Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

w zasadzie wszytsko już było II WŚ, zimna wojna, Kuba, Korea, Wietnam, Irak i Afganistan w każdą strone, do tego misje specjalne itd.

a co byście powiedzieli na I Wojnę Światową, wbrew pozorom całkiem ciekawa opcja, misje na froncie, w okopach, pierwsze myśliwce i bombowce, no i bitwy marzenie!!

wielkie epickie bitwy po sieci, wyobraźcie sobie system wrzuca nas na pierwsze liniie gdzie jak typowe mięso armatnie liczymy na cud aby zdobyć choć ze trzy metry i punkty do doświadczenia, aby kiedyś obsadzić CKM lub inne ustrojstwo

misje na singla jak już wspomniałem można by rozszerzyć o pionierskie lotnictwo wojskowe, misje dla pilota lub strzelca albo jedno i drugie, wszelkiego rodzaju sabotaż, pierwsze czołgi itd. itp.

co najistotniejsze lokalizacja będzie pasowała do nazwy serii MEDAL OF HONOR - wszak chodzi o bohaterów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tą Polską to Wy się opanujcie <hahaha>
Już takich nadziei to przestalibyście Sobie robić:P
Bądźmy realistami... Amerykanie mają w dupie Polską historię:D
Ich tylko interesują ONI i ich wrogowie, czyli KACAPY (Ruscy) i Abdullahy (Irak, Afganistan itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może I Wojna Światowa? Wciąż kręcimy się wokół IIWŚ, a czy jest jakiś FPS osadzony w latach 1914-1918? Jakby nie było - kilka frontów, materiał też dość ciekawy.

Tak więc:
-I WŚ
-najemnicy, terroryści /czyli dobrze zrobione tandetne strzelaniny z koszyka z 9.99/

--
No, to oryginalny widzę nie jestem:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akcja nowego Medal of Honor powinna odbywać się na południowym krańcu Afryki, na stepach Johannesburgu jedenastego lipca. rozpoczęcie Misji o godzinie 20:30 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co wymyślać nowe konflikty od czasu wybuchu 2 wojny światowej na naszej Ziemi nie było jeszcze nawet 1 dnia pokoju. Konfliktów jest tyle nadających się na fabuły gier, że nie trzeba nikogo wysyłać w kosmos lub robić postapokaliptyczne wizje ;] Przecież mamy aktualne napięcie w Azji konflikt Koreański w aktualnych realiach świetna sprawa, "polowanie" na Osame w tunelach Afganistanu oraz walka z partyzantką. Ameryka Południowa walka z kartelami. Miło by było widzieć też "stary" kontynent na monitorze, fakt, że jest teraz tu dość spokojnie ale zawsze jakieś zagrożenie może czaić się w cieniu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcami, proponowałbym I-szą Wojnę Światową, najlepiej - początki lotnictwa; miejsce - Europa i kraje bezpośrednio wplątane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pacyfiku lub w Europie oczywiście mowa tu o II wojnie światowej. Klimat dżungli, plaż czy zruinowanych miast świetnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie akcja musi toczyć się w wielu różnych miejscach, najchętniej widziałbym akcję w Rosji na Syberii, Afganistanie, Indiach oraz w peruwiańskich Andach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że strzałem w dziesiątkę byłby powrót do korzeni - tj. - II Wojny Światowej, zgodnie z panującym ostatnio trendem na odświeżanie gier ( Chronicle of Riddick, Serious Sam ). Omaha Beach w nowej oprawie graficznej byłaby powalająca, a to tylko początek zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja nowego Medal of Honor powinna rozrywać się w USA, podczas fikcyjnej inwazji rosjan. Walki o Statuę Wolności, obrona Empire State Building, walka o Strefę 51, ewakuacja Białego Domu. A wszystko to zwieńczone wybuchami taktycznych pocisków nuklearnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować