Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC do Mafii II już z datą premiery i ceną

60 postów w tym temacie

Znaczy, że to co było sprzedawnane pudełkowo w sklepach można nazwać dużym, płatnym demem? Przecież ten dodatek ma więcej misji niż sama Mafia II :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiowaliście bezmyślnie z GOLa, czy może jest jakieś oficjalne źródło, mówiące jedynie o dodatku na konsole? Bo parę serwisów zagranicznych podaje również, że 7 września Jimmy''s Vendetta pojawi się też na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:38, Daimon084 napisał:

Rozumiem, więc że PC dodatku nie dostanie ?
Ehh źle wybrałem platformę do tej gry :/

Na Steamie są osiągnięcia z dodatku - czyli raczej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:45, The_Nemezis napisał:

> Pff, takie coś powinno być w formie update''u.

Dlatego zawsze warto poczekać na goty^^

Niedługo kupując grę w trakcie premiery otrzymamy demo, do którego łaskawi twórcy wydadzą dodatki pozwalające na sensowną zabawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś tu kuźwa nie gra... Do dzis sie zastanawiam nad kupnem Mafii 2, a do premiery byłem pewny że kupie na 100%. Jednak coś mnie pokusiło sie wstrzymać. Poczekałem i doczytałem że:
- Mafia starcza na 10-12 godzin (ok to jeszcze nie problem),
- brak freeride''u (no szkoda ale jeszcze ujdzie)
- wycięte rzeczy z pełnej wersji gry (multi, widok za kierownicy, dodatkowe misje)

Teraz DLC które ma mieć ponoć 30 (!) misji? jeszcze mi powiedzcie że przejście dodatku będzie zajmowało więcej czasu niż podstawowej wersji gry...................

Albo brakło im czasu na dodanie tego wszystkiego (???) ile ją robili 5, 6 lat? Albo są tak łakomi na te zasrane DLC, gdzie z każdym nowym dodatkiem bedą odblokowywać różne rzeczy, a każdy dodatek bedzie kosztował po 5, 10$.

Jeżeli tak ma być to poczekam sobie na wydanie Mafii 2 z wszystkimi dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 18:51, ram96 napisał:

Najpierw Starcraft w trzech częściach każda 200zł, a teraz mafia rozbita na drobne kawałki.


podstawka sc2 145 pln, dodatki za mniej niz podstawka - tak jak to bylo z broodwarem czy panem zniszczenia do diablo... Mafia kosztuje na PC 59,00, wiec cena adekwatna do jakosci. Po dodadaniu kilku DLC dostaniemy obszerna gre za lekko ponad 100pln - nie tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo będzie zapowiedziane dlc wprowadzające trawę w wersji 3D na PS3 !!! Po polityce 2K można się wszystkiego spodziewać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie gram już w gry najnowsze, bo chyba tylko nawniacy myślą, ze są tworzone dla graczy, huehuheue, są tworzone dla kasy. Że wam się nie nudzą COD-y, crysisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2010 o 19:06, EmperorKaligula napisał:

> Najpierw Starcraft w trzech częściach każda 200zł, a teraz mafia rozbita na drobne
kawałki.

podstawka sc2 145 pln, dodatki za mniej niz podstawka - tak jak to bylo z broodwarem
czy panem zniszczenia do diablo... Mafia kosztuje na PC 59,00, wiec cena adekwatna do
jakosci. Po dodadaniu kilku DLC dostaniemy obszerna gre za lekko ponad 100pln - nie tak
zle.


59zł? Gdzie widziałeś Mafię 2 za takie pieniądze? I jak mniemam sam klucz? ;]

A DLC, cóż... tylko kretyn nie domyśliłby się że wycieli to z pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja już od jakiegoś dłuższego okresu nie kupuję gier premierowych bo się nie opłaca 150 zł wydać po to by za chwilę usłyszeć żę będą dodatki których zwartość powinna być już w podstawowym wydaniu i za które znów trzeba płacić skoro tyle lat się wytrzymało można poczekać aż stanieję do taniej edycji ,miejmy nadzieję już w pełni kompletnej i ze wszystkimi poprawkami,dodatkami ,nie popierałem i nie popieram w ogóle polityki DLC która dla mnie jest niczym innym jak ściąganie kasy z graczy kiedyś gry kosztowały gdzieś do 99 zł maximum( mówię przykładowo) i były w 100% kompletne dziś się już widzi gry od 119zł do 150 zł i na dodatek nie są pełne w dodatku jeszcze aby grac single trzeba miec neta i instalować jakieś badziejstwa po to by uruchomić w ogóle grę istny koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować