Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 sprzedało się lepiej niż najlepsze gry na PS3... razem wzięte

43 postów w tym temacie

Komuś na gram.pl się nudziło, więc wojenkę czas wywołać.

"Zgodnie z badaniami grupy NPD Halo 3 pobiło sprzedaż Resistance 1 + 2, Uncharted 1 + 2, Killzone 2 i God of War III RAZEM WZIĘTYCH... wow"

Tak to sobie można biadolić - porównajcie sobie to wielkie "Halo" w wynikami sprzedaży wszystkich GTA, albo od biedy z Modern Warfailem 2.
Że co? Że moja propozycja jest chora i niepotrzebna?
A ww. porównanie z PS3 to co?!

rpgfan/pustelnik21, Albii & Xjumpaytech - czekamy na wasze opinie xD

P.S.: Free Kevin! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę ale czy NPD nie bada tylko i wyłącznie rynku w USA? Czyli kraju, gdzie seria Halo stała się obiektem kultu? Czy Halo w pozostałych częściach świata sprzedawało się równie dobrze, co w Stanach? Nie sądzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cygi...Ale Gta i MW2 to Multiplatformery! A to Ex dla x''a więc jakies osiągnięcie to jest,nawet zważając na to że Xboxa da się przerobić.......H3 nie dorównuje jakościowo takiemu U2 czy GoW3 ale ma świetne Multi :D.

PS: Mam obydwie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 14:34, metyl napisał:

Niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę ale czy NPD nie bada tylko i wyłącznie rynku
w USA?


Tia, dokładnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No po prostu szok . Już idę płakać że HALO takie "WSPANIAŁE" a ja w nie nie gram . hehehehehe , jak ktoś WIELBI plastikowe gry z popierdułkowatymi broniami i ufokami to będzie miał się z czego cieszyć że jego HALO takie wspaniałe , a reszta to oleje . Mi osobiście seria HALO nigdy się nie podobała i podobać nie będzie i nie rozumie jej kultu w USA , ale w sumie oni tam lubią plastik i takie klimaty więc niech im będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez takie durne komentarze cierpi tylko dobra gra ; /
Ktoś napisał, że halo się lepiej sprzedało, kogo to obchodzi? Ale teraz każdy będzie błotem rzucać w halo bo najwięcej zawiniło, że jest mimo wszystko bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać wasz poziom inteligencji... Bo co bo Halo 3 pobiło w sprzedaży i to że wy nie lubicie tej gry to co ? Można od razu rzucać błotem ? Uważam że Halo 3 to dobry tytuł bo sam grałem dużo godzin . Świetna gra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Greenberg, proszę porównać wyniki sprzedaży Halo 3 do wyników takiego choćby Wii Sports, od biedy Mario Kart Wii :) Jak szaleć to szaleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Greenberg, proszę porównać wyniki sprzedaży Halo 3 do wyników takiego choćby Wii Sports, od biedy Mario Kart Wii :) Jak szaleć to szaleć.
Grrr, internet mi wariuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Halo" to wielkie HALOOOOOOOooooooo :D gra dla mnie średniawa i przereklamowana... :) A może by tak Halo 3 porównać z grami na nintendo ? to by była gra dopiero w tyle hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki z USA...
A tam jakość nie jest głównym czynnikiem, a marketing.
Do tego można porównać wyniki Halo do Mario, Wii Fit czy innych hitów z PS2/Wii
EDIT: Do Halo nic nie mam, kosi pod względem multi, ale reszta? Amerykańska bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować