Zaloguj się, aby obserwować  
panish

"pomoc" à la Krecik

10 postów w tym temacie

Hmmm... Sytuacja przedstawia się tak - około jedenastej przybywa do mnie rodzinka - wujek, ciocia, siostra chrzestna (w moim wieku) i kuzyn (w wieku moich sióstr bliźniaczek). I będą zapewne jakieś cztery godzinki.

Mam do was pytanie! Co mogę robić w ten czas z moimi rówieśnikami. Nic mi nie przychodzi do głowy, a siedzieć przy stole z rodzinką i rozmawiać na tematy wszelakie to... trochę dziwne. UWAGA! Za pomoc przewiduję się nagrodę - wycieczkę na Kajmany (albo przynajmniej na Aligatory). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to co... Grać! :D

Nie myśl co będziesz robił, bo tylko się stresujesz. Ja też tak myślałem (kuzyn przyjechał do mnie na 7 dni) i jakoś świetnie się bawiliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 10:15, Tomi_323 napisał:

Jak to co... Grać! :D

Nie myśl co będziesz robił, bo tylko się stresujesz. Ja też tak myślałem (kuzyn przyjechał
do mnie na 7 dni) i jakoś świetnie się bawiliśmy :)


Wiesz, do mnie nie przybywa kuzyn. A poza tym to nie wiem czy ONI lubią grać (czy takie coś jest możliwe?). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja wiem zwykle się gra w takich chwilach, czy to na PC czy w ajkąs gre planczową, ew. jak coś można w jakeigoś RPGa jak D7D czy Zew Cthulhu.
A pytanko gdzie ta wycieczka na kajmany, bo jak coś to mogę zaproponować Radom ansz radny widział na zalewie kajmana ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 10:11, panish napisał:

Mam do was pytanie! Co mogę robić w ten czas z moimi rówieśnikami.

Wejdź na Forum i daj im do czytania wątek o Kwasach. Będą mieli z pół godziny dobrej zabawy a potem się jakoś potoczy :)
Może się okaże, że ktoś zna to forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:02, A-cis napisał:

Wejdź na Forum i daj im do czytania wątek o Kwasach. Będą mieli z pół godziny dobrej zabawy [...]


Ale jeśliby się chciało przeczytać całe kwasy, to dłuuuugo by to trwało . Co najmniej cały dzień. Ale warto !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 11:08, Darkstar181 napisał:

Bądź sobą.Tyle.
Granie to raczej kiepski pomysł.


I to była najelpsza rada jaką mogłem dostać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 12:07, Kartel napisał:

A pytanko gdzie ta wycieczka na kajmany, bo jak coś to mogę zaproponować Radom ansz radny widział
na zalewie kajmana ^^


Oooo, tego nie wiedziałem. :)

Wiesz, wycieczka na kajmany będzie jak przyjedziesz do Warszawy. Razem się do ZOO wybierzemy (ciekawe czy wata cukrowa rozpuści się przy takiej wilgotności powietrza). :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować