Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmińska ekipa szuka testerów. W Polsce!

83 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2010 o 18:44, Volvox napisał:

> Jak myślicie z 1500 zł dostaną na miecha?

Więcej jak sądzę. Jakiś czas temu słyszałem, że płacili 2200 (ale tym stałym testerom).


To bardzo mało jak na testera w stolicy, myślę że pracując jako tester w firmie testującej programy bankowe czy dla jakiś firm więcej się zarabia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nieźle dadzą mi Wiedźmina 2 do testowania i jeszcze w dodatku mi za to zapłacą:)
A jakie stawki są i czy można mieszkać na drugim końcu polski? bo jeżeli tak to wchodzę w to nawet na tymczasowe.

łe teraz doczytałem w Warszawie to nie da rady szkoda że nie można na odległość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 20:41, Gniewny1j napisał:

To bardzo mało jak na testera w stolicy, myślę że pracując jako tester w firmie testującej
programy bankowe czy dla jakiś firm więcej się zarabia.


Ale tam są zupełnie inne wymagania do takiej pracy. Zuuuuuupełnie inne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2010 o 16:00, Vojtas napisał:

Luuz, mają tam kanapy, kuchnię i potrzebne wyposażenie do normalnego mieszkania. W firmie.
Przynajmniej tak mówiła pani zarządzająca biurem.

To jak mają tam jeszcze prysznic i można tam normalnie mieszkać to mogę się zapisać :D oczywiście, o ile mi nie potrącą z pensji, że się tam zameldowałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Napisalem na podanego maila, o dziwo nie otrzymalem odpowiedzi od "bota"... i nawet odpowiedz nadeszla calkiem szybko. Tutaj jest dokladniejszy opis stanwiska: http://tw2.thewitcher.com/job/pl/quality-assurance-tester-1
Praca jest na miejscu i to na PELEN ETAT. Wiec to raczej powazniejsza fucha ;) Szkoda tylko, ze mieszkam na Slasku, malo kto bedzie mogl sobie pozwolic na ta robote. Chyba, ze jest z Warszawy... Troche mnie to juz wkurzac zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 08:38, deecom napisał:

To jak mają tam jeszcze prysznic i można tam normalnie mieszkać to mogę się zapisać :D
oczywiście, o ile mi nie potrącą z pensji, że się tam zameldowałem ;)


O prysznicach nic nie wiem, ale jest to całkiem prawdopodobne. ;) Meldunek mają znieść za jakiś czas.

@ Viars

Jedna z podstawowych zasad na forum: czytaj to, co napisali przedmówcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 12:28, Viars napisał:

Czy trzeba być pełnoletnim, praca na miejscu czy trzeba dojeżdżać... ehh za mało info.

Wystarczy umieć czytać ale tobie to nie grozi widać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2010 o 13:26, Vojtas napisał:

> To jak mają tam jeszcze prysznic i można tam normalnie mieszkać to mogę się zapisać
:D
> oczywiście, o ile mi nie potrącą z pensji, że się tam zameldowałem ;)

O prysznicach nic nie wiem, ale jest to całkiem prawdopodobne. ;) Meldunek mają znieść
za jakiś czas.

Zgłosić się mogę, żebyś mi potem nie mówił że w Wieśka nie grałem ;) a o resztę info się dopyta jak będą mnie chcieli, bo jak na razie to byłoby nawet całkiem fajne doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem się na testera.

Może to głupio zabrzmi, ale spełniło się moje marzenie - zawsze chciałem pracować przy czymś co kocham. A że będę grał w poćwiartowaną i zabugowaną grę? To wszystko dla was, byście dostali jak najlepszą i najciekawszą grę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 14:12, Sad_Statue napisał:

Dostałem się na testera.

Dnia 27.08.2010 o 14:12, Sad_Statue napisał:

Może to głupio zabrzmi, ale spełniło się moje marzenie - zawsze chciałem pracować przy
czymś co kocham. A że będę grał w poćwiartowaną i zabugowaną grę? To wszystko dla was,
byście dostali jak najlepszą i najciekawszą grę ! :)


Serdecznie gratuluję! :)

Czeka Cię tytaniczna praca, ale już o tym wiesz. Przy tak złożonej grze pomyłki są czymś zupełnie naturalnym, bo robią je przecież ludzie. Tym niemniej mam nadzieję, że gra nie zostanie wydana, dopóki nie poprawicie wszystkich błędów. Niech pozostaną tylko drobne ustereczki, które z czasem usuną patche. :) Kiedy zaczynasz, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 14:27, Vojtas napisał:

Kiedy zaczynasz, jeśli można wiedzieć?


Nawet nie wiem czy mi można o tym mówić xD W każdym razie nie od razu. Bardzo żałuje że zobaczę Wiedźmina we wczesnych wersjach, zawsze lepiej zagrać w dopracowaną i skończoną grę, lecz cóż - taka praca ;)

Ktoś stąd jeszcze się dostał na testera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 14:48, Sad_Statue napisał:

Nawet nie wiem czy mi można o tym mówić xD W każdym razie nie od razu. Bardzo żałuje
że zobaczę Wiedźmina we wczesnych wersjach, zawsze lepiej zagrać w dopracowaną i skończoną
grę, lecz cóż - taka praca ;)


No tak, lepiej być scenarzystą. :D Obyś Wieśka tylko nie znienawidził i nie mówię nawet o samej grze, ile całym uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2010 o 13:20, Skwarek_pl napisał:

Tak, z drobną różnicą, że tu jest Polska a tam USA ;)


Ta, tam można zostać zastrzelonym robiąc zakupy w markecie, nie to co tu...

Oferta ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować