Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2006 o 14:35, Rayic napisał:

Ty i twoje mroczne skillerki xP


Kilku brakuje ;P Poza tym pracuje nad czymś jeśli chodzi granie na BN, narazie nie powiem o co chodzi bo na samym myśl można się zniechęcić ale jak już będe blisko to powiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 18:46, jadam napisał:

> Pomużcie bo jest taka sprawa gdy chce zagrać przez internet to po kilku sekundach grania
wychodzi
> mi"Twoje połączenie zostało przerwane"?

Może szukam dziury w całym ale jakiego typu masz łącze (chodzi m.in. o szybkość; wdzwaniany,
DSL czy radiówka itp.)


Mam DSN z tp 1mb podzielone na pare osób...albo coś koło tego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 20:43, fungus 91 napisał:

Mam DSN z tp 1mb podzielone na pare osób...albo coś koło tego:D

To może być powodem twoich kłopotów. 1Mbit przykładowo na 5 to wypada po 200 kbit i wystarczy, że 1 albo 2 coś wiekszego ściąga i zadusi twoje łącze na BN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak miło, ktoś za mną tęsknił! ;)) Już wracam do Diablo :) Przeszłam Fable i nie chce mi sie na razie od nowa. Za duzo jest tak samo, poza reakcjami mieszkańców Albionu. Gra jest super, ale skończyłam ją i już się nie moge doczekać polowania na SOJ!!!!! I tak sobie myślę, że może zapoluję trochę barbem, bo dzięki tej mojej MF sorc zrobiłam z niego niezłego wojaka. Obrazenia skoczyły mu o 400%!!! Aż trudno uwierzyć, ale on sam nie znalazł nic na nomalu z unikatowych mieczy (mam dual wield mieczami), a teraz ma same set i unikaty :) I zbroje - zamraża cel. Więc jest bardzo skuteczną maszyną do zabijania ;)
Modest, zdradzisz co to za tajemniczy projekt na BNie? W ogole może troche sie pokręce na BNie, to ktoś mi sprzeda SOJe po prostu? Hmmm, ale chyba mam większą radość jak znajde.
To ide zapolowac na jakies cacka przed snem.
Pozdrawiam diablomaniakow i diablomaniaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

shelion jak chcesz, to dam Ci rzeczy z mojego konta sc ladder. Ja już nie gram, a Ty widzę masz do tego ogromną chęć :)
Mam tam kilka rzeczy, które są co nieco warte (np. Mara 30 warta ok 6-7 hr''s), więc sobie SOJa na pewno kupisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 00:31, Abi Dalzim napisał:

shelion jak chcesz, to dam Ci rzeczy z mojego konta sc ladder. Ja już nie gram, a Ty
widzę masz do tego ogromną chęć :)
Mam tam kilka rzeczy, które są co nieco warte (np. Mara 30 warta ok 6-7 hr''s), więc sobie
SOJa na pewno kupisz :D


Wow! Dzięki! "That''s my man! Hurray!" Cytat z Fable :) Ale dziwne uczucie teraz grac w Diablo, jakos nie dość.... kolorowo :) Właśnie się waham czy nie zagrac znów w Fable. Tu i tu mnie ciagnie, ale z innych powodów. To jak się zgłosić po te rzeczy? Bo skoro nie grasz na BNie, to musiałabym wiedziec, kiedy tam będziesz akurat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem postaram się być na BN tak około 21, to ci przekażę co tam będziesz chciała.

--> Modest też postaraj się być. Ale Mara idzie do shelion, bo juz jej obiecałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 14:03, Abi Dalzim napisał:



Oki dzięki, jak wrócisz do grania to Ci oddam :) Wiesz wolałbym abyś Ty grał no mam nadzieje że znudzi Ci się szybko ten Fable ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abi, jeśli mógłbyś to ja też byłbym chętny:) Gram od 3 tygodni więc mi się wszytkie "śmieci" przydadzą- cokolwiek wartego pula czy lema mnie usczęsliwi:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 14:03, Abi Dalzim napisał:

Dzisiaj wieczorem postaram się być na BN tak około 21, to ci przekażę co tam będziesz chciała.

--> Modest też postaraj się być. Ale Mara idzie do shelion, bo juz jej obiecałem
:)


Fajnie, będę :)

Modest, mam nadzieje, ze to ze wolałbys, zeby Abi gral nie znaczy, ze nie chcesz, zeby, ja grała? ;) Ze wolalabys juz raczej sie obyc bez tego, co on ma do za oferowania niz srtacic kumpla do gry? :)
A probowales w ogole Fable? Moze sam bys się wcianal. Naprawde bajeczna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 17:28, burtul1 napisał:

Abi, jeśli mógłbyś to ja też byłbym chętny:) Gram od 3 tygodni więc mi się wszytkie "śmieci"
przydadzą- cokolwiek wartego pula czy lema mnie usczęsliwi:)))


Na pewno coś Ci skapnie, bądź o 21 na BN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2006 o 18:11, shelion napisał:

A probowales w ogole Fable? Moze sam bys się wcianal. Naprawde bajeczna gra :)



Fableska niestety nie miałem okazji spróbować :)
Wiesz dziewczyn/kobiet w grach online jest jak nalekarstwo, chcę aby jak najwięcej osób grało w D2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Btw ====> Abi Dalzim
Tak dawno Cię nie widziałem na BN że nie wiem jakie konto ty jeszcze masz :]
Shelion Ty też podaj swoje, bo wtedy co się wymienialiśmy to były od HC, a jednak wróciłem do SC :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować