Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II - premiera w Polsce

31 postów w tym temacie

Po demku stwierzam że gra jest bardzo słabiutka. Cut-scenki są niskiej jakości. Ogólnie półka średnia i to dosłownie. Gra warta tylko 50 zł nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumierm co wy macie do tej gry ja wole wydac 200 zlotych za 10h dobrej gry niz 200 zlotych za 20h sredniej gry i tyle mafia to nie owarty swiat to jest dobrze opowiedziana historia i tyle.Nie rzoumiem dlaczego ludzie tak narzekaja np na xbl arcade sa gry po 1200 punktow i gra sie 2-3h wiec po przeliczeniu wychodzi mniej wiecej to samo a z reszta zalezy jak gracie mam kumpla co skonczyl gre i zajela mu 18h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem PRE-ORDER na początku sierpnia z odbiorem osobistym w salonie i miałem nazieję że w dniu premiery sobie zagram ale jak zwykle z przedpremierowymi zamówieniami w gram.pl dostaje dopiero kilka dni po premierze.

PS. Jak zamówiłem mafię II za 119 zł to tyle zapłacę czy policzą mi cenę po podwyżce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zamawiałem preordera. O 7-mej skoczyłem na wielką wyprzedaż do media marktu i dorwałem mafię za 119zł. Po 9 godzinach grania stwierdzam że gierka jest niezła, ale ma kilka wad. Samochody strasznie wolneeee. Nie wiedziałem że w 1951 roku była nawigacja. Powinna być sama mapka, GPS nie powinien nam wyznaczać trasy. Zalet za to gierka ma mnóstwo. Grafika zaje...ta, dźwięk silnika niezapomniany. Radio charakterystyczne dla przełomu lat 1940/50. Bronie znakomite. Jednym słowem polecam każdemu, bo to kilkadziesiąt godzin bardzo dobrej rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 16:52, ram96 napisał:

Ja nie zamawiałem preordera. O 7-mej skoczyłem na wielką wyprzedaż do media marktu i
dorwałem mafię za 119zł. Po 9 godzinach grania stwierdzam że gierka jest niezła, ale
ma kilka wad. Samochody strasznie wolneeee. Nie wiedziałem że w 1951 roku była nawigacja.
Powinna być sama mapka, GPS nie powinien nam wyznaczać trasy. Zalet za to gierka ma mnóstwo.
Grafika zaje...ta, dźwięk silnika niezapomniany. Radio charakterystyczne dla przełomu
lat 1940/50. Bronie znakomite. Jednym słowem polecam każdemu, bo to kilkadziesiąt godzin
bardzo dobrej rozgrywki.


Kilkadziesiąt?! haha dobre sobie, chyba chciałeś powiedzieć kilka

Ktoś powyżej pytał o istotne minusy:
- małe miasto
- słabiutkie AI
- nie ma nic do roboty poza głównym wątkiem
- zbyt krótka (przejście na medium zajęło mi 10 godzin) i miejscami nudnawa

A tu plusy:
- oprawa wizualna i efekty specjalne
- klimat (chociaż jak dla mnie jedynka ma znacznie lepszy)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 16:52, ram96 napisał:

Ja nie zamawiałem preordera. O 7-mej skoczyłem na wielką wyprzedaż do media marktu i
dorwałem mafię za 119zł. Po 9 godzinach grania stwierdzam że gierka jest niezła, ale
ma kilka wad. Samochody strasznie wolneeee. Nie wiedziałem że w 1951 roku była nawigacja.
Powinna być sama mapka, GPS nie powinien nam wyznaczać trasy. Zalet za to gierka ma mnóstwo.
Grafika zaje...ta, dźwięk silnika niezapomniany. Radio charakterystyczne dla przełomu
lat 1940/50. Bronie znakomite. Jednym słowem polecam każdemu, bo to kilkadziesiąt godzin
bardzo dobrej rozgrywki.

max 15h gry na hardzie z oglądaniem filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vegost - grubo się mylisz. Graficznie jest pięknie to raz. Dwa: fabularnie i klimat wymiatają. Trzy: wciąga bardziej niż nudne jak flaki z olejem GTA IV. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2010 o 16:52, ram96 napisał:

Nie wiedziałem że w 1951 roku była nawigacja.
Powinna być sama mapka, GPS nie powinien nam wyznaczać trasy.

Najlepiej zacznij się czepiać krzyżyka na środku ekranu robiącego za celownik, na zasadzie że w 1951 nie było takiego sprzętu... człowieku, czepiasz się że na radarze (którego notabene w tamtych czasach przecież też nie było na wyposażeniu aut) masz wskazany kierunek jazdy !? Kto ci w ogóle powiedział że ma to robić za swoisty GPS z tamtych czasów ?
To ja ci też zdradzę okrutną i przerażającą tajemnicę... widzisz, to miasto... Empire Bay... ono NIE ISTNIEJE ! Niesamowite, jak mogą w tej grze pokazywać miasto którego nie ma, nie ?
>Zalet za to gierka ma mnóstwo.

Dnia 27.08.2010 o 16:52, ram96 napisał:

Grafika zaje...ta, dźwięk silnika niezapomniany. Radio charakterystyczne dla przełomu
lat 1940/50. Bronie znakomite. Jednym słowem polecam każdemu, bo to kilkadziesiąt godzin
bardzo dobrej rozgrywki.

Nie kilkadziesiąt, a jakieś 10-15 godzin na najtrudniejszym poziomie. I tak dużo, przyznaje, ale poza głównym wątkiem fabularnym który jest na góra dwa razy, w grze nie ma nic do roboty. Widać, że nie nauczono się nic od Rockstara, i serii GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>............

Ja nie wiem może jestem inny ale co z tego, że grę można przejsć powiedzmy w 10H? To znaczy, że gra jest na 10godzin a potem trzeba odinstalowac? 10x tyle będę się potem bujał po mieście bez celu testujac bryki, zwiedzając miasto, ganiajac się z policją, strzelajac do przechodniów itp czyli identycznie jak w GTA 4. Dla mnie ta gra spokojnie starczy na ponad 100godzin grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować