Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy konkurs na gram.pl z okazji nowej gry Need for Speed!

88 postów w tym temacie

Dnia 22.06.2010 o 12:19, ww3pl napisał:

Żądam powtórzenia, większość prac wynika ze zmowy po stornie kierowców! :P Pewnie nawet
sabotowali i tak niewielkie siły policjantów ;D

Może powinieneś skuteczniej namawiać znajomych? Cóż, nie został wykorzystany element społeczny, a szkoda...
Wyniki na pewno w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ze swojej strony udało mi się namówić całą piątkę znajomych. Ba, nawet dostałem obietnicę w stylu ''super, będę mógł się wykazać. Biorę się za rysowanie!''

No i tyle ich widzieli...
Hm... jakby nadać tu dramaturgii...
Gdybym swojego czasu nie usunął konta na naszej-klasie, już dawno bym pozbył się ich z listy znajomych!
ELOKOLO

Praca Leszcza, Łukaszkaczmarczyka i iroxesa. Co do reszty mam mieszane uczucia, ale moim zdaniem to właśnie te prace na pewno zasługują na wyróżnienie. Choć szkoda, że niemal wszyscy zdecydowali się na ten ''realistyczny'' styl rysunku, cholernie lubię zawieszać oko na wszelkiego typu karykaturach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz zależy kto co lubi inni lubią szkice, inni grafikę, a inni jeszcze coś innego... cieżko wnioskować która praca zasługuje na wyróżnienia a które na wygraną nie każdemu podobają się karykatury. Ja np wolę futurystyczne samochody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybierając prace, które moim zdaniem są ''perełkami'', prawda, kierowałem się głównie swoim gustem, ale też patrzyłem ludziom ''na łapy'' jeżeli chodzi o umiejętności w rysowaniu aut właśnie w tym ''realistycznym'' stylu. A że otaczają mnie ostatnio sami kandydaci na ASP, to mam pewne porównanie.

''Pewne''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 15:55, ww3pl napisał:

Wybierając prace, które moim zdaniem są ''perełkami'', prawda, kierowałem się głównie
swoim gustem, ale też patrzyłem ludziom ''na łapy'' jeżeli chodzi o umiejętności w rysowaniu
aut właśnie w tym ''realistycznym'' stylu. A że otaczają mnie ostatnio sami kandydaci
na ASP, to mam pewne porównanie.

''Pewne''.


Miło mi, że chwalisz moją pracę. Twoja historyjka też przypadła mi do gustu wraz z Autem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 15:55, ww3pl napisał:

Wybierając prace, które moim zdaniem są ''perełkami'', prawda, kierowałem się głównie
swoim gustem, ale też patrzyłem ludziom ''na łapy'' jeżeli chodzi o umiejętności w rysowaniu
aut właśnie w tym ''realistycznym'' stylu. A że otaczają mnie ostatnio sami kandydaci
na ASP, to mam pewne porównanie.

''Pewne''.


Widzisz ja na akademie sztuk pięknych to nie chodzę plastykę się miało w podstawówce ;D wybrałem inny kierunek Administracja Sądowa -> nie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogrubione ''elokolo'' znaczyło, że dalsza część mojej wiadomości jest skierowana do Ciebie.

No, ale jeśli to dla Ciebie pochwała... to niech będzie.

NeMo-PL
No plastykę w podstawówce to i ja miałem. Przecie napisałem, że nie ja, a znajomi kandydują na ASP ;-)
Chociaż wszelkie wątpliwości chyba rozwiewa moja praca... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 16:05, ww3pl napisał:

Pogrubione ''elokolo'' znaczyło, że dalsza część mojej wiadomości jest skierowana do
Ciebie.

No, ale jeśli to dla Ciebie pochwała... to niech będzie.


lukaszkaczmarczyk - to mój poprzedni nick. Może akurat dzięki twojej wypowiedzi dostane to wyróżnienie, jeżeli takowe występuje w tym konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze lepiej, bo właśnie widzę, że pomyliłem ksywki, za co przepraszam.

Chodziło mi oczywiście o Mustanga - zauważ sam, że pod ksywką ''lukaszkaczmarczyk'' nie dałeś żadnej pracy.

Starość, nie radość :( Co do reszty, na szczęście, pomyłki już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2010 o 16:14, ww3pl napisał:

No to jeszcze lepiej, bo właśnie widzę, że pomyliłem ksywki, za co przepraszam.

Chodziło mi oczywiście o Mustanga - zauważ sam, że pod ksywką ''lukaszkaczmarczyk'' nie
dałeś żadnej pracy.

Starość, nie radość :( Co do reszty, na szczęście, pomyłki już nie ma.


to chwalisz moją pracę, czy masz do niej mieszane uczucia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam uczucia wymieszane jak obraz malowany akwarelą, na którym Justin Bieber podrywa dzikie gęsi na plaży dla nudystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za dużo dziś nieporozumień tworzę.

Niech lepiej ktoś jeszcze, oprócz mnie, pochwali się, jakie prace przypadły mu do gustu. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bah, gdybym to ja Cię nie wyróżnił w tym wątku, na Shifta mógłbyś patrzeć tylko przez szybę w Empiku : P

... albo zwyczajnie robię za proroka.

Zwycięzcom rzecz jasna gratuluję, część naprawdę się wykazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować