Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najciekawsze informacje z Comic Con (Assassin’s Creed: Brotherhood, Dragon Age, Twisted Metal, sieciowy Street Fighter)

8 postów w tym temacie

Adam Bednarek

Podczas targów Comic Con poinformowano o DLC do Assassin’s Creed: Brotherhood i Dragon Age, David Jaffe zdradził kilka szczegółów na temat nowego Twisted Metal, a Yoshinori Ono zapowiedział Street Fighter III: Third Strike Online Edition.

Przeczytaj cały tekst "Najciekawsze informacje z Comic Con (Assassin’s Creed: Brotherhood, Dragon Age, Twisted Metal, sieciowy Street Fighter)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow kolejny DLC do Dragon Age. Tak samo mam nadzieję, że tym razem polscy gracze nie będą poszkodowani z nieróbstwa EA. Z drugiej strony mogli by jeszcze raz, zrobić ten sam błąd. Wtedy napewno Dragon Age 2 dostanie jeszcze mniejsze oceny a Bioware zostanie dostatecznie napiętnowany za głupote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AC i DA, jedyne gry które mnie interesują. DLC to ja żadnego nie pobrałem do DA za które trza było zapylić :P Tylko kamiennego więźnie miałem bo kod w pudełku był xD Kupuje grę i nie mam zamiaru za "marne" i "liche" dodatki, ba, to nawet nie są dodatki tylko jakieś małe g*wienka płacić :D To jest tylko po kasę robione. BioCa$hWare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dużo walki, niewiele fabuły - tak wyglądają wszystkie DLC do Dragon Age. -_-

z tym się zgodzę, mogli by to zmienić, lub wyrównać. Kurcze coś cicho o Wiedzminie się zrobiło.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 23:16, kiczka116 napisał:

>Dużo walki, niewiele fabuły - tak wyglądają wszystkie DLC do Dragon Age. -_-

z tym się zgodzę, mogli by to zmienić, lub wyrównać. Kurcze coś cicho o Wiedzminie się
zrobiło.:(


Jedna. Mała. Rada.
Cicho o Wiedźminie 2 jest dobre i toteż doradzam o tym głośno nie wspominać, ponieważ komuś się przypomni żę to istnieje i efektem tego będzie mega-hype już teraz, którym przed premierą już wszyscy będą rzygać.
Dziękuję. Za. Uwagę.

Ad. samego artykułu :
DLC do Dragon Age mnie w sumie zniechęciły. Fabuła tam jest tylko dla picu, bo prawie żadnej nie ma. Jedynym sensownym który kiedykolwiek się zjawił był Stone Prisoner - który, coby nie mówić był w porządku. Mam prawie wszystkie pozostałe.. i szczerze mi żal kasy którą na to wydałem. Syfne przedmiociki, małe poboczne questy nie mające wpływu na grę ani rozszerzenie. Nic znaczącego. Przyznam się że historię Leilany nie kupiłem, ale ani też nie zamierzam. Zapewne bowiem ograniczy się to do paru konwersacji, totalnego dna fabularnego. Przykładem tu może być Return to Ostagar. No bez żaaartów. To dopiero było przegięcie. Idziemy obok ciała martwego króla, rżniemy wszystkich Darkspawnów po drodze i rzucamy parę heroicznych tekstów które się kończą na ''zdejmiemy go później'' i potem łazimy i zabijamy dalej. Sens ? Zero. Komentarze na pobojowisku ? Zero. Słowem - rzyg, zapchajdziura i zdzieranie kasy za już raz widziany obszar i dużo potworków do zabicia + jakieś tam itemki, żeby nie było płaczu że z tego nic gracz nie ma. Joy.

Niemniej, dość tego narzekania.
Z mojej strony raczej EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować