Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE o talibańskich kontrowersjach w Medal of Honor

44 postów w tym temacie

eeee a strzelanie w CoDMW2 Rosyjskim żołnierzem do Amerykanina jest good, spoko i orzeszki?
On robi problem tam gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym sobie właśnie pograł talibami, po prostu lubię grać zamaskowanymi ludźmi pokrytymi chustami. Tak samo w MW prawie zawsze grałem po stronie SPECNAZ xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to i ja dziwnie bym się poczuł jakby zamiast amerykańskich były tam modele polskich żołnierzy z podłożonymi polskimi głosami. Może nie przestałbym w to grać, ale na pewno odczuwałbym dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, kiedy ostatnio zgadzałem się z komentarzem redaktora do jakiegoś newsa...Jednak w tym przypadku muszę się zgodzić w 100%. Jeśli ktoś ma problem nie z tym, że zabija się wirtualnych ludzi, ale z tym, że ludźmi tymi jest konkretna rasa/grupa etniczna/grupa religijna/cykliści, to chyba powinien usiąść cichutko w kąciku i przemyśleć swój tok rozumowania.

Po drugie, to jest GRA. Owszem, opowiadająca o faktycznym konflikcie w realnym miejscu z prawdziwymi ludźmi, ale nadal gra. Oburzanie się, że jedną ze stron konfliktu są Talibowie jest jak oburzanie się, że w STALKERze strzela się do ukraińskich wojskowych...

Poza tym spójrzmy na to od innej strony - zwolennicy Talibów dostają wreszcie możliwość zapolowania na "okupantów" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha no ok.... A co Niemcy mają powiedzieć o seriach gier o II Wojnie? No raczej też czują dyskomfort że "morduje" się ich jak prosiaków...... Trochę głupie nastawienie ze strony DICE. Bezsensowne. To tak jakby w Resident Evil zamiast zombie biegałyby wielkie znaki CENSORED. Panowie i Dziewczęta, to tylko gra. Jak strzelacie do swoich to czujecie dyskomfort? Skoro tak to mam 1 pytanie: Graliście kiedyś w serie L4D? Nie? A to szkoda..... Na patrz tam praktycznie ludzi zabijasz!.... No, ale dobra. Teraz zadanie dla panów z DICE: Zadzwońcie do Niemców i zapytajcie się jak się czują że są zamieszczeni w takich grach jak COD lub MOH. Do Rosjanów też możecie zadzwonić.... Mowa o BC2.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allah akbar ;D
Bede talibem w tej grze.
W ogóle nie kapuje o co się rozchodzi... Normalna rzecz, dwie drużyny, skłócone ze sobą, które nawzajem się zabijają. Normalka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Veniu1
Trochę Ci te porównania nie wyszły. Wątpię czy Niemcy utożsamiają się z hitlerowcami i są dumni z tego, co ich dziadkowie i pradziadkowie robili. Konflikt z Talibami jest bardziej aktualny niż II Wojna Światowa.
Zombie? A kogo może urazić strzelanie do zombie?
Co do Rosyjskich żołdaków w BC2, to też wydaje mi się to nie bardzo trafione. W tej grze przedstawiony jest konflikt fikcyjny. To co innego niż pokazanie gry, w której wspaniali, amerykańscy obrońcy demokracji biją plugawe i złe stworzenia jakimi są araby. Na dodatek w czasie, kiedy faktycznie Amerykanie biją się z tymi ludźmi w innej części Ziemi.
Mi osobiście się wydaje, że Wy wszyscy tutaj przesadzacie. To jest jedna wypowiedź, kiedy ma być wydana gra, w którą wpakowano kupę kasy. Nie wiem dlaczego robicie z tego taką wielką aferę. Dobrze, że Dice ma na uwadze ludzkie opinie i chciało pozostawić tę kwestię jasną dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 14:59, Snake08 napisał:

Mi osobiście się wydaje, że Wy wszyscy tutaj przesadzacie. To jest jedna wypowiedź, kiedy
ma być wydana gra, w którą wpakowano kupę kasy. Nie wiem dlaczego robicie z tego taką
wielką aferę. Dobrze, że Dice ma na uwadze ludzkie opinie i chciało pozostawić tę kwestię
jasną dla wszystkich.


?

Co ma piernik do wiatraka? Jaka wypowiedź dotycząca terminu wydania? News dotyczy wypowiedzi o ewentualnym "urażeniu" niektórych osób, Liu słowem nie wspomniał o premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa... Newsa piszesz ktoś, kto sam traktuje wyżej Amerykanów niż Talibów. Jak można napisać Amerykanów z dużej litery, a "talibów" z małej? Polaków też piszesz z małej czy tylko tych, których nie lubisz ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować