Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2006 o 15:07, kaczmix napisał:

czytałem że będzie Diablo 3...słyszał ktoś o tym..??zna ktoś może datę premiery...ja nie mogę
się już doczekac pozdrawiam


Yeti też podobno istnieje, a i podobno Duke Nuken F wyjdzie w 2028 roku

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 15:45, kaczmix napisał:

ja wiem swoje bo czytałem


To podaj link do strony gdzie jest jasno napisane że Diablo III pojawi się na rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 15:00, Abi Dalzim napisał:

Sorka za dwa posty od rząd, ale mam ważne info.

Ukazała się najnowsza książka ze świata Diablo: http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/492029#fullinfo


http://isa.pl/p1294-Diablo-4-Pajeczy-Ksiezyc.html Tutaj mamy nieco szerszą informację, taniej i prosto z wydawnictwa (więc można bez problemu zamawiać z innymi, podobnymi książkami, które nie zawsze znajdzie się w Merlinie) :) .

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podawałem tego jako źródła zakupów, tylko jako news, że w ogóle wyszło :)
A kupuje każdy gdzie chce, niekoniecznie w Merlinie.

P.S. A na marginesie dodam, że ISA życzy sobie zawsze za przesyłkę, a w Merlinie ja mam za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:10, kaczmix napisał:

wystarczy że zobaczysz na forum ile jest tematów

Wystarczy, że dokładnie poczytasz, a dowiesz się, że nigdzie nie jest napisane, że Diablo 3 wyjdzie, a już kiedy, to na 100% nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 ma być podobno w 3d co zepsuje zabawe tak samo było kiedyś z wormsami było worms armagedon, które było dobre później zrobili worms 3d chcieli ulepszyć a jednak popsuli całą zabawe...no ale to już zależy od gustu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 16:42, Abi Dalzim napisał:

P.S. A na marginesie dodam, że ISA życzy sobie zawsze za przesyłkę, a w Merlinie ja
mam za darmo ;)


O? To ja się może zainteresuję. Hmm... pewnie po zrobieniu zakupów za jakąś (niemałą) kwotę dają taki bonus. Może i by mi się przydało, bo zamawianie pojedynczej książki i dopłacanie 30%~50% jej ceny w formie opłaty za przesyłkę NIE jest cacy :) .

Ha, ostatnio zamówiłem sobie "Krainy Podmroku", teraz czekam na "Krainy Chwały" (chcę dokupić brakujące mi fragmenty opowieści o Drizzcie, tam jest po opowiadanku, jedno R. A. Salvatore''a): zamawiam w księgarni, oni ściągają, ja płacę (bonem :P ) za taką książkę, zgodnie z ceną "z tyłu". No, ale to raczej do tematu o Literaturze Fantasy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka o Diablo powinna być najtańsza (po przeliczeniu wszystkich kosztów) na stronie wydawcy. Jednak tak nie jest i mnie to bardzo dziwi. No ale taką mają politykę i dlatego ich sklepik trochę kuleje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe dlaczego nik nie zainteresował się swiatem diablo w sensie ekranizacji , albo przeniesienia go do komiksu , już z tylu gier zrobiono filmy , wydaje mi się że na film o diablo cieszyłby sie duzym zainteresowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolał żeby nigdy nie powstał żaden film o grze Diablo, bo film nigdy nie odda wrażeń płynących z gry. To by była porażka (jak praktycznie wszystkie filmy na podstawie gier). No chyba, że zaczęto by ekranizować książki ze świata Diablo, to bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 09:35, Abi Dalzim napisał:

A ja bym wolał żeby nigdy nie powstał żaden film o grze Diablo, bo film nigdy nie odda wrażeń
płynących z gry. To by była porażka (jak praktycznie wszystkie filmy na podstawie gier). No
chyba, że zaczęto by ekranizować książki ze świata Diablo, to bardzo proszę :)

ja tez mam obawy ale po tylu wpadkach z ekranizacjami gier może w końcu ktoś poszedłby po rozum do głowy i w końcu zrobiliby coś porządnego - fajnie byłoby popatrzeć jak któraś z postaci wymiata czarami z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2006 o 15:07, kaczmix napisał:

czytałem że będzie Diablo 3...słyszał ktoś o tym..??zna ktoś może datę premiery...ja nie mogę
się już doczekac pozdrawiam


Czytałem wiele to tu to tam pisano o tym, że Diablo II ma się ukazać... pokazywali plany okładek do gry... pisali że akcja ma się toczyć w niebie... nawet na stronie neostrady tp to pisali... i co z tego skoro gry nie widać ani nic... podobno pracują nad nią jkuż kilka lat... jakoś nie za bardzo chce mi się w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.11.2006 o 10:19, DarkLucyfer napisał:

Czytałem wiele to tu to tam pisano o tym, że Diablo II ma się ukazać... pokazywali plany okładek
do gry... pisali że akcja ma się toczyć w niebie... nawet na stronie neostrady tp to pisali...
i co z tego skoro gry nie widać ani nic... podobno pracują nad nią jkuż kilka lat... jakoś
nie za bardzo chce mi się w to wierzyć

proponuję dać sobie spokój z diablo 3 , bo jeżeli by była tworzona to już dawno byłoby coś o niej wiadomo , jakieś obrazki folmiki - a tu nic tylko jakieś tam wywiady , plotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również chętnie pograłabym w Diablo 3, ale po tylu nie spełnionych zapowiedziach o jego bliskim pojawieniu się, uwierzę w to tylko wtedy, gdy będę miała egzemplarz gry w swoich rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować