Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Arcania: Gothic 4 - nowa galeria

41 postów w tym temacie

Jeśli ten koleś na czwartym zdjęciu od góry po lewej stronie to Gorn, to może zmienię zdanie i zacznę się interesować Arcanią... Tylko ciekaw jestem, czy będzie tradycyjnie zdubbingowana, i lepiej od trójki. Magowie Wody mieli kompletnie inne głosy, tak samo jak Gorn i Milten, na szczęście Xardas, Lares, Bezi i Diego mieli te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic i Gothic 2 w momencie premiery miały średnią grafikę i nie zauważyłem, by ktoś bardzo narzekał. "Trójka" odeszła od tych schematów kosztem grywalności.
Screeny są bardzo ładne, ale gameplay z E3 pokazuje jak ta gra na prawdę wygląda - szału nie ma. Tak czy tak, nad kupnem zastanowię się dopiero po przeczytaniu kilku recenzji, by mieć ogólny zarys. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2010 o 14:42, Oblivion2450 napisał:

Nie marudzę tylko po prostu piszę co myślę.A zresztą dla mnie i tak gdy gra będzie dobra
to ją kupię.No bo przecież grafika nie jest najważniejsza w tego typu grach.


To prawda bo wkoncu Gothic to rpg a nie FPP : ) @Khasim nom cóz akurat Lares i Diego to jeden aktor :D Co do reszty obsady naszego dubbingu to się dziwie że nie jest on prowadzony prawidłowo od Gothica I. Przecież cały czas wydaje to CD-Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie jest ladnie system walki napewno zmieniony interfejs moze byc. Gorn prawie ze przystojniak XD. Ale jedno mnie denerwuje przy nazwie gry "Gothic 4" moim zdaniem to pomylka. To juz nie jest zadna kontynuacja serii tylko nowy produkt w uniwersum. Choc troche szacunku dla gry ktora zakkonczyla sie na 3 czesci!
Alty mnie nie dzialaja wiec dzieci neo i czepiajacy sie niech sobie wsadza gdzies wymadrzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Bezi miał swój głos, a nie Nasz nowy Bezi dostanie głos starego Beziego co spowoduje, że Bezi Rhobar III będzie miał inny głos ... eee no.
Fakt ten koleś na tym zdjęcie przypomina Gorn''a i wygląda nawet normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G4 wygląda bardzo ładnie ,ale mam nadzieje ,że gra nie będzie bardzo zbugowa i fabuła będzie warta serii gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie grafika w porządku, choć maniakiem nie jestem i nie szukam za bardzo nie wiadomo jakich technicznych szczegółów, nie znam się aż tak na tym. Po prostu prezentuje się ładnie. Tylko czy tak będzie na ekranie TV? Bo mam PS3 i życzyłbym sobie żeby nie skopali wersji konsolowej (a chciałbym zagrać w tą wersję) tak jak Risen był gorszy na X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam , że pierwszy raz nie mogę doczekać się Września (wtedy jest premiera , right?) Wygląda to przepięknie , mam nadzieje ,że rozgrywka także mnie nie zawiedzie.Ja chcę Gothica !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać że jestem zainteresowany jako wielki fan G I i II (nie 3) jak to mówił przedmówca "oby użyczyli głosu te same postaci co w I i II, grając w jedynkę poznałem te osoby i identyfikuje je po głosie ... cóż obgryzać pazurki i czekać - jeśli będzie inaczej to cichutko zapłaczę i skazuję dalsze części na banicję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Gothic miał dużo tego czegoś, drugi miał trochę mniej, w trzeciego nie grałem. Ale czwarty, bez TEGO Bezimiennego? No ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż z tego co widać gothic idzie w kierunku mody na sukces :] Jak poprzednia część jego prawdopodobnie jedynym atutem będzie grafika. Niby nowy silnik walki, ale tak samo bezi bezsensownie niszczy potworki jak w poprzedniku co widać na gameplay. Drugi bezi (co najbardziej przypomina modę na sukces) :] a twarz ma jakąś taką nieproporcjonalną, dziwną co widać na 5 zdjęciu WTF?!. Oczywiście na rozwiniętą fabułę nie ma co liczyć. Mi się wydaje że seria gothica przepadła wraz z wydaniem genialnej dwójki, po świetnej jedynce jak i nocy kruka, aż do porażki czyli trójki. Raczej spodziewam się czegoś słabego i przysłowiowego kotleta odgrzewanego, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na screenach tak słabo wygląda ta grafika to nie chce wiedzieć co będzie w dniu premiery - modlę się do boga że to screeny z xboxa :) Już Risen ma lepsza grafikę od tego - a to ten sam silnik co Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować