Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #174: Czy jedziesz na targi Gamescom 2010?

8 postów w tym temacie

z checia bym pojechal, ale srodki nie pozwalaja, ale mam jedno pytanie, gamescom i tgs saa targmi otwartyki, a jak jest z e3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wejściówki ma Gamescom.

Ogólnie za koszt wyjazdu z noclegiem , biletem i wyżywieniem mozna sobie w PL kupić nowego Xbox 360 S , więc nie będzie wielu, który sobie sfinansują wyjazd (poza branżą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W programie Allegra na tv4 (sam program bardzo słaby, nie polecam) były do wygrania bilety na GamesCom. Jedziesz razem z ekipą programu, masz zapewniony nocleg w hotelu, żarcie i dają ci pieniądze na to abyś mógł w pełni skorzystać z wszystkich atrakcji. Jedyny warunek (dla tych, którzy wygrali bilet) to to że trzeba dojechać do Warszawy. Fajnie no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 14:38, kaczek93 napisał:

W programie Allegra na tv4 (sam program bardzo słaby, nie polecam) były do wygrania bilety
na GamesCom. Jedziesz razem z ekipą programu, masz zapewniony nocleg w hotelu, żarcie
i dają ci pieniądze na to abyś mógł w pełni skorzystać z wszystkich atrakcji. Jedyny
warunek (dla tych, którzy wygrali bilet) to to że trzeba dojechać do Warszawy. Fajnie
no nie?

Wsiadasz w pociąg i jedziesz. Czy to takie trudne ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2010 o 13:39, thiefi napisał:

Niestety wejściówki ma Gamescom.

Ogólnie za koszt wyjazdu z noclegiem , biletem i wyżywieniem mozna sobie w PL kupić nowego
Xbox 360 S , więc nie będzie wielu, który sobie sfinansują wyjazd (poza branżą).

Koleś rozwaliłeś mnie tą wypowiedzią, byłem na gamesomie i koszta jakie mnie wyniosły to :
30 euro wejściówka i paliwo mam auto na gaz więc tanio.Było fajnie i zapłaciłem równowartość gry w polsce czyli jakieś 250 zł
Nocleg miałem u ciotki 100km od kolonii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować