Zaloguj się, aby obserwować  
modestvermin

Diablo II Lord of Destruction

12427 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2007 o 06:32, Abi Dalzim napisał:

> Ej siedzicie morze w czymć takim jak Forum Gold?
Nie. I tobie też radzę ostrożnie z tym, bo Blizzard patrzy na to nieprzychylnym okiem...

Można Bliżej jakieś konkrety plz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:00, styczen16 napisał:

> > Ej siedzicie morze w czymć takim jak Forum Gold?
Można Bliżej jakieś konkrety plz...


www.d2jsp.org --> tutaj sie operuje forum gold. Mozna za to kupic wszystko. Jak rowniez sprzedac itemki w diablo/wowie itd za fg wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:03, XardasiK napisał:

> > > Ej siedzicie morze w czymć takim jak Forum Gold?
> Można Bliżej jakieś konkrety plz...

www.d2jsp.org --> tutaj sie operuje forum gold. Mozna za to kupic wszystko. Jak rowniez
sprzedac itemki w diablo/wowie itd za fg wlasnie :)

Posłuhaj widze ze znasz sie na rzeczy i masz fajnego awarda powidez mi jedno: co lepsze dla szmita forti czy coh
Grief czy Lw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:11, styczen16 napisał:

Posłuhaj widze ze znasz sie na rzeczy i masz fajnego awarda powidez mi jedno: co lepsze dla
szmita forti czy coh


Dla jakiego smita? PvP czy na Uber Tristram?

Dnia 10.02.2007 o 16:11, styczen16 napisał:

Grief czy Lw


Grief :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 07:23, ziomek11 napisał:

Ty mi chcesz to sprzedać ale co tego kolesia ?? hasło czy co bo narazie nie kapuje


Słuchaj po pierwsze tak sobie powiedziałem. Po drugie jeśli masz internet i grasz na zamknietym battlenetcie.
Po trzecie chcę ci poprostu to dać za darmo. Wygląda to w ten sposób, że umawiamy się w tej samej grze podchodzę do ciebie biorąc funkcje handluj daje ci to zatwierdzxam a ty tylko akceptujesz. To nie jest nie wiadomo jaki item ale po prostu szkoda mi go sprzedawać, bo wole go komuś oddać. Ja jak grałem na początku to biegałem naprawdę ubrany w same śmieci (takie maksymalne) i potem dostałem kilka takich low items za darmo bez proszenia od innych nie znanych mi graczy. Pomyślałem zatem, że skoro ty jesteś początkujący to ja mogę zrobić tak samo i też coś tobie dać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 16:50, XardasiK napisał:

> Posłuhaj widze ze znasz sie na rzeczy i masz fajnego awarda powidez mi jedno: co lepsze
dla
> szmita forti czy coh

Dla jakiego smita? PvP czy na Uber Tristram?

> Grief czy Lw

Grief :)

chodzi mi głównie o uber tristram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:04, styczen16 napisał:

chodzi mi głównie o uber tristram


A więc Coh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:31, XardasiK napisał:

> chodzi mi głównie o uber tristram

A więc Coh :)

a jesli hodzi o lw i grief...to nie jestem pewny czy zeczywicie Grief...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:31, XardasiK napisał:

> chodzi mi głównie o uber tristram

A więc Coh :)

Ale pamientaj ze Forti am super bajerek jakas tam tarcza chyba lodowa...która odbija wszystkie pociski od skieletuw...a lw ja wlonczy sie niewidosznosc mam max ress i pozatym ma wysysanie
razem z moja exi i draculas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 18:40, styczen16 napisał:

Ale pamientaj ze Forti am super bajerek jakas tam tarcza chyba lodowa...która odbija wszystkie
pociski od skieletuw...a lw ja wlonczy sie niewidosznosc mam max ress i pozatym ma wysysanie

razem z moja exi i draculas ...


Coh ma dobre resy + 200% obrazenia zadane demonom i 100% obrazenia zadane nieumarlym i 8% dr. :))

Grief dodaje 350-400 dmg, zwieksza attack speed, i do tego ignoruje obrone celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2007 o 22:14, XardasiK napisał:

Grief dodaje 350-400 dmg, zwieksza attack speed, i do tego ignoruje obrone celu.


LW również ignoruje obrone, dodatkowo ma całkiem niezły cb, jedyny minus tej broni to brak zwiekszonego ias (imo)

Ostatnie Życzenie (Last Wish)

6% szansa na rzucenie 11-poziomowego zaklecia Znikniecie, przy otrzymaniu ciosu
10% szansa na rzucenie 18-poziomowego zaklecia Wyssanie Zycia, w czasie zadawania ciosu
20% szansa na rzucenie 20-poziomowego zaklecia Wiazka Blyskawic, podczas ataku
Poziom 17 Aura Moc podczas noszenia
+330-375% zwiekszone obrazenia
Ignoruje obrone celu
60-70% szansa na Druzgocace Uderzenie
Uniemozliwia leczenie sie potworów
Trafienie oslepia cel
+0-49% (0.5% na poziom postaci) wieksza szansa na zdobycie magicznych przedmiotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi wytłumaczyć o co chodzi tak mniej więcej z progami jak je można zwiększać? Bo jak czytam buildy dla postaci, to zawsze te progi się tam pojawiają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:14, XardasiK napisał:

> Ale pamientaj ze Forti am super bajerek jakas tam tarcza chyba lodowa...która odbija wszystkie

> pociski od skieletuw...a lw ja wlonczy sie niewidosznosc mam max ress i pozatym ma wysysanie

>
> razem z moja exi i draculas ...

Coh ma dobre resy + 200% obrazenia zadane demonom i 100% obrazenia zadane nieumarlym i 8% dr.
:))

Grief dodaje 350-400 dmg, zwieksza attack speed, i do tego ignoruje obrone celu.


Z a lw daje 400 ed czyli duzo wiencej niz grief...daje aure zniknienicie dzienki której mam all res nie 75 tylko 80 forti daje mi tarcze z lodu czy zim na która odbija strzały i zwienksza mój def i mam def 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:22, styczen16 napisał:

> > Ale pamientaj ze Forti am super bajerek jakas tam tarcza chyba lodowa...która odbija
wszystkie
>
> > pociski od skieletuw...a lw ja wlonczy sie niewidosznosc mam max ress i pozatym ma
wysysanie
>
> >
> > razem z moja exi i draculas ...
>
> Coh ma dobre resy + 200% obrazenia zadane demonom i 100% obrazenia zadane nieumarlym i
8% dr.
> :))
>
> Grief dodaje 350-400 dmg, zwieksza attack speed, i do tego ignoruje obrone celu.

Z a lw daje 400 ed czyli duzo wiencej niz grief...daje aure zniknienicie dzienki której mam
all res nie 75 tylko 80 forti daje mi tarcze z lodu czy zim na która odbija strzały i zwienksza
mój def i mam def 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:14, XardasiK napisał:

> Ale pamientaj ze Forti am super bajerek jakas tam tarcza chyba lodowa...która odbija wszystkie

> pociski od skieletuw...a lw ja wlonczy sie niewidosznosc mam max ress i pozatym ma wysysanie

>
> razem z moja exi i draculas ...

Coh ma dobre resy + 200% obrazenia zadane demonom i 100% obrazenia zadane nieumarlym i 8% dr.
:))

Grief dodaje 350-400 dmg, zwieksza attack speed, i do tego ignoruje obrone celu.

nie zapomnij jszcze o tym ze lw daje 10? na zucene wysysania zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potrzebuje dobrego staffu dla swojej postaci? Mam kilka ciekawych itemów, wszystko za PUL, a kasa mi potrzebna jak nigdy w D2... kontakt w D2 pod konto VanHellraider lub na forum. Możecie też na maila :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:22, styczen16 napisał:

Z a lw daje 400 ed czyli duzo wiencej niz grief...daje aure zniknienicie dzienki której mam
all res nie 75 tylko 80 forti daje mi tarcze z lodu czy zim na która odbija strzały i zwienksza
mój def i mam def 40k.


ed, a +dmg to co innego. Zapytales mnie o opinie - odpowiedzialem tak jak JA uwazam. I koniec.

I btw. prosze Cie, tnij cytaty :)

EOT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem:

Bardzo często jak chcę założyć grę - najczęściej prywatną, tj. z hasłem - to mi się sypie coś i wyrzuca błąd. Podczas ładowania i tej animacji z drzwiami, te drzwi w ogóle się nie otwierają, a po ok. 15sec mam komunikat, że nie udało mi się dołączyć do gry. Co więcej w trakcie grania często pojawiają się duże lagi albo w ogóle gra staje, rozłącza się. To u mnie jest coś nie tak z łączem, czy to serwery Battle.net dla Diablo są już takie badziewne? Strasznie irytuje to. Probowałem trochę na amerykańskim serwerze, ale po pewnym czasie też mi się coś zaczęło sypać raz i drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować