Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Mam Na Diablo Pan Zniszczenia postać z zwykłej cześci Diablo II czy lepiej zmienić go na postać z rozszeżeniem czy zostać przy standardzie.Proszę o radę.Sory za ortografie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe to chyba pytanie retoryczne :) Skoro masz taką możliwość czyli rozszerzenie to przekonwertuj ją na postać z rozszerzenia. Jeśli nie masz najnowszego patcha patcha, a jest nim 1.11b to zaistaluj go sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym Ci radził skopiować gdzieś sobie zapis postaci i skonwertować oryginał :) Będziesz miał to i to. Możesz później wrócić do poprzedniego, Wybór należy do Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie do Ciebie... Skąd wziąłeś ten nick ?? ;P to jest mój stary i nowy nick z gry MMORPG " Imperium". Chyba mnie znasz że skąś wziąłeś ten nick... Odpowiedz bo mnie męczy ta sprawa troche a moderatorów i resztę prosze o nie komentowanie tego bo chciałbym to rozwikłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:02, Marcinos07 napisał:

mój kolega zrobił w 3 dni 40...........

mi to zwisa ile poziomuw ma twuj kolega
pytałem się czy w multi player jest tylko jeden swiat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:08, IMPERATOR1990 napisał:

pytałem się czy w multi player jest tylko jeden swiat ???


Świat jest 1, ale mówiac po Twojemu jest ich 5 czyli tych zakładek jest 5. Do każdej możesz sobie spokojnie przechodzić po ukończeniu misji. Jeśli zabiłeś Andariel to musisz pogadać z Warrivem, on Cie zabierze do 2 "świata", my to nazywamy akty, czyli do 2 aktu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:02, Marcinos07 napisał:

mój kolega zrobił w 3 dni 40...........


mój rekord to 53 poziom w 11 godzin grania więc się nie popisuj ;))) (na BN''cie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
Dziś udało mi się umęczyć, poziom normalny i przeszedłem na koszmar. Radzę sobie tam wątpliwie wiec chciałem się cofnąć do rozgrywek na normalu. Jka to zrobić na battle necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz znać nazwy gier na normalu i sie dołączać. Inaczej się nie da. Albo ktoś Ci te nazwy poda (kumpel z fl), albo musisz wejść postacią z normala, zobaczyć jakie są nazwy gier, wyjść, wejść postacią z kosza i się dołączyć... Trochę to skomplikowane, ale tak to jest jak się za wcześnie na kosz pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:18, Modest-Vermin napisał:

> pytałem się czy w multi player jest tylko jeden swiat ???

Świat jest 1, ale mówiac po Twojemu jest ich 5 czyli tych zakładek jest 5. Do każdej możesz
sobie spokojnie przechodzić po ukończeniu misji. Jeśli zabiłeś Andariel to musisz pogadać z
Warrivem, on Cie zabierze do 2 "świata", my to nazywamy akty, czyli do 2 aktu :)

Dzeki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:19, Modest-Vermin napisał:

W 1 dzień można i koło 90 lvl wylądować :)

tak..? a gdzie
Po chodząc w kułko i zabijając potwory mozliwie najsilniejsze na swoim poziomie napewno niewyciągne 90 poziomu w 24h
mugł bym poznacz twoją tajemnice ?
jak to robisz >?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 23:42, IMPERATOR1990 napisał:

> W 1 dzień można i koło 90 lvl wylądować :)
tak..? a gdzie
Po chodząc w kułko i zabijając potwory mozliwie najsilniejsze na swoim poziomie napewno niewyciągne
90 poziomu w 24h
mugł bym poznacz twoją tajemnice ?
jak to robisz >?????

Kumlpe przerzucają go na hella (taxi) a potem gra bodajże diabloruny na hellu i baalruny na hellu potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 21:30, SebastianH napisał:

Mam pytanie
Dziś udało mi się umęczyć, poziom normalny i przeszedłem na koszmar. Radzę sobie tam wątpliwie
wiec chciałem się cofnąć do rozgrywek na normalu. Jka to zrobić na battle necie?

Mozesz sam zakładać gry na normie bez hasła i z jakąś chwytliwą nazwą np : baaal1 albo diablorun 1,2 itp, zawsze ktoś wejdie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,
Mam pewien problem posiadam Diablo II (narazie bez dodatku) i jestem u kuzyna gdzie gramy we dwoje na LAN''ie w tą gre (tryb TCP/IP).I zmartwiło mnie bardzo że podczas takiej gry występują lagi ( czasami też kogos z nas wyrzuci ) :(. Ostatnio zastanawiam sie wogóle jak to jest możliwe na 100 MB łączy (bo taką mamy sięć). Co prawka ja mam karte sieciową 1gb a kuzyn 100mb ale to itak nadal bedzie 100 MB i nie wiem gdzie leży problem.
Host oczywiscie żadnych lagów nie ma, ale dołaczający sie ma dosyć duże, np układanie miksturek do pasa to masakra, aby z kims rozmawiac trzeba odczekac itd ( nie bede tu tłumaczył przecież na czym lagi polegają).
Miło by było gdyby ktoś znał odpowiedź na nurtujące mnie pytanie i jakoś mnie to wytłumaczył. Rozumiem lagi w grze przez internet ale na LANie...:/ Mile widziane jakies rady albo konfiguracja gry czy czegokolwiek aby sie lagów pozbyć.

Pozdrawiam i dziękuje z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2006 o 20:19, RaiL Driver napisał:

> W 1 dzień można i koło 90 lvl wylądować :)
mój rekord to 53 poziom w 11 godzin grania więc się nie popisuj ;))) (na BN''cie)


Widać dzieci (mentalne) się chwalą, że potrafią żerować na innych. Niestety szkoda, że nie zaznaczają, że nie potrafią grać sami.
Tak z ciekawości: kiedy ostatnio graliście sami, zaczynając od początku, bez przenoszenia przedmiotów? Tylko to, co się znalazło daną postacią? I czy wtedy Modest jesteś w stanie zrobić poziom 90 w jeden dzień?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam 2 pytania:

1. co oznacza, że przedmiot jest dostepny tylko w grze rankingowej? wiem, że tylko w takiej grze można go zdobyć - ale czy po przenosinach postaci do "zwykłej" gry przedmiot zniknie?

2. jak działają cechy przedmiotu "uniemożliwia leczenie" oraz "otwarcie rany"? dopiero po skutecznym uderzeniu potwora? czy cały czas na wszystkie potwory w pobliżu? Czy przedmiot z w/w cechami będzie "działał" u najemnika?

Pozdrawiam,
bulas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować