Zaloguj się, aby obserwować  
Dootix

Navy Field-Temat ogólny

4 posty w tym temacie

Witam.
Pewnie ktoś z Was grał lub chociaż słyszał o grze Navy Field ;)
Krótkie info:Jest to gra MMO,osadzowa na morzu podczas Drugiej Wojny Światowej.
Do wyboru mamy pięć nacji:Anglia,Francja,Stany Zjednoczone,Niemcy i Japonia.Każdy kraj ma swe własne okręty.Do nacji możemy przystąpić,gdy nasz Operator,a później Bridge Operator,osiągnie 12 poziom.Wraz ze zwiększaniem się poziomu BO(Bridge Operatora) i załogi,uzyskujemy dostęp to do coraz lepszych okrętów,dział morskich i przeciwlotniczych,a także do wyrzutni torped i bomb głębinowych.
Okręty odblokowujemy w tzw.Ship Tree.
Przykład(nacja niemiecka): http://trainworld.us/NF2/nnew_ship_compair/shiptree/KM_shiptree.html

Zaczynamy od fregat,przez niszczyciele,krążowniki,okręty podwodne,lotniskowce,a na pancernikach kończąc.
Asortyment okrętów jest na prawdę duży.Sądzę,że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 15:44, Woo-Cash napisał:

A ile to czasu zajmuje? Pewnie kilka h dziennie, cóż, to przecież MMO.

Zdobycie 12 poziomu zajęło mi 2,może 3 godziny.Nie wiem jak jest z max lvl''em,ale aktualnie mam 27 i zrobiłem go w około 2-3 dni grania po 3-4 godziny.
Gierka na prawdę wciąga,polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 15:47, Dootix napisał:

> A ile to czasu zajmuje? Pewnie kilka h dziennie, cóż, to przecież MMO.
Zdobycie 12 poziomu zajęło mi 2,może 3 godziny.Nie wiem jak jest z max lvl''em,ale aktualnie
mam 27 i zrobiłem go w około 2-3 dni grania po 3-4 godziny.
Gierka na prawdę wciąga,polecam ;)

12 lvl w 2 godziny - nie wiem jak to zrobiłeś ale hym .. nie ważne

Ja pograłem trochę w to świerwo i raczej sukcesu nie wróżę, jak dla mnie brak przejrzystych zasad, co z czym brak dokładnych opisów mechaniki - trzeba się samemu wile domyśleć.
Inna bajka to brak graczy - wiem że to beta, ale często jest tak że są tylko pokoje z grami "closed" gdzie ludzie sobie graja w kilku i bez kompana nie pograsz - chyba że tutoriale.
Kolejna sprawa to jakość działania tej gry - przy tak słabym poziomie grafiki gra powinna działać idealnie, a niestety mocno przycina przy walkach kilku okrętów.

Sama idea gry jest niezła, ale czegoś tu brakuje także szkoda że nie ma ograniczenia poziomów krętów podczas danej bitwy - trudno się gra z koksami mającymi 50-70 lvl i pancerniki z innej epoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować