebrem skórami zwierząt)? Bo sprzedać ich się nigdzie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 10:50, Kapas napisał:

Może będzie dobrze :)

Właśnie mam pytanie -> co mogę zrobić z wydobytymi surowcami (ze srebrem skórami zwierząt)?
Bo sprzedać ich się nigdzie nie da.



w punkcie handlowym innym graczom możesz sprzedać ;p albo zużyć podczas bawienia się płatnerstwem ;)

Co do braku ludzi na polskich serwerach. Nie wiem jak aktualnie na Rothacie, bo PvE mnie nie kręci, ale na Two Eagles wczoraj od 1-3 w nocy mieliśmy w Khesattcie z ruskimi walkę rajd vs rajd. Więc nie wydaje mi się żeby było pusto ;)

@Malcollm

WoW też poniżej 40 zł kosztuje, a ma subskrybentów baaaardzo dużo ;p Więc cena gry nie jest wyznacznikiem tego jak jej idzie, ale ma po prostu zachęcać do kupna. FC na sprzedaży zbił dużą kasę w zeszłym roku jak była premiera, teraz liczy się zysk od ludzi opłacających abonament.

Co do pytania, zarówno na polskich jaki i europejskich serwerach jest "zdrowe" zaludnienie.
Na europejskich oczywiście więcej, ale tego można było się przecież spodziewać ;>


@Kapas

Przypuszczam, że jeszcze 80 nie masz, a Fury to jednak stary serwer i największe mrowie ludzi siedzi zabawiając się po Khess, na białych piaskach, czy ganiając po polach zmarłych ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2009 o 12:59, zawcia napisał:

@Kapas

Przypuszczam, że jeszcze 80 nie masz, a Fury to jednak stary serwer i największe mrowie
ludzi siedzi zabawiając się po Khess, na białych piaskach, czy ganiając po polach zmarłych
;p



Lvl mam 27 :) idzie w miare mi dobrze, no ale jeszcze mnie biją ci z wyższym lvlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować