Zaloguj się, aby obserwować  
Harrolfo

Spider-Man: Shattered Dimensions - temat ogólny

29 postów w tym temacie

Mam problem w misji, w której muszę walczyć z Goblinem w Noir. Po uratowaniu ludzi z klatek goblin atakuje mnie w trybie pierwszoosobowym. Potem muszę za nim iść, ale kurtyna jest zamknięta...Jakieś porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym tokiem myslenia można stwierdzić, że taki Splinter Cell to jedynie marna kopia pierwszego tenchu i za to wystawic mu ocenę 2/10 bo nic nowego prócz oprawy i industrialnych klimatów nie wnosi.

Błędny tok rozumowania.

Imho jeśli coś jest dobre i ugruntowane, nie należy tego zmieniać a jak coś zrzynać to z najlepszego wzorca.
Batman takim założeniem poleciał i dojdzie nim do tytułu gry roku zapewne [zasłużenie moim zdaniem].
Wolę skserowany system w nowej grze niż próbę wymyślania czegoś nowego rewolucyjnego co kończy się przeważnie klapą, Batman był podany dobrze, posiadał odpowiedni klimat i oprawę, system był solidny ciekawie poprawiony, walka kwestia subiektywna jednym się podoba inni woleli by bardziej zaawansowany gameplay, mi tam osobiście nie wadziła [choć wołała o rozbudowanie bo podstawy były], tryb detektywa nie był rewelacyjny ale nie zasysał. Największy minus jedynki to niskie replay ability.
Z czystym sumieniem 8.5/10 bym wystawił, liczę że sequel tak się rozbuduje, że dobije do 9-10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej mam taki problem w misji przed ostanie gdzie jestem ultima spider-man i leci na mnie samolot i mam przednim uciec ale cały czas ginę zaraz za tym mostkiem jakieś wskazówki jak to przejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra na PC już wyszła ?
Bo data premiery wisi jako 5ty grudnia bodajże a na YT już są gameplaye z wersji PC ... wstępnie zakładam, że to pewnie z jakiś nielegali krążących po sieci ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 15:01, Pietro87 napisał:

Gra na PC już wyszła ?
Bo data premiery wisi jako 5ty grudnia bodajże a na YT już są gameplaye z wersji PC ...
wstępnie zakładam, że to pewnie z jakiś nielegali krążących po sieci ale wolę się upewnić.

nie na x-box 360 gram. A co zły temat wybrałem? A zresztą przed chwilą przeszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój post nie był kierowany do ciebie konkretnie tylko tak ogólnie do wszystkich =)
Bo widzę że giera ma dla PC date premiery na 17 grudnia [wyżej 5 grudnia - mój błąd, źle spojrzałem] a na Youtubie są już pctowe gameplaye, więc tak się w temacie zapytowuję czy te daty premiery z serwisów są jakieś lewe czy na YT szaleją już piraci z jakimś nielegalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować