Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epic: Nie opuściliśmy PC, to mit

30 postów w tym temacie

Ten cały Bulletstorm to tak jakby następca Unreal Tournament 3. Epic zauważył, że UT3 sprzedał się słabo i to na wszystkich platformach, więc stwierdzili, że trzeba przekazać produkcję kolejnego "Unreala" komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Gears of War jest jedyny w swoim rodzaju i nie da się znaleźć jego odpowiednika na PeCety. Po prostu klasa sama w sobie. Nie pozostaje nic innego jak czekać na Bulletstorma, trzymam kciuki za PCF - chłopaki, pokażcie im, że krakus też potrafi zrobić dobrą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No np. taki UT3 według mnie był bardzo slaby w porównaniu do UT2004. Bulletstorm wygląda bardzo dobrze i może wyjść z tego świetna gra. Może i nie opuszczają PC, jednak teraz gry są robione zwykle najpierw na konsole a potem na PC przez co potem gry PC nieraz wyglądają naprawdę marnie. I tak wiem, że już o tym pisałem kiedyś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:11, Eguroll napisał:

Jednak Gears of War jest jedyny w swoim rodzaju i nie da się znaleźć jego odpowiednika
na PeCety.


Mass Effect 2 tak bardzo dobry xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworzyli wiele świetnych gier na pieca więc jeśli by się teraz od niego odcięli to była by to wielka strata, ale na szczęście tak nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:25, Revanchist napisał:

Mass Effect 2 tak bardzo dobry xD.


Eeee? Co chciałeś przekazać przez to zdanie, bo jest nielogiczne niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:11, Eguroll napisał:

Jednak Gears of War jest jedyny w swoim rodzaju i nie da się znaleźć jego odpowiednika
na PeCety.


Pierwsza część GoWa jest na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:35, The_Nemezis napisał:

Eeee? Co chciałeś przekazać przez to zdanie, bo jest nielogiczne niestety...


To, że z Mass Effecta 2 jest znakomita "alternatywa" dla GoW-a. "Alternatywa" w cudzysłowiu, bo ta gra jest dużo lepsza... Chociaż drugą i trzecią część GoW-a chętnie ujrzałbym na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:39, Revanchist napisał:

To, że z Mass Effecta 2 jest znakomita "alternatywa" dla GoW-a. "Alternatywa" w cudzysłowiu,
bo ta gra jest dużo lepsza... Chociaż drugą i trzecią część GoW-a chętnie ujrzałbym na
PC.


Taaa, w sumie masz rację, multi w ME2 normalnie powala^^ Te dwie gry nie są dla siebie alternatywą, bo nie są w takim samym gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:41, The_Nemezis napisał:

Taaa, w sumie masz rację, multi w ME2 normalnie powala^^


No ba!

>Te dwie gry nie są dla siebie alternatywą, bo nie są w takim samym gatunku.

Szczerze? Z ME2 jest w gruncie rzeczy taktyczny shooter, z GoW-a to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:44, Revanchist napisał:

Szczerze? Z ME2 jest w gruncie rzeczy taktyczny shooter, z GoW-a to wiadomo.


Tylko, że siłą jednej jest single, drugiej multi. Tego nie da się porównywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:45, The_Nemezis napisał:

Tylko, że siłą jednej jest single, drugiej multi. Tego nie da się porównywać.


Wiem, a ja sobie w sumie z tym Mass Effectem jaja robię. Chociaż akurat i ME i GoW mają bardzo dużo wspólnego ze sobą. A jeśli w trójce tego pierwszego będzie multi, to jeszcze więcej ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:50, Revanchist napisał:

Wiem, a ja sobie w sumie z tym Mass Effectem jaja robię. Chociaż akurat i ME i GoW mają
bardzo dużo wspólnego ze sobą. A jeśli w trójce tego pierwszego będzie multi, to jeszcze
więcej ^^.


Jedyne co mają wspólnego ze sobą to silnik, mechanika gry jest zupełnie inna^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie..., ale jakoś do Bulletstorma nie mogę się przekonać..., na razie z Epic Games mnie zaciekawił tylko tytuł GoW nic więcej..., co do UT 3 to miernie im wyszło..., nawet tej gry nie kupiłem, bo już w tyle części UT grałem że w 3 części nic nowego z fabuły nie widziałem tylko nową szatę graficzną :/, więc gdy był nowością GoW a potem UT 3 zdecydowanie wolałem kupić Gears''y bo to coś nowego no i na tej samej grafice zrobiony :) i z wyjątkowo dobrą brutalnością :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 10:53, The_Nemezis napisał:

Jedyne co mają wspólnego ze sobą to silnik, mechanika gry jest zupełnie inna^^


Właśnie nie. Walka opiera się na chowaniu się za przeszkodami i ostrzeliwaniu się zza nich. A że ME2 bardziej przypomina oskryptowaną strzelankę, to jest jeszcze bardziej podobny pod względem mechaniki. A dzięki bardzo poprawionej walce jest wolniejszy i wymaga więcej chowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Unreal zrewolucjonizował granie, i to nie tylko w multi. Potem doszedł Tournament, czyli gra szybsza, lecz gorsza fabularnie. Unreala 2 litościwie pominę. Unreal Tournament 2003/2004 to była (No bo właściwie to jedna gra była) ulepszona wersja Tournamenta. Co prawda single znów po macoszemu - ale w końcu takie gry są do multi, a tam wymiatał. UT3 to ulepszona wersja 2004. Gra się świetnie, ale czuje już powtórkę z rozrywki. Single - trochę lepiej(Sceny przerywnikowe) ale - nie ukrywajmy - ta gra miała słabego singla. Jeśli Bulletstorm zaoferuje to co UT i więcej, to jestem za. A, i nadal chciałbym kolejnego Unreala (Nie tournamenta).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 11:34, luzac napisał:

A ja dalej czekam na godnego następcę Jazz Jackrabbit 2. :P


Pewnie się nie doczekasz, chlip. Ja bym chciał godnego następcę Tyriana 2000...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie mylcie Gears of War ze wszystkim, co robimy" no przepraszam bardzo ale jak mamy nie mylić skoro od lat to jest jedyne co robicie !
A Bulletstorm nie traktuję jako gry od Epic tylko grę People Can Fly, równie dobrze City Interactive mogłoby ją wydąć i tak nie powiedziałbym że CI nagle robi dobre gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować