Zaloguj się, aby obserwować  
Decardo

Diablo 2 - Temat ogólny

25 postów w tym temacie

Cześć. Gram w Diablo 2 - Lord of Destruction. Jestem nekromantą 35 poziomu. Jeśli macie jakieś pytania, to chętnie słóżę pomocą. Mam nadzieje, że moje rady wam pomogą. Czekam na pytania z waszej strony.

PS: Pytajcie. Ja chcę pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 19:19, Decardo napisał:

Cześć. Gram w Diablo 2 - Lord of Destruction. Jestem nekromantą 35 poziomu. Jeśli macie jakieś
pytania, to chętnie słóżę pomocą. Mam nadzieje, że moje rady wam pomogą. Czekam na pytania
z waszej strony.

PS: Pytajcie. Ja chcę pomóc.

Ekhem- http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=61&u=1026

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 19:19, Decardo napisał:

Cześć. Gram w Diablo 2 - Lord of Destruction. Jestem nekromantą 35 poziomu. Jeśli macie jakieś
pytania, to chętnie słóżę pomocą. Mam nadzieje, że moje rady wam pomogą. Czekam na pytania
z waszej strony.

PS: Pytajcie. Ja chcę pomóc.

A ja mam w singlu palladyna na 92 poziomie, nie grałem nim od o.k 1,5 roku, innymi postaciami grałem bardzo często i były levelki troszeczkę mniejsze, w grze odkryłem wszystkie sekkrety, prawie wszystkie przedmioty, znam dobrz historię Sanktuarium, ma parę ksiązęk<poza tymi z pudełek z grami D2 i D2 Lod>ale grać mi sie już nie chce! Mam więc pytanie - co zrobić, żeby się znowu chciało? bo batlle.net odpada, bo neta nie mam w domu<a piszę od znajomego>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki za post pod postem, ale właśnie sie zorientowałem że to nie jest GŁÓWNY wątek. Kurcze, ale gafę strzeliłem!<a kto wie czyje to powiedzonko i z jakiego serialu?> a temat i tak zaraz zostanie zamknięty<pewnie>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam ogromną prośbę dla graczy Diablo 2 - LANowców, bądź SINGLE PLAYER. Gram w D2 głównie w pracy (czasami w domu) niestety nie gram na BN. Z racji, iż na singlu nie można znaleźć niektórych run, wpadłem na pomysł, żeby połączyć dwa kompy, i za pomocą kostki załatwić resztę run. W ten oto sposób mam wszystkie. Dodatkowo też za pomocą kostki pozmieniałem właściwości magiczne niektórych przedmiotów (TAL+SHAEL+PerfDiament+ZbrojaJedwabieVictora - i mam wypasioną Jedwabie Victora ;-) ). Muszę tak robić, jeżeli chcę pograć wszystkimi postaciami (a muszę się pochwalić DruidElem-86, Ama-45, Pal-56, Czaro-79, Necro-30, Barb i Asska na razie niskie). Przeczytałem wszystkie poradniki (prawie) na stronie karczma.diablo2 - i wciąż nie mogę znaleźć kilku przedmiotów - choć dużo już znalazłem (czasami na Mefiście a czasami przypadkiem - Czako np. znalazłem na Hellu w 2 akcie w grobowcu TalRasza). Ale nie będę się dalej rozpisywał - proszę o kilka rzeczy, mianowicie:
1.) Co to do jasnej anielki znaczy craftowanie w kostce z użyciem runy AMN (nie mam tego opisanego w kostce, a w poradniku, który czytałem nie ma jak to się robi, jest tylko opis tego, co później wychodzi).
2.) Czy na Singlu mogę spotkać klona diablo, czy muszę połączyć się 2 kompami i wtedy szukać gościa ? :P
3.) Czy Uber Tristram jest dostępne na singlu ? pytanie jw.
4.) Mega prośba - jeżeli ktoś ma w swoich save''ach postacie z przedmiotami (chodzi mi o Single i LAN) bardzo bym prosił o wysłanie takiego save''a oczywiście w miarę możliwości (zaznaczam, że z uwagi na żonę i dziecko nie będę grał na tych save''ach w sieci czy coś - zależy mi tylko na tym, żeby popykać w D2 w pracy).
Szukane przedmioty:
Pierścienie - Kamień Jordana, Obrączka BulKathosa, Kruczy Lód
Amulety - Oko kota, Kalejdoskop Mary
Tarcze - Stormshield, Wnętrznościowiec, Bezoki mur
Buty - Podróżniki, Wodołazy
Pas - Sznur uszu, Wigor boga Gromu
W sumie z tego co napisałem powyżej, zależy mi tylko na pierścieniach - czasami leję Mefista i coś ciekawegop wyrzuca - niestety - NIGDY nie dał mi pierścienia i amuletu - siet :P

Aha i jeszcze jedno pytanko:
Chodzę na Mefista Czarodziejką i mam takie MF: Czako 50%, Zbroja Enigma 79%, broń chyba 60% dodatkowo w broni 2xIST 30%, pas 30%. Wiem, że mam ok. 300% w sumie - co mi to daje ? W jaki sposó to jest losowane ? Raz dostanę 2 złote przedmioty, a 3 razy z rzędu niebieskie... buuu

za save i odpowiedzi z góry dziękuję
adres alexxdogman@wp.pl lub gg 1408073

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. w Diablo 2 grałem kiedyś z 3 lata temu, tylko 2 questy przeszedłem. gra była porzyczona. szybko ją oddałem :( teraz musze po prostu w nią zagrać ;] mam zamiar kupić tą grę w platynowj edycji(powinienem troszke dorobić po świętach :P). ale mam kilka pytań:
1) słyszałem o takowym bajerze że grając przez internet można zbierać przedmioty (tylko takie dobre) i sprzedawać je, np. na Alegro za prawdziwą gotówkę. po jakieś około z 7 zł z przedmiot(zależy od tego jaki jest wartościowy) czy to prawda??
2) no właśnie :/ na czym tak wogule polega gra przez internet ?? czy jest to tak jak w strzelankach? zgaduje sie z kimś i zaczynam grać i przechodze po prostu fabułę ?? czy raczej coś jak Tibia, czy MU, czy WoW ??
3)czym wogule się różni ten batlle-net od zwykłego grania przez internet ??

z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 2 jest spoko, ale jeśli chodzi o ten etap z krowami to mi nie wyszło ani razu, a przecierz przeszłam grę, miałam nogę waithra, zrobiłam wszystko tak jak tzeba i nici.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olcia - musisz coś źle robić - zabijasz Baala na np. NORMAL później znajdujesz nogę Wirta, miksujesz w kostce razem z Księgą Miejskiego Portalu i masz Cow Level -> pamiętaj, że jeżeli zabijesz Baala na NORMAL to także na NORMAL możesz wejść do krowiego levelu (i pewnie tu jest pies pogrzebany).
btw - jeżeli chcesz podobijać expa (doświadczenie) na singlu to zrezygnuj z czegoś takiego jak krowi level - to jest na expowanie na BNecie - natomiast polecam wchodzenie na koleżków Baala -> zabij całą obstawę Baala kilka razy pod rząd na komendzie /PLAYERS 8 a zobaczysz jak Twoje doświadczenie się powiększy.

Dla pozostałych graczy:
Sprawdzcie proszę moje zapytanie u góry (2-3 posty wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 11:55, alexxdogman napisał:

1.) Co to do jasnej anielki znaczy craftowanie w kostce z użyciem runy AMN (nie mam tego opisanego

Amulet+Klejnot+Runa Amn+Doskonały Rubin=Krwawy Amulet (dodaje zycia,wykradanie zycia .szybsze bieganie,+inne bonusy

Dnia 09.04.2006 o 11:55, alexxdogman napisał:

2.) Czy na Singlu mogę spotkać klona diablo, czy muszę połączyć się 2 kompami i wtedy szukać
gościa ? :P

nie można-tylko BN

Dnia 09.04.2006 o 11:55, alexxdogman napisał:

3.) Czy Uber Tristram jest dostępne na singlu ? pytanie jw.

Nie,tylko BN

Dnia 09.04.2006 o 11:55, alexxdogman napisał:

4.) Mega prośba - jeżeli ktoś ma w swoich save''ach postacie z przedmiotami (chodzi mi o Single
i LAN) bardzo bym prosił o wysłanie takiego save''a oczywiście w miarę możliwości (zaznaczam,
że z uwagi na żonę i dziecko nie będę grał na tych save''ach w sieci czy coś - zależy mi tylko
na tym, żeby popykać w D2 w pracy).

Na singlu niemam save (mam tylko czity:P )

Dnia 09.04.2006 o 11:55, alexxdogman napisał:

Szukane przedmioty:
Pierścienie - Kamień Jordana, Obrączka BulKathosa, Kruczy Lód
Amulety - Oko kota, Kalejdoskop Mary
Tarcze - Stormshield, Wnętrznościowiec, Bezoki mur
Buty - Podróżniki, Wodołazy
Pas - Sznur uszu, Wigor boga Gromu
W sumie z tego co napisałem powyżej, zależy mi tylko na pierścieniach - czasami leję Mefista
i coś ciekawegop wyrzuca - niestety - NIGDY nie dał mi pierścienia i amuletu - siet :P

te itemy właśnie teoretyczniepowinien gubić Mefik.Ale w 1.11 MF z mefika zmiejszony(ja mam 600Mf i tylko Sthorm i low item)

Dnia 09.04.2006 o 11:55, alexxdogman napisał:

Aha i jeszcze jedno pytanko:
Chodzę na Mefista Czarodziejką i mam takie MF: Czako 50%, Zbroja Enigma 79%, broń chyba 60%
dodatkowo w broni 2xIST 30%, pas 30%. Wiem, że mam ok. 300% w sumie - co mi to daje ? W jaki
sposó to jest losowane ? Raz dostanę 2 złote przedmioty, a 3 razy z rzędu niebieskie... buuu

to jest MF ,a raczej fart,było o tym pisane

Dnia 09.04.2006 o 11:55, alexxdogman napisał:

za save i odpowiedzi z góry dziękuję
adres alexxdogman@wp.pl lub gg 1408073

Za bardzo sie rozpisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 16:19, UMC.Hugo napisał:

witam. w Diablo 2 grałem kiedyś z 3 lata temu, tylko 2 questy przeszedłem. gra była porzyczona.
szybko ją oddałem :( teraz musze po prostu w nią zagrać ;] mam zamiar kupić tą grę w platynowj
edycji(powinienem troszke dorobić po świętach :P). ale mam kilka pytań:
1) słyszałem o takowym bajerze że grając przez internet można zbierać przedmioty (tylko
takie dobre) i sprzedawać je, np. na Alegro za prawdziwą gotówkę. po jakieś około z 7 zł z
przedmiot(zależy od tego jaki jest wartościowy) czy to prawda??
2) no właśnie :/ na czym tak wogule polega gra przez internet ?? czy jest to tak jak
w strzelankach? zgaduje sie z kimś i zaczynam grać i przechodze po prostu fabułę ?? czy raczej
coś jak Tibia, czy MU, czy WoW ??


D2 to nie jest MMO, tam nie ma calego swiata w ktory wchodza i wychodza bez przerwy gracze.
Ludzie zakladaja pojedyncze gry na serwerach Bnetu, gra moze byc w jednym z 3 stopni trudnosci tak jak to jest na singlu, do takiej gry moze wejsc maksymalnie 8 graczy. Ludzie zakladaja gry w roznym celu, gry publiczne na 99% sa albo w celu PvP, handlowania, zrobienia runu MF, rushowania, levelowania na okreslonym obszarze po zrobieniu czego ludziska opuszczaja gre i ta sie zamyka po krotkim czasie.
1% gier to sa gry w ktorych ludziska chca rzeczywiscie przechodzic (grac) gre (np. >act3 coop< czy cos takiego). D2 jest zupenie liniowe wiec mozna mowic o przechodzeniu fabuly.
Juz nie gralem z 3 lata na Bnecie

Dnia 10.04.2006 o 16:19, UMC.Hugo napisał:

3)czym wogule się różni ten batlle-net od zwykłego grania przez internet ??

z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zwrócić uwage, że link do tematu poprawnego został już podany przez Brygadzite Budynia więc z pytaniami przenieście się tam panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2006 o 19:19, Decardo napisał:

Cześć. Gram w Diablo 2 - Lord of Destruction. Jestem nekromantą 35 poziomu. Jeśli macie jakieś
pytania, to chętnie słóżę pomocą. Mam nadzieje, że moje rady wam pomogą. Czekam na pytania
z waszej strony.

PS: Pytajcie. Ja chcę pomóc.


heh jak dla mnie masz bardzo male doswiadczenie :) Ja gram/gralem w D2 prawie 6 lat :/ Glownie CL i troche LoD, jednak od 1.10 juz nie gram, poniewaz ten patch zniszczyl cala przyjemnosc z gry. Na Bnie jestem od 2002 roku od 1.08 patcha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam probem ponieaż prubując zalogować się na BN wyskakuje mi że hasło jest nieprawidłowe. Wszystko wpisuje poprawnie i nawet biore opcje wyślij hasło na mój email i nie dostaje go na mailu co robić na koncie mam niezłe postacie i przedmioty i nie chciał bym ich stracić. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. mam problem umieszczeniem czegokolwiek w przedmiotach. chce stworzyc ENIGME, mam PELNA ZBROJE PLYTOWA wymaga ok. 150 siły i 3 miejsca na klejnot a nic do niej nie wchodzi. posiadam wersje 1.10 o ile wina jest tego. powiedzcie co jest problemem

z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować