Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kontynuacja Demigoda możliwa

14 postów w tym temacie

Do mnie Demigod zupełnie nie dotarł trochę pieniędzy zmarnowałem. Największą bolączką są chyba mapy, mało wymyślne, zwykłe ścieżki bez jakiegokolwiek rozbudowanego podejścia do taktyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli korzystasz z tej pirackiej wersji więcej, niż kilka dni, powinieneś kupić grę w sklepie lub zaakceptować fakt, że jesteś złodziejem i przestać racjonalizować swoje zachowanie w jakikolwiek sposób"

A on myśli że każdy pirat po ściągnięciu gry "przechodzi na jasną stronę mocy". I tak uzna że gra jest słaba i jej nie kupi. Jak sobie zagrałem to powiem że sam pomysł był naprawdę dobry, tylko jakoś wykonanie średnie. Ale gra miała naprawdę duży potencjał i mam nadzieję że po naprawieniu błędów z jedynki będzie to naprawdę dobra produkcja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się niestety z przedmówcami . Do mnie gra całkowicie nie trafiła . Nudne mapy , a tytułowi Półbogowie - no pozostawiają sporo do życzenia . Choć jeżeli kontunuacja poprawi to co w jedynce jest kiepskie , może okazać się sukcesem . Pożyjemy zobaczymy , może kiedyś Demigoda odkurzymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontynuacja, to kolejne na darmo wydane pieniądze i kolejna część "mocno piracona" - darmowe League of Legends, DoTA do W3 oraz Hereos of Newerth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja kupiłem Demigoda od razu po premierze. I jakoś się nie dziwię, że hitem nie został - w porównaniu do LOL-a, czy oryginalnej DoTy po prostu był kiepski. Kilka fajnych rozwiązań - różne drzewka umiejętności, ładna grafika, podział zabójca/dowódca, usprawnienie bazy zostało kompletnie rozwalone przez resztę - bardzo mało bohaterów, powolne tempo rozgrywki, mała ilość przedmiotów...Więc jeśli miałby powstać sequel, to należałoby wprowadzić mnóóóóóstwo zmian, aby ta gra stała się popularna. Nie wspominając o tym, że konkurencji w tym segmencie już nie brakuje, a LOL i DoTA są darmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ziptofaf zapomniał dodać, że z grą w zasadzie się nic nie działo (twórcy nie dodawali praktycznie nic w miarę jak się patche pojawiały - w sensie contentu) i mało kto grał.

Kompletna klęska jak dla mnie. Kupiłem praktycznie od razu po premierze. Po przydługiej instalacji i powolnym procesie patchowania zagrałem parę meczyków z komputerem, żeby zapoznać się z grą. Odpaliłem parę razy w multi.... i wypieprzyłem z dysku.
Btw chętnie odsprzedam za 40 zł.

HoN, LoL albo nawet oryginalna Dota bez zbędnego przemęczania się kładą Demigoda na łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demigod zapowiadał się na ciekawą i dobrze prezentującą się produkcje, ale w natłoku innych - lepszych - produkcji zniknął z mojej listy gier do kupienia. I chyba dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu sporo grałem w tą grę. Na początku podobały mi się mapy, system flag i rozbudowa cytadeli jak i bohaterowie.
Jednak po jakimś czasie doszedłem do wniosku, że bohaterowie są średnio zbalansowani, a mapy były tylko labiryntami i spiralami, w których do zabicia przeciwnika nie potrzeba było taktyki i team-play''a a zwyczajnie większej ilości damage.

Tak więc z Demigod''owych plusów zostały tylko te będące namiastką taktyki:

+ System flag
+ Rozbudowa cytadeli

Za to minusów dopatrzyłem się niestety więcej i to chyba ważniejszych:

- Kupowanie przedmiotów i artefaktów (nie było ukochanych setów, jak w innych grach typu DoTA)
- Przedmioty z favor points, które w rozgrywce nie wiele zmieniały
- Balans bohaterów
- Mało taktyczne mapy

Tak więc osobiście przerzuciłem się z DoTA na Demigod''a, a potem (co jest najlepszym wyborem) na League of Legends, która jest grą twórców tej pierwszej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować