Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2006 o 00:22, Thorgal13 napisał:

witam was serdecznie, ostatnio powrocilem do diablo2 bo kupilem sobie oryginalna podstawowa
wersje, gram barbem, tylko ze jak gtralem kilka lat temu u kumpla to pamietam ze mialem podowujy
ekwipunek! a mojemu najemnikowi moglem kupowac bronie i je wymieniac leczyc go! czy to wina
ze mam wersje v1.00? bez patczy? a moze potrzebuje LODa? prosze o pomoc!!


jak chcesz w pełnie odczuć przyjemność grania w DIABLO II to koniecznie zainstaluj wersją podstawową gry + dodatek LORD OF DESTRUCTION i patch 1.11b i oczywiście graj na LADDER na BATLENECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 11:09, Abi Dalzim napisał:

> ciężko za ladą samemu być :P
A Ray Ci już nie pomaga?


A widzisz go w redakcji ;p ? Brak czasu, chęci i tak poleciał. Najpierw trzeba będzie wszystko ogarnąć, później już będzie z górki, mimo wszystko przydałby się ktoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 11:11, Modest-Vermin napisał:

A widzisz go w redakcji ;p ?

No nie widzę, ale szczerze mówiąc nie zaglądałem ostatnio do żadnych Karczm, bo nie grałem w Diablo. Teraz postanowiłem sobie zagrać assą, więc i spis itemków i rw się przyda.
>mimo wszystko przydałby się ktoś :)
Mimo chęci, ja się nie deklaruję, bo współpracownik ze mnie marny - głównie brak czasu (dziecko, praca, obowiązki). Nawet pograć za bardzo nie mam kiedy.

Masz może jakieś wiadomości o nowym patchu (strasznie niecierpliwie go oczekuję)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 11:50, Snacken napisał:

\\to ile wart jest amu +3 do ice spels

A jakie ma dodatkowe bonusy? Bo jak nic innego nie ma, to niewiele warty, w porywach do nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym patch 1.10 i wyższe wnoszą do gry bardzo ważną rzecz: mana w sklepie! :)
Co pozwala robić buildy, które całkowicie pomijają dodawanie punktów w energię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 11:39, Abi Dalzim napisał:

Masz może jakieś wiadomości o nowym patchu (strasznie niecierpliwie go oczekuję)?


Wiem tyle co wszyscy, czyli tą listę ewentualnych "ciekawych" sugestii zgrupowanych przez Blizzard, dodając do tego spekulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie związane z MODAMI , czy np. takiego moda - Median 2007 1.31 można zainstalować i grać na BATLENECIE czy tylko na singlu ?
czy w każdej chwili można go odinstalować ?
czy wogóle uzywanie takich modów jest dopuszczalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 13:56, tosz napisał:

mam pytanie związane z MODAMI , czy np. takiego moda - Median 2007 1.31 można zainstalować
i grać na BATLENECIE czy tylko na singlu ?

Tylko na singlu - mody na BN nie działają.

Dnia 02.10.2006 o 13:56, tosz napisał:

czy w każdej chwili można go odinstalować ?

Zazwyczaj kończy się reinstalką gry, choć niektóre mody działają niezależnie i odpalają się z innej ikonki.

Dnia 02.10.2006 o 13:56, tosz napisał:

czy wogóle uzywanie takich modów jest dopuszczalne ?

Na singlu jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 14:39, tosz napisał:

a generalnie jak się gra na takich modach , czy wnoszą coś ciekawego do gry ?

Widziałem, że niektóre zmieniają częściowo grafikę gry, dają kilka możliwości niedostępnych wcześniej w grze (niepowiem dokładnie, jakich, ale czytałem na stronce opisy niektórych modów)... jest taki mod, dzięki któremu można pograć sobie w DI na DII postacią z DII :D. Fajny mod, pograłbym sobie w DI czarką z DII na 80 lvl :D. Albo jeszcze lepiej: na 99 lvl :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ILe wart jest toporek +2 do all druid skills i +1 do jakiś jego umiejętności transmutacji (podójny złoty topór/ albo bliźniaczy)

ILe warta jest kusza dla ammy do dodaje 40-220 od błyskawic

Ile warta jest piekielnia ognia czy jakośtak (rószczka z zestawu na necra +1 do all necro skills)

ILe jest warta korona (chyba szkieletów) żłota korona + 3 do mistrzostwa w szkeletach i inee bajerki)

Miecz 2 łapny dmg 40-50 i dodaje 30-40 od ognia, 40 - 220 od błyskawic, 80 od trucizny przez 4 sekundy i nne mniej ważne bajerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.10.2006 o 20:16, Snacken napisał:


Miecz 2 łapny dmg 40-50 i dodaje 30-40 od ognia, 40 - 220 od błyskawic, 80 od trucizny przez
4 sekundy i nne mniej ważne bajerki


WOOF! ja chcę go MIEĆ! :)
[choć i tak są lepsze :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde ! :D ale miałem dzisiaj fajny dzień. robiłem sobie baalruny moją 39 lvl java amą (teraz już 48) i jak wszyscy sobie poszli to ja na baala ide. no i wypadł mi hełm nieśmiertelnego króla. no to looss ;D mam szczęście i tyle. gram dalej. nabijam lvl i na baala i kiedy go zabiłem jakiś 200 raz ;P wypadła miksturka i coś tam jeszcze. no to ja wkurzony ;/ a tu patrze - jakieś tam włócznie (złoty napis) :O biore szybko do miasta poginam, identyfikacja i "Zemsta Tytana" !! :D to chyba najsilniejszy przedmiot jaki mi sie trafił jakl narazie ;P bo jestem dość cienki. a polowałem już na te dzidy od dość dawna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry mam pytanie jezeli mam diablo lod 2 ale jest pirackie to czy moge grac w bn. bo jezeli zgrywam cracka to wtedy caly patch idzie w bloto i tak samo na odwrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować