Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 - dysk 60 GB w standardzie

26 postów w tym temacie

Tylko dlaczego takie wypowiedzi pochodzą z Europy, a nie z centrali w Japonii.

Łatwiej będzie w dniu premiery powiedzieć, że to SCEE się pomyliło, a pracownik już został zwolniony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Przedstawiciel Sony potwierdził, że 60-GB dysk znajdzie się w standardzie we wszystkich egzemplarzach konsoli PlayStation 3. Wcześniejsze informacje, podane w Japonii przez prezesa Sony Computer Entertainment, były w tym względzie niejasne.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 3 - dysk 60 GB w standardzie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż 60 GB? No nieźle nieźle. W Xobsxie pierwszym było 10 i i tak było to dosyć dużo. Ciekawe tylko czy to podniesie cenę ....
A z drugiej strony to chyba o niewielką sumę. Pozatym nie trzeba będzie się już bawić z: "Loading Save Data Do not Remove Memory Card® for PlayStaton™2® or reset/switch console". Po prostu na dyk i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 11:43, Kubeczek77 napisał:

Ciekawe ile będzie kosztować ta konsola <hmmm>



Oj pewnie sporo, pewnie sporo. Choć i tak o wiele taniej niż cały komputer o porównywalnej mocy. Dlatego opłaca się ją kupić.


_________________________________________________________________________________________________________
www.rpggothic.prv.pl nowa strona o gothicu i innych cRPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tyle co teraz.. czyli 1 DVD styknie... ale Blu-R jest czesciowo poto, by pomiescily sie scenki filmowe w ktorych lubuja sie azjaci, a to w jakosci HD potrafi sporo miejsca zajmowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dysk stal sie koniecznością po zapowiedzeniu uslugi sieciowej dla PS3. Wiadomo, że mozan większość rzeczy stream''ować ale zakładam, że Sony bedzie chciało sprzedawać mp3 i video które bedzie sie własnie ładowac na HDD. Do gier wystarczyły by pewnie karty pamieci ale prawdziwym powodem HDD jest wlasnie stworzenie przestrzeni na produkty ktore bedzie mozna kupic z sieci a tym samym zwiekszyc zyski Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dysk stal sie koniecznością po zapowiedzeniu uslugi sieciowej dla PS3. Wiadomo, że mozan większość rzeczy stream''ować ale zakładam, że Sony bedzie chciało sprzedawać mp3 i video które bedzie sie własnie ładowac na HDD. Do gier wystarczyły by pewnie karty pamieci ale prawdziwym powodem HDD jest wlasnie stworzenie przestrzeni na produkty ktore bedzie mozna kupic z sieci a tym samym zwiekszyc zyski Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 12:37, obcy napisał:

Do gier wystarczyły by pewnie karty pamieci


Raczej nie.
Już teraz powstają gry na X360, które będą wymagały dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie gry MMORPG... wiekszosc z nich jest bardzo czesto aktualizowana i sa caly czas wprowadzane zmiany... chyba latka WoW''a 1.9.0 zajmuje 300mb, choc dokladnie nie pamientam. Na karcie pamieci sie tego nie pomiesci, naczy pomiesci, ale co 2 latki i koniec? Pozatym 1gb karta pamieci jest drozsza od 60gb dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo juz c o z padem??czy bedzie w koncu ten badziewny bumerang??
bo jakosnie ma nigdzie informacji o tym.

oby pozostali przy sraeych padach bo to samo w sobie jes tdzielo sztuki jak dla mnie.lepszego [pada nie da sie wymyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh... jak sadzis ile gra zapisuje na HDD - 300MB - 500MB?
Przy obecnych pamieciach flash karty 1GB sa na tyle tanie ze spokojnie mogly by zostac uzyte przez gry.
To ze gry dekompresuja tekstury, cashuja dane itp. to raczej wykorzystanie opcji HDD - nie powiesz mi ze sa gry na X360 ktore nie działaja na wersji Core - bo to eliminowalo by Core z rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obcy, ale ile w kocu tych kart pamieci musialbys miec? 1gb karty nie sa takie tanie, juz tansze sa dyski twarde. Pozatym Jak ktos chce grac w pare gier, to co 1 karta dla kazdej? Takie GuildWars chyba codziennie sciaga pare MB latek.

Blady199 - nie mow o padzie jak nie wiesz jaki on jest... moze sie okazac badziewiem, ale rownie dobrze moze sie okazac o wiele lepszy od innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie zgadzam sie z cena pamiecie kontra HDD.
Nie zgadzam sie natomiast z wizja GW, czy WOW na konsolach. Sami tworcy omijaja ten temat szerokim lukiem.
Co do HDD w konsoli - jak stwierdzilem wyzej gry wykorzystaja go jako opcej (przynajmniej te na X360) bo inaczej wersja Core była by automatycznie upośledzona o możliwości grania w "lepsze" tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zebuy nie bylo ze ja jestem Anty MMOG na konsoli. Po prostu tworcy dkladnie wiedza jakie sa ograniczenia spowodowane brakiem HDD, wiec poki jest to OPCJA to nie sadze by byla mowa o powaznym MMOGu w najblizszym czasie.
Natomiast juz od pierwszego dnia Sony bedzie łapac kase za "wartosci dodane" które zdecydujemy sie zakupic i na tym HDD zachowac. Stad moje stwierdzenie ze tak naprawde niewielkim kosztem dodaja sobie kolejne zrodlo dochodow a o to przeciez chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko zebuy nie bylo ze ja jestem Anty MMOG na konsoli. Po prostu tworcy dkladnie wiedza jakie sa ograniczenia spowodowane brakiem HDD, wiec poki jest to OPCJA to nie sadze by byla mowa o powaznym MMOGu w najblizszym czasie.
Natomiast juz od pierwszego dnia Sony bedzie łapac kase za "wartosci dodane" które zdecydujemy sie zakupic i na tym HDD zachowac. Stad moje stwierdzenie ze tak naprawde niewielkim kosztem dodaja sobie kolejne zrodlo dochodow a o to przeciez chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wersja core jest automatycznie uposledzona... pozatym WoW i GuildWars to tylko przyklady... chodzi o to, ze gry MMORPG, zeby mialy sens musi byc wszystko aktualizowane dodawane nowe rzeczy itp. A bez dysku jak to zrobisz... bedziesz kazal kupowac ludzia nowa gre wraz z nowa latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2006 o 13:18, obcy napisał:

nie powiesz mi ze sa gry na X360 ktore nie działaja na wersji Core - bo to eliminowalo by Core
z rynku.


Jeszcze chyba nie ma, ale już są zapowiedziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować