Zaloguj się, aby obserwować  
Ring5

Battlefield 3

5628 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2011 o 20:17, karolekx23x napisał:

Lapie 4-6 mb ping 60-100.

Pingi mam niby 22 ale mam cholernie blisko do "nadajnika". Zakładam ze problemow nie bedziesz miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to spasuj z killami i pomagaj trochę drużynie. Podlecz, czasem sypnij amunicją ;D Nie żebym miał coś przeciwko temu, w końcu to na tym polega gra w Battlefield 3 - do czego większość graczy się nie stosuje... a poza tym, to właśnie tak można najwięcej doświadczenia zbić i trafić na czołówkę tabeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2011 o 20:29, eske napisał:



przeczytaj jeszcze raz co napisałem, bo mam przedziwne wrazenie, ze kompletnie nie zrozumiales co napisałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poryty ten Battlelog jednak. Odpalam go przez Chrome. W każdym bądź razie, jak akceptuje czyjeś zaproszenie do znajomych, to nie widzę go na liście i muszę jeszcze raz włączyć BF przez Origina. To samo z party. Zakładam je, zapraszam kolegę, po czym jak ten dołączy to ten sam schemat: restart Battleloga i dopiero go widzę. I w coopie to samo... Specjalnie musiałem pobrać Firefoxa, bo bym z nerwów nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odblokowałem wreszcie service stara dla mechanika. Czas pobawić się inna klasą. Co polecacie? Czym się fajnie gra? Myślę nad szturmowcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 22:10, Onybic napisał:

chyba pobiłem swój rekord xD
19k expa za rundę ^^ http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/3623022/1/227316656/


Podbijam:
http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/3657011/1/172002479/

21.4k ;)


EDIT:
Tak przy okazji, to chyba dog tag za coop jest zbuggowany ;s Dostałem dzisiaj gwiazdę za coopa, ale dog taga dalej nie ma.


@UJack:

Ja nie miałem problemów z uzyskaniem dog tagów z Act of Valor na polskim IP ;o Jak coś, to spróbuj przez proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 23:19, Hartus napisał:

Dzisiaj odblokowałem wreszcie service stara dla mechanika. Czas pobawić się inna klasą.
Co polecacie? Czym się fajnie gra? Myślę nad szturmowcem.

Powiem ci że szturmika w tej części BF3 jest "upośledzona" XD, najmniej zabawek itp, gdy sam wpakowłem servisce stara u enga z przyjemnością przeskoczyłem na supporta, świetne zabawki, naprawdę niezły sprzęt, świetny na grand bazzar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Mam pytanie odnośnie BF3. Gram na PS3. Chodzi o grę inżynierem. Jak rozwiniemy postać, to dostaje się na wyższych lewelach inną broń ppanc, ale mam taki problem, że jak wybiorę tę "lepszą" broń od podstawowego granatnika, to ona nie chce strzelać, jak wciskam przycisk strzału to tylko klikanie słychać i nic się nie dzieje (dotyczy to zarówno broni żołnierza amerykańskiego jak i rosyjskiego). Możecie poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 08:44, BluesBoy napisał:

Witam ! Mam pytanie odnośnie BF3. Gram na PS3. Chodzi o grę inżynierem. Jak rozwiniemy
postać, to dostaje się na wyższych lewelach inną broń ppanc, ale mam taki problem, że
jak wybiorę tę "lepszą" broń od podstawowego granatnika, to ona nie chce strzelać, jak
wciskam przycisk strzału to tylko klikanie słychać i nic się nie dzieje (dotyczy to zarówno
broni żołnierza amerykańskiego jak i rosyjskiego). Możecie poradzić?


To nie broń przeciwpancerna, tylko przeciwlotnicza. Dlatego nie chce Ci strzelać, musisz wpierw namierzyć śmigłowiec/myśliwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2011 o 08:47, Reffanov napisał:

To nie broń przeciwpancerna, tylko przeciwlotnicza. Dlatego nie chce Ci strzelać, musisz
wpierw namierzyć śmigłowiec/myśliwiec.


Dzięki. Sorki za noobowskie pytanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 09:05, BluesBoy napisał:

Dzięki.

Tak tylko dodam, że musisz się liczyć z tym, że dany helikopter lub myśliwiec, który będzie uciekać przed Twoim pociskiem może wypuścić flary i pocisk zwyczajnie zwariuje i nie trafi celu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 22:26, T3de napisał:

PS. Przy okazji proszę o podawanie swoich nickow, aby można było sie zapraszać na battleloga.
Battlelog to niby battlefieldowy facebook, a co to za facebook bez znajomych ^^ (tumany
ode mnie dopiero przesiadają sie na 7 albo czekają na 6 grudnia -.-).


http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/Zand79/

Witam czy kolekcjonowanie gwiazdek za daną broń coś daje? Odblokowałem wszystkie dodatki do 416-tki mam prawie 400 ubitych i nie wiem czy ciągnąć dalej. Są wzorem BF2 platynowe gwiazdki lub coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Mam 3 pytania:
1) Czy jest do pobrania demo tej gry?
2) Czy gra jest dobrze zoptymalizowana?
3) Jak myślicie, na jakich ustawieniach powinna mi działać płynnie gra na lapku o takich parametrach?
i3-380M (2.53 GHz)
4 GB RAM
Win 7 64
Radeon HD 6550M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem na niemal identycznym sprzęcie w betę MP i powiem, że całość chodziła naprawdę nieźle na średnich ustawieniach (chyba nawet udało mi się AA włączyć). Będzie nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 11:25, Harrolfo napisał:

O, to super, dzięki.
A czy cena 60 zł za klucz jest normalna, czy podejrzanie niska?
I czy jest demo?

Co dema, nie ma.
Co do Twojego komputera - zauważyłem, że mam minimalnie lepszą kartę (Radeon 5730). Pomyślałem, ze chciałbyś wiedzieć.
Co do ceny - to wersja rosyjska, w której później można niby zmienić sobie język na polski lub angielski. Z tego co wiem, EA nie lubi takich praktyk, ale konta banować nie powinni (kiedy kupowałem BFBC2 na allegro, usunęli mi tylko grę z listy Origin. Kiedy sprzedawca dał mi drugi klucz, zostawili mnie już w spokoju).

Co do posta - 4X "CO DO" COMBO, WOOOOOOOOOOOOO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 12:03, ww3pl napisał:

Co dema, nie ma.

Dzięki.

Dnia 08.11.2011 o 12:03, ww3pl napisał:

Co do Twojego komputera - zauważyłem, że mam minimalnie lepszą kartę (Radeon 5730). Pomyślałem,
ze chciałbyś wiedzieć.

Super :)

Dnia 08.11.2011 o 12:03, ww3pl napisał:

Co do ceny - to wersja rosyjska, w której później można niby zmienić sobie język na polski
lub angielski. Z tego co wiem, EA nie lubi takich praktyk, ale konta banować nie powinni
(kiedy kupowałem BFBC2 na allegro, usunęli mi tylko grę z listy Origin. Kiedy sprzedawca
dał mi drugi klucz, zostawili mnie już w spokoju).

Ja miałem podobnie z "Assassin''s Creed: Brotherhood".

Dnia 08.11.2011 o 12:03, ww3pl napisał:

Co do posta - 4X "CO DO" COMBO, WOOOOOOOOOOOOO.

Nie wiem o co Ci chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy orientuje się ktoś jak zostanie wydane DLC Back to Karkand. Zastanawiam się czy zostanie wydana jakaś wersja Gold Edition Batllefielda 3 zawierająca DLC. Bo kupowanie osobno BF3 i DLC wyjdzie trochę drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować