Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Tylko jedna osóbka zareagowała ;((
Dobra ja zmieniam głos , reszta należy do was ;p

ZMIANA
*********************
Lincz ------>Skyler
*********************
Teraz jest chyba
Skyler -3
Deih - 4

Yamarama jeszcze nie oddał głosu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za nagła zmiana podejścia... Czy to nie Twoje słowa, że na każdym etapie gry remis dla mieszkańców jest szkodliwy?
Wczoraj się przekomarzałeś ze mną że tak jest, dziś zaś gdy tylko pojawił się RTN z tą propozycja od razu pojawiasz się TY z poparciem tego pomysłu. Jakbyś tylko czekał gdy tylko ktos wyskoczy z takim pomysłem.
Czy uważasz, że to iż uratowałeś Ningera od śmierci czyni Cię niewinnym do końca edycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:34, spider88 napisał:

Yamarama jeszcze nie oddał głosu .


Bez obrazy proszę.

Dawać głos na remis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 21:25, spider88 napisał:

Mamy dwóch dość mocno obstawianych graczy Skyler i Daih .Może by tak zrobić remis ??

A ja powiem , że jestem za remisem...Mnie będziecie mieli z głowy jeśli macie ciągle dylemat i przy okazji skyler się napatoczy a nóż będzie mafią i wygrana jest nasza...Więc róbcie ten remis ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:36, skyler napisał:

Co za nagła zmiana podejścia... Czy to nie Twoje słowa, że na każdym etapie gry remis dla mieszkańców
jest szkodliwy?


To prawda i sam sobie się dziwię ale jak napisałem mamy taką a nie inną sytuację ;p

Dnia 23.05.2007 o 21:36, skyler napisał:

Wczoraj się przekomarzałeś ze mną że tak jest, dziś zaś gdy tylko pojawił się RTN z tą propozycja
od razu pojawiasz się TY z poparciem tego pomysłu. Jakbyś tylko czekał gdy tylko ktos wyskoczy
z takim pomysłem.


Na nikogo nie czekałem ale miło że nie jestem sam .

Dnia 23.05.2007 o 21:36, skyler napisał:

Czy uważasz, że to iż uratowałeś Ningera od śmierci czyni Cię niewinnym do końca edycji?


Do końca na pewno nie , myślę jednak że jestem bardziej czysty niż wasza dwójka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:36, skyler napisał:

Co za nagła zmiana podejścia... Czy to nie Twoje słowa, że na każdym etapie gry remis dla mieszkańców
jest szkodliwy?

Skyler coś Ty taki nerwowy?! Jeśli jesteś pewien , że to ja jestem z mafii to problem rozwiązany więc dlaczego się kłócisz? Czemu nie chcesz remisu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:37, Yamamoto napisał:

Bez obrazy proszę.


To taki joke miał być aby przebudzić ;))

Dnia 23.05.2007 o 21:37, Yamamoto napisał:

Dawać głos na remis?

Jasne , jak widać Skyler się broni więc coś może mieć na sumieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:38, deih napisał:

A ja powiem , że jestem za remisem...Mnie będziecie mieli z głowy jeśli macie ciągle dylemat
i przy okazji skyler się napatoczy a nóż będzie mafią i wygrana jest nasza...Więc róbcie ten remis ;].

Powiem krótko - jeśli okażesz się Mafią, to ten tekst powyżej jest po prostu świetny :D

Spider:

Dnia 23.05.2007 o 21:38, deih napisał:

Do końca na pewno nie , myślę jednak że jestem bardziej czysty niż wasza dwójka .

Ja się tym bardziej cieszę, że głosujesz na remis, bo dla mnie jesteś ewentualnym kandydatem nr 3 na Mafiozę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 21:40, spider88 napisał:

Jasne , jak widać Skyler się broni więc coś może mieć na sumieniu ;)

No właśnie napisałem do niego posta zobaczymy co nasz zmieszany skyler odpowie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:40, spider88 napisał:

> Bez obrazy proszę.

To taki joke miał być aby przebudzić ;))


Spoko, ja na Ningera Niger mówiłem i nie żartowałem, poprostu tak mi weszło w pamięć :D

***

Jeśli Skyler na prawdę ma coś na sumieniu to może go zlinczować dziś bez zabawy?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2007 o 21:42, Remember_The_Name napisał:

Powiem krótko - jeśli okażesz się Mafią, to ten tekst powyżej jest po prostu świetny :D

No coś Ty jakbym był mafią to bym takich rzeczy nie gadał ;)...Chyba , że pierwszy raz grałbym w FM :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy ruch tylko kto w niego uwierzy? I dlaczego nie chcesz nam teraz ujawnić tych osób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:45, skyler napisał:

No dobra- miałem fajnie do czasu "genialnych pomysłów". Jestem Katanim. Kogo sprawdziłem? Jak
przyjdzie czas to powiem. Powiem tylko że ci dwaj niewinni żyją.

Powiedz to jeszcze przed linczem, złociutki ;P Bo teraz to jakoś mi tak za późno na takie zwierzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:46, deih napisał:

Ciekawy ruch tylko kto w niego uwierzy? I dlaczego nie chcesz nam teraz ujawnić tych osób?

Bo mam pewien plan ;] Nie musicie wierzyc. Najwyżej bedziecie mieli kataniego w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 21:45, skyler napisał:

No dobra- miałem fajnie do czasu "genialnych pomysłów". Jestem Katanim. Kogo sprawdziłem? Jak
przyjdzie czas to powiem. Powiem tylko że ci dwaj niewinni żyją.

Jeśli kłamiesz to po co ?? Jeden czy dwa dni nic Ci nie dadzą więc czemu nie chcesz ujawnić tych osób ??
Pewnie Ninger i kto jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm dodalem posta, ale jakis blad MsSQL :/

Streszcze go - bylbym chetniej za remisem Furr - deih, ale widze ze nie ma na to szans. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się