Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

David Jaffe: Gracze nie cierpią sieciowych trofeów

28 postów w tym temacie

Trofea sieciowe są zwykle po prostu kiepskie.
Często, zamiast zrobić coś ciekawego dostajesz zadanie w stylu "zabij x wrogów najgorszą bronią nie ginąc"
Najbardziej lubie achievementy które są śmieszne, i wpadają same w przypadkowych sytuacjach.
NP w Flatout Ultimate Carnage był achievement który dostawało się bodajże za sporą liczbę "restartów" jednego wyścigu, ale przed odblokowaniem był "???"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:23, Arczir2d2 napisał:

Ma facet rację.
Ja tam w ogóle nie lubię trofeów dla mnie są zbędne. A jest ich coraz więcej w grach
jeszcze trochę to będziemy zdobywać trofea za takie rzeczy jak wciśnięcie przycisku START
czy wczytanie sejwa :P

Znam tylko jedną grę w której trofea mają jakiś realny sens - Team Fortress 2. Za ich
odblokowywanie dostaje się nowe bronie dla postaci, w innych grach są one dla picu

edit :
poza tym jeśli już to trofea powinny być za coś co nie jest całkiem oczywiste, tylko
za coś przy czym trzeba się napracować choć trochę, nie tak jak trofea za ukończenie
poziomu


Akurat w TF2 to losowo są przedmioty przyznawane a nie za acziki. Przynajmniej tak mi się wydaję. Tam osiągnięcia są bardzo fajne i nawet nie trzeba ich czytać bo same wpadają przypadkowo (zestrzel 5 wrogów bez przybliżania snajperki, itd).

"jeszcze trochę to będziemy zdobywać trofea za takie rzeczy jak wciśnięcie przycisku START czy wczytanie sejwa :P "

W Assassin''s Creed II musiałem utworzyć konto na Uplay aby móc grać i za to że nie jestem lama i dałem radę dostałem 10 punktów za utworzenie konta a później chyba 20 punktów za wejście do Animusa (witamy w Animusie 2.0 czy coś takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2010 o 01:43, Dante_Syn_Spardy napisał:

>/ciach/


Teraz owszem przedmioty są rozdawane losowo, ale wcześniej zdobywało się je za acziki właśnie i to był jedyny sposób.
I nie mówię że mi przeszkadzają acziki, rzecz w tym że przyznawane są często za coś czego wykonanie jest nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sieciowe trofea maja sens, jeśli sa dobrze zrobione i w przyjemnych grach, np. w takim Battlefield Bad Company to przyjemność zdobywać trofea, a już w Wolfenstein jest to katorgą. patrząc na Twisted metal, myślę że fajnie będzie zdobywać trofea, więc trochę szkoda że nie będą one jakoś zakręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 19:23, Arczir2d2 napisał:

Ma facet rację.
Ja tam w ogóle nie lubię trofeów dla mnie są zbędne. A jest ich coraz więcej w grach
jeszcze trochę to będziemy zdobywać trofea za takie rzeczy jak wciśnięcie przycisku START
czy wczytanie sejwa :P

W SC2 są achivki za dodanie przyjaciela i odpalenie replaya. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować