Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remedy pracuje nad nową grą

16 postów w tym temacie

Lepiej niech Alan Wake na PC wydadzą, w końcu skoro przez kilka lat (podajże 4) obiecywali to niech teraz znajdą w sobie chociaż odrobinę godności i spełnią swoje obietnice. Zwłaszcza iż edycja konsolowa słabo się sprzedaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 15:05, Prince97 napisał:

Jaki sukces? Ta gra nie dorównuje żadnemu ex''owi z PS3. Na tvgry.pl dostał tylko 3
gwiazdki


może według Ciebie, a moim zdaniem alan>gow3. Dlatego że ma bdb klimat więc to co powiedziałeś że nie dorównuje jest bzdurą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 15:11, mistrzukrak napisał:

może według Ciebie, a moim zdaniem alan>gow3. Dlatego że ma bdb klimat więc to co
powiedziałeś że nie dorównuje jest bzdurą.

No tak, bo porównywanie do slashera coś da... (GoW3 w swoim fachu jest mistrzem, a Alan jako Action game jest średniawy, ale za to z litrami klimatu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 15:05, Prince97 napisał:

Jaki sukces? Ta gra nie dorównuje żadnemu ex''owi z PS3. Na tvgry.pl dostał tylko 3
gwiazdki

Gość z tvgry to chyba się spodziewał dodawania do opakowania jeszcze plecaka odrzutowego. Jak zagrałem, to przekonałem się, że to co mówił, o swoich wielkich oczekiwaniach nie ma jak spełnić, bo nic lepszego do tej gry dodać nie można, jak na razie jedna z najlepszych gier w jakie grałem w ostatnich 2 latach.
Grafika 9,7/10
Fabuła 9,5/10
Klimat bezapelacyjnie 10/10
Zresztą na gram.pl Alan Wake dostał 9,9/10. Więc piperzy** głupoty nic nie wiedząc o grze, a tylko oglądając filmiki na tvgry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 16:32, Prince97 napisał:

I Ten cały Alan dostał na gram.pl 9.9 tylko dlatego że redakcja gramu woli xboxa I w
takim razie Uncharted 2 powinien dostać 10


Nie! To ruscy! Ruscy atakujom nasz biedny kroj! Alan Wake ma 9,9. Wojna będzie.

A teraz powiedz:
- Co jest dla ciebie ważniejsze w grze - fabuła i klimat, czy sama grywalność?
- Grałeś w Alana?
Jak nie podoba ci się gram.pl to go nie czytaj. Ja uważam że niektórzy tu faworyzują X''a, może i tak, ale grę oceniał Lucas, który ma jedynie PS3. To na pewno fanboj Xboxa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2010 o 17:32, Prince97 napisał:

I nie chodzi mi tylko o Lucasa

Jesteś niezadowolony z oceny Lucasa - przedstawiłem ci jego punkt widzenia. Dawaj, pokaż listę gier, których oceny zostały zawyżone, bo oceniał je fanboj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować