Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2011 o 09:59, Lordpilot napisał:

Dużo słyszalem od innych userów, że ten tryb jest słaby, ale szczerze... nie spodziewałem
się, że aż tak. Jestem wprawdzie dopiero po dwóch misjach, ale już widać, że DICE zrobiło
tego singla dla jakichś kompletnych bezmózgów. Nawet w porównaniu do BC2 to nie jest
krok wstecz - to wręcz (r)ewolucja wsteczna, DICE cofnęło cały gatunek do poziomu "rail-shoterów"...


Każdy ma swoje zdanie, szanuję to, ale nie pisz "DICE cofnęło cały gatunek do poziomu ''rail-shooterów''", pisz "ŚWIAT cofnął cały gatunek do poziomu ''rail-shooterów''". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 01:00, Baknak napisał:

Każdy ma swoje zdanie, szanuję to, ale nie pisz "DICE cofnęło cały gatunek do poziomu
''rail-shooterów''", pisz "ŚWIAT cofnął cały gatunek do poziomu ''rail-shooterów''".
:)

No nie wiem, akurat w MW3 spisali się świetnie i jest wiele bocznych przejść, pokojów, zaułków etc. MW - celowniczek dla zaawansowanych, a tu takie zaskoczenie. A z BFa faktycznie zrobili rail-shooter''a. A najgorsze jest - pierwsza myśl: E, DICE pierwszy raz robiło singla, jeszcze się nauczą.. chwila.. czekaj czekaj.. kufa.. :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem w profilach znajomych że prawie każdą broń mają w statystykach rozwiniętą do 500 killi. Nie 499 nie 501 tylko 500. Ktoś się orientuje czy 500 to jest limit jakiś ?;/ bo trudno mi wierzyć że ktoś liczył dokładnie kille a jak wyszło mu 500 to zmieniał broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 13:20, Kafar napisał:

Zauważyłem w profilach znajomych że prawie każdą broń mają w statystykach rozwiniętą
do 500 killi. Nie 499 nie 501 tylko 500. Ktoś się orientuje czy 500 to jest limit jakiś
?;/ bo trudno mi wierzyć że ktoś liczył dokładnie kille a jak wyszło mu 500 to zmieniał
broń.

celowe zaprzestanie zabijania z tej broni... Jedyna opcja, sam tak czasem robię, a liczba zabić z broni jest nieograniczona(jak narazie ;P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 13:20, Kafar napisał:

Zauważyłem w profilach znajomych że prawie każdą broń mają w statystykach rozwiniętą
do 500 killi. Nie 499 nie 501 tylko 500. Ktoś się orientuje czy 500 to jest limit jakiś
?;/ bo trudno mi wierzyć że ktoś liczył dokładnie kille a jak wyszło mu 500 to zmieniał
broń.


500 daje unlocka specjalnego dog taga + medal. Pewnie w momencie wyskoczenia informacji zmieniali broń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 15:35, Deathscythe napisał:

500 daje unlocka specjalnego dog taga + medal.


Tylko dog taga. Medalu za daną giwerę nie daje. Ale przy 500 kilach bardzo prawdopodobne jest że dorobiłeś się wcześniej medalu za skuteczność w walce bronią szturmową/karabinkami/snajperką itd (tj zdobyłeś 50 baretek za 7 kili daną bronią w jednym meczu)

Pewnie w momencie wyskoczenia informacji

Dnia 17.11.2011 o 15:35, Deathscythe napisał:

zmieniali broń ;)


Pewnie tak. Sam tak zrobiłem i mam równo 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 08:26, Withnessik napisał:

Czy w wypadku zamówienia teraz gry Battlefield 3 w edycji limitowanej w sklepie gram.pl,
otrzymam wszystkie bonusy? Bo jest napisane, że ekwipunek Specast był tylko dla pre-orderów.
Pozdrawiam!


Ja dostałem klucze na wszystkie dodatki. Na Specast też i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokował ktoś wszystkie bronie na co opie? Warto? Długo to idzie? Jest jakiś sposób na szybkie nabijanie tych punktów? Jak na razie przeszedłem dwie misje na normalnym i nie mam pierwszego pistoletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 21:50, Fimbulvinter napisał:

Odblokował ktoś wszystkie bronie na co opie? Warto? Długo to idzie? Jest jakiś sposób
na szybkie nabijanie tych punktów? Jak na razie przeszedłem dwie misje na normalnym i
nie mam pierwszego pistoletu.

Po pierwsze znajdź kogoś do gry z mikrofonem. Po drugie następne misje są ciekawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2011 o 10:53, Stalker69 napisał:

No nie wiem, akurat w MW3 spisali się świetnie i jest wiele bocznych przejść, pokojów,
zaułków etc. MW - celowniczek dla zaawansowanych, a tu takie zaskoczenie. A z BFa faktycznie
zrobili rail-shooter''a. A najgorsze jest - pierwsza myśl: E, DICE pierwszy raz robiło
singla, jeszcze się nauczą.. chwila.. czekaj czekaj.. kufa.. :(
.


Jest wiele bocznych przejść, ale to wciąż masa skryptów sterująca graczem tylko, że sprytnie zamaskowana. Nie "zrobili", a "dostosowali" grę do wymogów współczesnych graczy. Teraz jest mania na lekką, prostą i pełną akcji rozgrywkę. Zresztą porównaj sobie BF2 i BF3 pod względem multi - jest cała masa zmian, która niekoniecznie wyszła na dobre, a czemu są zmiany? Bo społeczność graczy tego wymaga, konkurencja też. Gdyby nie dzisiejsze głupie czasy cała ta seria wyglądałaby inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 00:07, Daqes napisał:

Kiedyś ktoś tam pisał o najwyższym score. No to i ja się pochwalę http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/6023583/1/352404437/

Total Score : 39990

Ale w sumie gdyby nie te medale było by słabiej :>


Szaaaaloooony 0_o.

A ja właśnie naprawiłem czołg wroga na Teheran Highway i stanąłem nim na wyjeździe z basy wroga i kosiłem towarzystwo przepięknie przez jakieś 10 min gry samemu jeszcze naprawiając swój czołg. Masakra :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 00:07, Daqes napisał:

Kiedyś ktoś tam pisał o najwyższym score. No to i ja się pochwalę http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/6023583/1/352404437/

Total Score : 39990

Ale w sumie gdyby nie te medale było by słabiej :>

Widzę kolega używa AEK-a;]Bardzo dobra broń moim zdanie;](dla moich kolegów nie zbyt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2011 o 00:21, MKRaven napisał:

A ja właśnie naprawiłem czołg wroga na Teheran Highway i stanąłem nim na wyjeździe z
basy wroga i kosiłem towarzystwo przepięknie przez jakieś 10 min gry samemu jeszcze naprawiając
swój czołg. Masakra :D .


no akurat to takim zachowaniem i nabijaniem fragów w obcej bazie to rzeczywiście (ociekając sarkazmem) jest się czym chwalić ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 12:21, Zand79 napisał:

no akurat to takim zachowaniem i nabijaniem fragów w obcej bazie to rzeczywiście (ociekając
sarkazmem) jest się czym chwalić ;(


Nie w bazie a przed i nie widzę nic złego w tym, że team przeciwny był tak denny, że zostawili mi czołg swój, po czym połową drużyny jak nie więcej, nie potrafili zatłuc jednej osoby. Ich głupota nie jest moją winą sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic w tej grze nie irytuje bardziej niż pieprzeni snajperzy i kamperzy w masowych ilościach w drużynie atakującej. Po prostu krew zalewa jak pół teamu USA leży w krzakach a ja sam próbuję podkładać ładunek na m-comy. Czasem się udaje, ale nie mam szans go wybronić jak przeciwnicy zachodzą mnie z każdej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maly offtop, ale mam juz dosć tego Origin... ustalilem sobie haslo i gdy resetuje kompa i chce znow sie zalogowac to haslo juz nie chce działac, za cholere! Próbowalem wszystkiego, zmienialem haslo juz dwa razy i zawsze jest ten sam problem, ze system mi go nie akceptuje. Tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować