Zaloguj się, aby obserwować  
Fychan

Severance: Blade Of Darkness - Temat ogólny

38 postów w tym temacie

Łezka się w oku kręci :)
To najlepsza gra tego typu. Do tej pory nie pojawiło się nic, co by mogło pobić ją grywalnością.
Niestety jak to z dobrymi grami często bywa, została bez kontynuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a w gothicu był bardziej rozbudowany element RPG, ale Severance ma swój klimat i dobry system walki. A poza tym masz kilka postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze nie ma takiego tematu i mysłalem ze załoze ale skoro jest to nic. A pozatym ta gra jest zajefajna fajna siekanka i troche krewki. Fajne potworki i bronie polcecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do CDP: Gra sEverance: Blade of Drknes została wyprudukowana przez firme Coderamster. CDP ma wiekszośc gier z dystrybucji od Codemaster i dlaczego Severance: Blade of Darknes nie został oficjalnie przez CDP jao gre do kupienia. I czy była by mozliwośc. Przedsiebięcia tej gry i na nowo jej. Wydać w polsce oficjlnie za niewielkie pieniądze do kupienia po polsku. Bo gra jest naprawde dobra i godna uwagi.

Ps: Jeśi coś głupiego napisałem to przepraszam.
Również niech sie forumowicze wypowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 12:26, BlackBomb napisał:

Nawet po angielsku mogę ją kupić. Kumpel ma ją, ale nie chce mi sprzedać :( A gra jest po prostu
super.

Racja bo ja widziałem tą gre wujek mój ma to. Zebym od niego wziaj i przegrać. Ale to piractwo a piratem nie chce być. Niech CDP ją wyda oficjalnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2006 o 12:29, Filip92 napisał:

> Nawet po angielsku mogę ją kupić. Kumpel ma ją, ale nie chce mi sprzedać :( A gra jest
po prostu
> super.
Racja bo ja widziałem tą gre wujek mój ma to. Zebym od niego wziaj i przegrać. Ale to piractwo
a piratem nie chce być. Niech CDP ją wyda oficjalnie??


Ja miałem możliwość kupna tej gry, ale oferowano mi pirata:( Wole już obejść sie smakiem niż karmić sie kradzionym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Które te które ty podałęś ???
No raczej bo interfejs gry jeszcze nie dopracowany.
A te screeny które podałem sa z wersji oficjalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować