Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kane & Lynch 2: Dog Days - pierwsze wrażenia

14 postów w tym temacie

Pograłem w demo i dostałem to na co oczekiwałem. Gra ocieka brudnym klimatem, grafika wygląda świetnie dzięki filtrom. Ale strzelanie jak osoba nade mną wspomniała kuleje, nie jest zbytnio przyjemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo nie mam ochoty na kupno pełnej wersji. Ot, zwykła strzelanka ze standardowym systemem osłon, nic nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"który biega za nimi z telefonem czy też średniej jakości cyfrówką"
Widać. Grając w demo strasznie mnie denerwowały te wszystkie filtry, ani to fajne ani ładne. Sprint to porażka, kamera lata dookoła i nawet nie wiesz gdzie dokładnie biegniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli, po zagraniu w demko + relacje powyższych - gra tak jak poprzedniczka (no może nieco lepiej) jest... do tyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zassałem demo - faktycznie system strzelania i korzystania z osłon jest dość... dziwaczny. To znaczy - jakoś tak dziwnie się z niego korzysta. Grafika - faktycznie, słaba jakość tekstur, ale to nie przeszkadza. Filtry dają niezły efekt nawet.
Po kilkunastu minutach z demem jestem raczej zniechęcony przez wspomniany już kiepsko, czy też raczej - dziwnie działający system sterowania / strzelania / osłon. Odpalę grę jeszcze raz - jeśli przyzwyczaję się do mechaniki, z pewnością zainteresuję się pełną wersją. Klimacik jest zachęcający...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma genialny klimat, nawet może i lepszy niż w pierwszej części. Dlatego grę zamierzam kupić. Uwielbiam po prostu ten duet ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 20:11, Rrongol napisał:

"który biega za nimi z telefonem czy też średniej jakości cyfrówką"
Widać. Grając w demo strasznie mnie denerwowały te wszystkie filtry, ani to fajne ani
ładne. Sprint to porażka, kamera lata dookoła i nawet nie wiesz gdzie dokładnie biegniesz.


Akurat oprawe i prace kamery stawiam jako jeden z najwiekszych plusów tej produkcji, to że wszystko robi wrazenie kreconego z reki filmu dodaje niesamowitej atmosfery ktora i bez tego jest ciezka że nożem można kroić. Dla mnie genialne ,mimo faktycznie odrobine niedopracowanego stylu strzelania i kilku drobnych bugów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w CD-Action oczywiście piali zachwyty jaka to super energetyczna gra będzie.. a to widać po screenach, że dziadostwo. Znowu jak z jedynką robią - promują na chama, potem wyjdzie szit. Potem specjalnie jeden numer ominą, by źle nie pisać i napiszą w kolejnym z oceną 7+ albo coś koło tego i dopiero się okaże, że to słabizna. Dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować