Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja kolekcjonerska Fable III w przedsprzedaży w sklepie gram.pl

15 postów w tym temacie

gram.pl

Sklep gram.pl przyjmuje przedpremierowe zamówienia na edycję kolekcjonerską jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku, czyli Fable III. Specjalne wydanie przeznaczone jest na konsolę Xbox 360, sama gra ukaże się także na PC.

Przeczytaj cały tekst "Edycja kolekcjonerska Fable III w przedsprzedaży w sklepie gram.pl" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość podobna do kolekcjonerki jedynki. Swoją drogą - ktoś poza mną ma ją w swoich zbiorach? Bo wydaje mi się, że to bardzo rzadki okaz i nie widziałem jej jeszcze u nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, w tej książce jest wszystko upchnięte. Tak samo jak w przypadku F1. Nawet te same rzeczy dali, czyli kart+ładne pudełko. Tylko właściwie ten żeton to nowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam EK Fable 1, a nie ma pre-oderu na PC, bo wersja na "kompy" będzie tylko w dystrybucji cyfrowej dostępna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie książkowe wydania :) Tylko pierwsza sprawa to brak edycji PC, a druga to standardowa blokada skutecznie tamująca zainteresowania i marzenia - kasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 12:35, johny5 napisał:

A czemu pre-order na PC nie ma?

Nie będzie EK na PC. Zostało to już powiedziane jakiś czas temu. Samo EK takie sobie, ale będę rozważać zakup ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bida z nyndzą. Za 80 zł te "dodatki"... Phi, prawie tak niedorzeczne jak EK StarCrafta 2
Swoją droga, czemu teraz jest moda na dodawanie takich śmieci do kolekcjonerek, jak jakieś skiny postaci, albo innych niepotrzebnych rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja jednak zostanę przy standardzie. Dzięki że chyba po miesiącu wtreszcie poinformowaliście gramową społeczność o preorderze. Na przyszłość postarajcie się szybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2010 o 12:51, Zagul napisał:

Też mam EK Fable 1, a nie ma pre-oderu na PC, bo wersja na "kompy" będzie tylko w dystrybucji
cyfrowej dostępna.

Proszę, nie wprowadzaj ludzi w błąd. Epizody będą, prawda, ale oprócz tradycyjnego pudełka z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować