Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kinect zawodzi (wideo!), ale i tak jest popularny

45 postów w tym temacie

I czemu tu się dziwić ? To "amerykańskie" urządzenie, a te modelki są za chude i po prostu kamera ich nie chwytała ;p Nie ten target ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wcale nie dziwi... dla mnie oczywiste było to,że obecnie (o ile wgl kiedyś...) nie jest możliwe zrobienie kamerki poprzez którą nasze ruchy były by w 100% odzwierciedlone. Co raz bardziej staje się też oczywisty fakt, że 600z to cena gruuuubo przesadzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Padaka. Dobrze ze te zgrabne purchaweczki nie uciekly w poplochu tylko zasmialy sie na cala sytuacje.

Co moze flesze i elektronika zepsuly zabawe? To co mam grac na tym scierwie na pustyni zeby zadne peryferia mi nie przeszkadzaly?

PS. Czuje, ze bedzie zabawnie jak ten Kinect wyjdzie... Setki filmikow na yt. co mozna odp...lac i jak oszukiwac telepiac tylko noga, zeby wygrac, machajac dildo zamiast ręką itp itd.

Oj bedzie sie dzialo. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fanboje Microsoftu "Ale to się wszystko da jeszcze naprawić, do premiery jeszcze długo.. A poza tym przecież nie jest jeszcze tak źle.." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, coś im nie wyszło... niestety zmuszenie urządzenia, żeby "widziało" co dokładnie człowiek robi przy rezygnacji z klasycznych i mniej zawodnych sposobów wydawania poleceń jest cholernie trudne.
Sam Kinect dla mnie to porażka i to nie tylko dlatego, że mam PS3. Jak to Kevin Butler powiedział, czasem przydaje się taki wynalazek jak przyciski, jeśli chcemy grać w normalne gry. Kinect zaś ich nie ma, więc i w prawdziwe gry nie pogramy. Sony co prawda też pokazało na Move jakieś popierdółki typu strzyżenie goblinów, ale robi też SOCOM 4 no i Killzone 3! Innymi słowy M$ mówi: kup Kinect - dziewczyna się ucieszy, zaś Sony: kup Move, oboje z dziewczyną się ucieszycie. Ale ja chyba i tak pozostanę przy klasycznym padzie - szlachtowanie mitologicznych bestii w God of War 3 leżąc na łóżku w dowolnej pozycji wieczorem po pracy to komfort, który sobie cenię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto było zobaczyć ...... modelki :)
Mnie te urządzenie nigdy specjalnie nie interesowało co najmniej z dwóch powodów :
- nie mam ochoty skakać , wymachiwać rękami itp.Jeśli będę miał to pójdę na dyskotekę.
- nie sądzę żeby kiedykolwiek się to sprawdziło w rts , rpg , wyścigach , fps. A takie gry mnie interesują.
Zabawka przeznaczona dla dzieci i kobiet .Dla nich taka nieskomplikowana zabawa jest w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak x''a nie mam, więc się jakoś nie załamuje. Miał być wielki przełom...
Ciekawe, co z tego wyjdzie.
Pozostaje czekać na premierę i pierwsze recenzje , a do tego czasu nie możemy jeszcze zbyt pochopnie oceniać produktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi już o same głosy, że nie będzie działało i wszyscy byli tego pewni, a środowisko nie ma nic do rzeczy. To tak, Kinect korzysta kamery na podczerwień, która odbija ruchy, na takich imprezach nie ma jak to działać, to samo było z Wii. Po prostu za dużo urządzeń emitujących różne promienie i są zakłócenia. To nie jest wina urządzenia a otoczenia, więc krytykować będzie można dopiero w listopadzie, czy kiedy tam ma to wyjść. A i nie bronię produktu, tylko denerwuje mnie jak już wszyscy są pewni, że działać nie będzie, sam może się nie dowiem, ale nie skreślam tego, że na pewno nie działa, bo na jakiejśtam imprezie nie działało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh ...przynajmniej panienki fajne były ;] A co do Kinect - jak stanieje to zapewne zakupie ;] A tak dla jaj - czasem ''śmiesznie'' (fajbnie) ze znajomymi se poskakac przed tv ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze by celowo Microsoft wsadził się na taką minę. Napewno testowali to wcześniej. Wydaje mi się że problemy z obsługą kinecta wzięła się z tego że w jakiś sposób jego pracę zakłóciły flesze aparatów. Zwróćcie uwagę, że w momencie nasilenia błysków kinect nie odpowiada.
To może być cenna informacja dla tych którzy planowali zakup kinecta do klubów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i czym niby ZAWODZI ? serio patrzę i nie rozumiem ?! jak by posadzić moją dziewczynę z padem w ręce też by to podobnie wyglądało !! czy to znaczy że pad ZAWODZI ?? LOL.

Prawda jest taka że człowiek widzi to co chce zobaczyć... temat newsa jest "zawodzi" to widzicie że zawodzi ... jak by był "wymiata" to byście chwalili że super :P lol. a tak na marginesie to żałosnym jest ocenianie Kinecta po takich filmikach nim wyjdzie naprawdę do użytku ....

EPICK FAILL FOR YOU !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalo move left wiec pewnie ich nie wykrywalo tzw kinect nie rozroznial ich ruchow dlatego pewnie musza stac w odstepach 1m+ zeby urzadzenie wyrabialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 17:27, arborek napisał:

Prawda jest taka że człowiek widzi to co chce zobaczyć... temat newsa jest "zawodzi"
to widzicie że zawodzi ... jak by był "wymiata" to byście chwalili że super :P

Nie kładź wszystkich do jednego worka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie poczytajcie trochę o tej technologii, potem poczytajcie pdr z fizyki na temat światła, a potem krytykujcie. :P Jak ktoś się spodziewa od razu technologii hyper full ekstra wypas rodem z pierwszego lepszego filmy SF, to muszę go rozczarować, jeszcze daleka droga kolego/koleżanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować