Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Steam - niesłuszne bany i rekompensata

70 postów w tym temacie

Nie chcę się chwalić, ale grupa do, której należę youowemesixtydollars zrobiła taki cyrk, że ho ho... . Pisaliśmy do Supportu. To jednak nic nie dawało. Po około dwóch dniach napisaliśmy, w około 110 osób. Maile do Gabe''a, Kotaku, 1UP, IGN. Na niektórych serwisach można o tym przeczytać.

Ja dostałem L4D2 i 2 klucze jako prezent dla kogoś.

Jakby co to jest nasze małe community - http://steamcommunity.com/groups/beatthesystem

Dziś już jednak pojawiły się na Steamie osoby podające się za Adminów, chcące wyłudzić hasła i loginy. Chamstwo w państwie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 13:09, Muradin_07 napisał:

> Jeśli ktoś już miał LfD2 to będzie miał dodatkowy kod który będzie mógł dać komuś
w prezencie
> :)

Albo za jakąś kaskę... ;-)

raczej się nie obłowi skoro pudełkowa wersja za niecałe 50zł do kupienia jest :P Sam za 45zł kupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>raczej się nie obłowi skoro pudełkowa wersja za niecałe 50zł do kupienia jest :P Sam

Dnia 27.07.2010 o 14:36, Arachnos napisał:

za 45zł kupiłem


Ale każda kasa nie nie boli nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy chcą bana, a jakby dostali, to by monitorami rzucali :D
Ale gest Valve wielki, inni usunęliby bana z wielką łaską. Oby więcej takich firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam MW2 ale mój kumpel ma a składa się że L4D2 ma. Cóż, też się z tego cieszę. Właśnie ściągam, a niedawno ostrzyłem sobie ząbki na L4D2 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wyżej. Ja wraz z grupą youowemesixtydollars otrzymaliśmy L4D2, mail od Gabe''a Newella i zdjęcie blokady wczoraj gdzieś w okolicach północy czasu Polskiego.

Ci, którzy piszą, "ale fajnie też chcę dostać bana" - mam dla nich radę, jeżeli mówią serio, - niech się pukną w głowę.
4 dni chodziłem wkur****, wyzywałem. Pisałem codziennie do Supporstu Steama. Śledziłem fora. W Polsce, USA. Pisaliśmy do największych serwisów internetowych o naszej sprawie, więc trochę tego było. Nerwów przede wszystkim. Nie życzę tego nikomu. Aaa, najśmieszniejsze jest to, że ja jestem graczem singlowym, a MW2 kupiłem przez Steama dzień przed banem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.07.2010 o 13:06, Phobos_s napisał:

Jeśli ktoś już miał LfD2 to będzie miał dodatkowy kod który będzie mógł dać komuś w prezencie
:)


Tak więc, ma ktoś dla mnie jakiś prezent ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 20:26, ArkStorm napisał:

Tak więc, ma ktoś dla mnie jakiś prezent ? :D


Heh :) Mnie nie zbanowali więc sorry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Długo trwa takie odbanowywanie? Bo ja bana dostałem wczoraj. A i czy osobom zbanowanym także pisało że niby ktoś się zalogował na ich konto a potem nie mogły wejść na konto? Proszę o pomoc pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować