Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy tysiąc kluczy do bety gry Medal of Honor!

1450 postów w tym temacie

Myślę, że miejscem akcji kolejnej części Medal of Honor mogłaby być... Afryka?
Wyobraźcie sobie walkę na dzidy, a jakie możliwości modernizacji broni np. dzida z celownikiem termowizyjnym. :)
A tak na poważnie, to może konflikt z lat 90-tych XX w. czyli Kuwejt i wojna w Zatoce Perskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akcja nowego medal of honor powinna się toczyć w afryce np jeden z oddziałów założyłby tam bazę i w nocy by się tam bronili przed terrorystami a w dzień by szli podbijać wioski opanowane przez tych terrorystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2010 o 19:44, marcin531 napisał:

akcja nowego medal of honor powinna się toczyć w afryce np jeden z oddziałów założyłby
tam bazę i w nocy by się tam bronili przed terrorystami a w dzień by szli podbijać wioski
opanowane przez tych terrorystów.


:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna część powinna być osadzona w realiach wojny w Iraku. Wojna o ropę, tego jeszcze nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja MoH powinna toczyć się w stolicach największych Państw świata, miłym gestem była by np misja w Warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że powoli kończą się okresy historyczne, kiedy dominującą formą uzbrojenia jest broń palna, myślę, że ciekawy mógłby być Medal of Honor: Heroes of Civil War, osadzony w czasie wojny secesyjnej - mogło by to prowadzić do niespotykanych mechanik, jak znaczne ograniczenie zasięgu broni, jazda konna, użycie bagnetów.

Alternatywą mogło by być osadzenie akcji w czasie podboju zachodu - wcielenie się w członka armii, walka z gangami, obrona fortów, tępiącego tych "wrednych Indian" ;)

Druga koncepcja nie sprzyja zbytnio opcji multiplayer, ale nie jestem designerem - może coś by jakiś designer wymyślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja powinna toczyc sie na calym swicie , jakas wymyslona ogolonoswiatowa wojna.
nie wiem czy dodał sie wczesniej moj koment wiec dodaje jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jeśli chodzi o orient i te sprawy to zostały tylko chiny (jak już tu ktoś pisał), jeśli chodzi o miasta to wszystkie wieksze tez w grach juz wykorzystano wiec może coś w stylu spec ops pustynia lub jakiś inny egzotyczny klimat, lub fikcyjna miejscówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akcja kolejnej części mogłaby toczyć się w główniejszych stolicach miast na świecie. Nacisk położony na zwalczanie terroryzmu.. siły ONZ, SAS etc. Walka taktyczne w terenie zabudowanym z uwagą na cywilów i zakładników. Końcówka gry oddana na odnalezienie na pustyni (w górach) kryjówki "Osamy" ;) .
To wszystko chciałbym zobaczyć w kolejnej odsłonie Medal of Honor.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować