Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Myszka dla graczy od Pearl

20 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2010 o 18:19, Bumblejazz napisał:

135 mm to chyba jakiś żart, jaki gracz da radę ? xD

przy DPI 5000 chyba więcej nie potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 18:20, Slova napisał:

> 135 mm to chyba jakiś żart, jaki gracz da radę ? xD
przy DPI 5000 chyba więcej nie potrzeba...

aha czyli mam jeździć myszką po podłodze przed kompem bo ma 5k dpi ?
XAI FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak chyba pomyłka, która rozniosła się po sieci. Tu na przykład jest wyraźnie napisane o 135 centymetrach. I tak też poprawiłem. Przy 13,5 cm kabla, to można sobie tą myszką... Nieważne zresztą, dzieci mogą to czytać. :D

http://www.pcgameshardware.de/aid,763886/Pearl-praesentiert-Gaming-Maus-LMX-5005-mit-5000-dpi/Eingabegeraet/News/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak już się dorwie do firmy Razer to później ciężko z niej zrezygnować, znam to po własnych doświadczeniach (i gwarancje solidną mają :p) :)

A ta myszka ? no cóż szału nie ma, chyba tańsze A4techy lepiej wypadają od niej.
Mam nadzieję, że nikt tutaj nie nabrał się na to 5000 dpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Exelius - ja się oderwałem od Razera, jak tydzień po skończeniu gwarancji mojemu DeathAdderowi padł scroll, a gdy go customowo naprawiłem i złożyłem od nowa to przyciski działały, kiedy chciały.
Logitech Mx500, którego mam od przynajmniej 4 lat, dalej działa świetnie, tylko trochę dziwnie brzmi kliknięcie. Wczoraj kupiłem Mx518 i od teraz, jeśli chodzi o myszki, to w życiu nie kupię nie-Logitecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 18:20, Slova napisał:

> 135 mm to chyba jakiś żart, jaki gracz da radę ? xD
przy DPI 5000 chyba więcej nie potrzeba...

to żart tak ? XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2010 o 22:58, Khasim napisał:

@Exelius /ciach

No u mnie właśnie też padł scroll w Deathadderze, dałem na gwarancję i oddali mi pieniądze, więc w sumie użytkowałem myszkę przez 3 latka za darmo, ale ze sklepu już z mambą wyszedłem ... :)
Powiem Ci szczerze, że na moją wielką rękę, niestety ale logitechy nie pasują są dla mnie strasznie nie wygodne.
Niestety gusta guściki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Razerach to głównie scrolle padają - mi się scroll zepsuł w Copperheadzie, a wczoraj odebrałem z serwisu Lachesis w której też umarł sobie scroll :|

A ta myszka ma taki sam design jak większość Logitechów - ja wiem że dobrego się nie poprawia, ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to tylko logitechy są dobre i żadne inne. Lepiej mieć na biurku mx518,g500 czy g9x. Ta ostatnia jest po prostu perfekcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, 13 cm kabel, to rzeczywiście nieco przykrótko:P
A tak na serio to zobaczymy co z tej mychy będzie. Nic nowego nie wnosi, chyba, że ceną będzie konkurować.
Jak dla mnie z Logitechami czy SideWinderami nie ma za bardzo szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować