Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Czas mijał i wiosła pracowały dalej. W pewnej chwili głos zabrał Rzepuald:
- Ej pamiętacie jak mówiłem o tej beczce z kompotem?
- A co?
- Mam ją tu...
- Chcesz nam powiedzieć, że wyrzuciliśmy niewinnego zamiast wyrzucić tą beczkę z kompotem?
- Owszem...
- I bardzo dobrze zrobiliśmy... Rozlewamy!

Beczkę kompotu później:
W stanie lekko nietrzeźwym poszukiwacze zaczęli dalej wiosłować. W pewnym momencie ktoś podłożył haka Rzepualdowi, który wpadł do wody...

10 minut później:
Rzepuald Nastukowywacz wdrapał się z powrotem na pokład szaluty.

* * *

Mord => nie ma (Remember_The_Name przeżył)


1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8. Remember_The_Name
9. LifaR
10. Glizda
11.
12. boogie
13.
14.
15.

P.S. Jutro finał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D Czyli ze mleczarza mial RTN bo kataniego jak wiemy nie ma z nami :) Chociaz mi i tak nadal zostaja 2 osoby do wyboru, ale razniej zawsze w wiecej osob, gdy do jednej ma sie pewnosc ze jest niewinna ;)

Teraz na goraco wskazalbym glizde raczej, ale wezme sie za czytanie i napisze cos wiecej. Glosowanie na goraco rzadko kiedy wychodzi mi na plus ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest dość jasna, trzeba doprowadzić do remisu to oczywiste. Ja mam tylko dwóch podejrzanych Glizdę i Lifara. Jeśli ktoś chce zlinczować mnie proszę bardzo, ale najważniejszy jest remis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 12:00, boogie85 napisał:

Sytuacja jest dość jasna, trzeba doprowadzić do remisu to oczywiste. Ja mam tylko dwóch
podejrzanych Glizdę i Lifara. Jeśli ktoś chce zlinczować mnie proszę bardzo, ale najważniejszy
jest remis...

Trochę to będzie trudne we czwórkę...
Mnie najbliżej jest w tej chwili do wyeliminowania LifaRa. Nie znaczy to oczywiście, że pozostałych dwóch graczy uważam za absolutnie niewinnych, ale wobec LifaRa było w tej edycji tak wiele podejrzeń, że chyba bym sobie nie wybaczył (i niektórzy z "nieboszczyków" też), jeśli by on nie zginął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm trudne może i będzie, ale możliwe to Ty rozdajesz karty. Musisz dobrać sobie najbardziej zaufanego gracz i z nim czekać na głosowanie, to oczywiste że trzeci mieszkanie tez się na remis zgodzi. Podstawa jest, by najbardziej podejrzani oddali swój głos... Tak więc zakładam, że nasz koffany były lider nie będzie miał nic przeciw by oddać głos jako pierwszy? ;> Lifar to mój główny podejrzany, jak remis nie będzie mozliwy to zagłosują na niego, szanse na unikniecie linczu ma marne tak więc jeśli jest mieszkańcem do niech odda swój głos na samym poczatku. wyedy wedle ustaleń współpracując ze mna lub Glizdą. Zlinczujecie obok Lifara drugą osobę (mnie/Glizdę). to jest wykonalne byle wszystkiego nie ustalać 5 min przed linczem.

Tak więc mówię ja jestem gotów do współpracy i chcę zlinczowac Lifara i zgadzam się na remis nawet jeśli to ja miałbym w nim paść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc tak. Zdecydowanie moim głównym podejrzanym jest LifaR. Nad drugim miejscu jest boogie, ale podejrzewam go zdecydowanie mniej, przede wszystkim ze względu na to, że w dniu, gdy został upity przez Ningera, w mordzie zginął Furrbacca. Oczywiście, boogie mógł mieć szczęście, i Furr został wylosowany, ale jest to mało prawdopodobne.
Co do remisu - zgadzam się. Zgadzam sie także z tym, że nie powinniśmy ustalać tego pięć minut przed linczem. Ale - co jeśli LifaR jest Łowcą? Wtedy zginiemy wszyscy. LifaR + drugi remisowany z nim - w linczu; ktoś - mord; ktoś - "złowiony". Jest duża szansa, że LifaR jednak łowcą jest. Z mojej strony 33%. A w sumie to nawet 50%, bo Mleczarz nie może chyba być Łowcą. Przynajmniej nie ma wzmianki na ten temat w regulaminie. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../
-> Zapominasz o jednym - jesli mafia ginie w linczu to do mordu juz nie dochodzi. Wiec jesli w linczu zginie mafiozo i nawet bedzie Lowca - gina 3 osoby, a nas jest 4. Jedna osoba zawsze zostanie. Oby byla nia osoba niewinna :)

Boogie chetnie oddam glos jako pierwszy. Od niedawna dopiero naleze do zywych Kukilandczykow, wiec dopiero biore sie do roboty. Tylko szczerze mowiac, nie wiem jaki to ma sens :) W koncu jesli np. uwazacie ze jestem winny, to oddajecie na mnie dwa glosy, na kogos trzeci glos i co ja zrobie nie ma znaczenia - czy remis czy nie.
Ale niedlugo napisze do jakich doszedlem wnioskow, tylko dajcie mi dluuuzsza chwile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duzo mi to czytanie nie dalo ;)
Analiza glosow dala... nic :) Na lidera glosowali tak samo, obydwaj glosowali na Bumbera (akurat jak wiekszosc), zaden z nich nie glosowal na skylera, na zadnego z nich nie glosowal Bumber.

Wybieram boogiego. Moglbym tlumaczyc dlaczego on, ale czy to konieczne ? W koncu ja gine i tak i tak, uwazacie mnie wszyscy za winnego, wiec kto jako drugi padnie w remisie nie ma znaczenia. Szczegolnie ze i boogie sie zgodzil.
(nie znaczy to wcale ze uznalem glizde za niewinnego, o nie :) uwazam ze obaj moga byc tak samo winni, a wybieram po prostu boogiego)

***********
lincz -> boogie
************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hie hie ciekawe rzeczy opowiadasz :P O ile mnie pamięc nie myli NIE oddałem głosu na Bumbera :) Mój typ w linczu podałem wcześniej po czym umknąłem z forum :P Bumber zginał "zaocznie" :)

No ale nieważne, moge w linczu paść jeśli nie jesteście przekonani co do mojej niewinności, mi to rybka. Tak więc reraz czekam az głosy uzupełnią Glizda i RTN...

****************************
Lincz ---> Lifar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ok, kolej na mnie. Ustaliliście remis RTN - boogie, więc nie mam zbyt dużo do gadania. :)

***OFFTOP***
lincz ==> LifaR
***OFFTOP***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 17:57, boogie85 napisał:

Hie hie ciekawe rzeczy opowiadasz :P O ile mnie pamięc nie myli NIE oddałem głosu na Bumbera :) Mój typ w linczu podałem wcześniej po czym umknąłem z forum :P Bumber zginał "zaocznie" :)

-> Hmm rzeczywiscie, wydawalo mi sie ze tez oddales glos na Bumbera. Ale to niewazne, tylko bardziej mnie utwierdza w przekonaniu ze slusznie oddaje na Ciebie glos. Obym sie nie mylil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja się podporządkowuję :)

************
Lincz -> boogie
************
Albo wspólna wygrana, albo wspólna porażka... Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego... Kto pod kim dołki kopie... Itd ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno - jeśli to możliwe, to niech dwie pozostałe osoby niewinne poczatują tu nieco w godzinach 21:55-22:00. Ja też się postaram, ale nie wiem, czy na 100% to wypali, a trzeba mieć na uwadze możliwość zmiany głosów, jeśli ktoś z dwójki boogie-LifaR się nam wyłamie, lub też jeżeli trzeba będzie zmienić głos na glizdę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 18:55, Remember_The_Name napisał:

niech dwie pozostałe osoby niewinne poczatują tu nieco w godzinach 21:55-22:00.

-> Spoko, bede ;)

Dnia 26.05.2007 o 18:55, Remember_The_Name napisał:

Ja też się postaram, ale nie wiem, czy na 100% to wypali, a trzeba mieć na uwadze możliwość zmiany głosów, jeśli ktoś z dwójki boogie-LifaR się nam wyłamie,

-> To wtedy zginie sam :) Ja zmienie glos - uratuje boogiego i zgine sam. Boogie zmieni glos - uratuje mnie a zginie sam. Nie wiem jaki cel mialoby jednoosobowe zmienianie glosu juz teraz. A jesli winny jest glizda - to czy zmieni czy nie i tak przezyje ;)

Dnia 26.05.2007 o 18:55, Remember_The_Name napisał:

lub też jeżeli trzeba będzie zmienić głos na glizdę ;]

-> A przewidujesz taka mozliwosc ? :) Watpie by sie przyznal ze jest mafia, jesli nia jest... A glos na boogiego jako tako przemyslalem (choc co sam zainteresowany zauwazyl - wkradl sie tam jeden blad :). No ale pozyjemy zobaczymy.

Jedyna mozliwosc dajaca nam 100% pewnosc wygranej to lincz boogie - glizda. Ale nawet nie smialem tego proponowac, bo wiem ze nikt sie nie zgodzi, uwazajac mnie za na pewno winnego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 20:08, LifaR napisał:

> Ja też się postaram, ale nie wiem, czy na 100% to wypali, a trzeba mieć na uwadze możliwość
zmiany głosów, jeśli ktoś z dwójki boogie-LifaR się nam wyłamie,
-> To wtedy zginie sam :) Ja zmienie glos - uratuje boogiego i zgine sam. Boogie zmieni
glos - uratuje mnie a zginie sam. Nie wiem jaki cel mialoby jednoosobowe zmienianie glosu juz teraz.

Faktycznie ;D

Dnia 26.05.2007 o 20:08, LifaR napisał:

> lub też jeżeli trzeba będzie zmienić głos na glizdę ;]
-> A przewidujesz taka mozliwosc ? :) Watpie by sie przyznal ze jest mafia, jesli nia jest...
A glos na boogiego jako tako przemyslalem (choc co sam zainteresowany zauwazyl - wkradl sie
tam jeden blad :). No ale pozyjemy zobaczymy.

Nad czymś myślę, ale wolę tego teraz głośno nie mówić, żeby nie pomóc żyjącemu Mafiozie (który, nawiasem mówiąc, może sam dojść do identycznych wniosków, jak ja...). Jeśli moje przypuszczenia się sprawdzą, to do zwycięstwa być może trzeba będzie zmiany głosu dwojga ludzi ;) Być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:44, Remember_The_Name napisał:

Tak tylko na wszelki wypadek napiszę, bo jeśli się nie mylę Łowca wciąż żyje - jakby co, wiesz,
że masz celować w glizdę? ;] Oczywiście, że wiesz :) Mam nadzieję :P

-> :) No chyba ze Lowca jest glizda, lub ogolnie mafia ;) Ale faktycznie, dobrze by bylo zeby jesli boogie jest niewinny to zeby byl lowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:57, LifaR napisał:

> że masz celować w glizdę? ;] Oczywiście, że wiesz :) Mam nadzieję :P
-> :) No chyba ze Lowca jest glizda, lub ogolnie mafia ;) Ale faktycznie, dobrze by bylo
zeby jesli boogie jest niewinny to zeby byl lowca :D

To Mafia może być Łowcą? To by było kiepskie, choć na 87,3% wygraną mamy w kieszeni ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się