Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Garść szczegółów na temat Gears of War 3

14 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Na Comic Con w Gears of War 3 można było nie tylko zagrać, ale i dowiedzieć się o paru nowościach dotyczących gry. Cliff Bleszinski wraz ze swoją świtą poinformował o nowych postaciach, trybie kooperacji, a także o pracy nad filmem.

Przeczytaj cały tekst "Garść szczegółów na temat Gears of War 3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać gierki! Coop dla 4 (2 split), beast mode , horda pewno też zostanie, nowi przeciwnicy , kontynuacja historii, nowe lokacje, ulepszony engine, a co ''najważniejsze'' dziewczynki - będzie się działo na multi - już sie dzieje a wtedy to dopiero bedzie jazda xD hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claudia Black to ostatnio podklada glosy w prawie wszystkich duzych grach :) Crysis , Morigan z Dragon Age. Kilka postaci w Mass Effect 2 no i wspominane juz w artykule Uncharted 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 02:25, AkiSla napisał:

Kto to jest Sam Byrne ? Nie kojarzę jej z gry ani z książek, z komiksu też nie. Może
chodziło o Anye Stroud ?

Nie, Samantha Byrne to nowa postać.
Najfajniej by było, gdyby film nazywał się Saving Private Carmine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech film będzie w 3D :]


Co do gry to już nie mogę się doczekać. Ciekawe czy Carmine przetrwa, jednak ja myślę że chociaż akcja jest fajna to nie znamy sytuacji. Jednak to już sprawa designerów, tak czy inaczej będzie soczyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety, czterech graczy przed jednym Xboksem to według Cliffa za dużo i brakującą dwójkę trzeba będzie namierzać w Sieci..."

Niestety, w skutek chęci naładowania gry spektakularnością, zrezygnowaliśmy z 4 osobowego co-opa, ponieważ bebechy Xboxa 360 nie wytrzymywały takiej jazdy.

Taka moja opinia ; )

Tak czy owak, co-op dla 2 też dobry ! Czekam na tę grę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować