Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Portal 2 - 9 minut gameplaya multi

36 postów w tym temacie

Hmm zachęcające. Portal to jedna z niewielu gier, w które tak przyjemnie mi się grało. I jeszcze lepiej myślało :D

@Razer98PL - Radze się zapoznać z regulaminem, na forum nie spamujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja patrzę jak w takie gry ktoś gra na padzie... to mam odruch wymiotny. To jest dla mnie niezrozumiałe... I nie chcę tutaj zaczynać żadnego flamewaru, ja po prostu nie wiem jak można napadzie grać w First person portal shooter :)

Co-op wygląda na prawdę bardzo fajnie. Już słyszę te krzyki do mkrofonu "No gdzie ty to stawiasz?! Tutaj! Patrz do cholery, widzisz gdzie stoję?! Tak tu!". Hihi. A grafika to albo mi się zdaje, albo się bardzo nie zmieniła, tylko bardziej świeci po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem to tak, albo w ciągu 30 sek dorośniesz do tego by komunikować się z innymi żywymi istotami (bo już nawet nie mówię ludźmi), albo idzie raport do moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay wygląda rewelacyjnie. Ostatnimi czasy coraz rzadziej spotyka się gry w których naprawdę trzeba myśleć. Portal 2 zapowiada się na mój must-have i już się nie mogę doczekać tej gry. Przy okazji też będzie to bardzo fajna zabawa. Oby na konsolach był tryb kooperacji na split-screenie. Byłoby pięknie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2010 o 20:49, Elkhwind napisał:

Ładnie gra wygląda. Jednakże martwią mnie te pojawiające się tipsy w grze - psuje to
przyjemność z odkrywania sposobu przejścia mapy.

To nie są tipsy. To każdy z graczy może stawiać takiego "marka" którymś przyciskiem, żeby drugi gracz zobaczył też coś co wypatrzył już pierwszy. W końcu nie każdy będzie grał z głosem a lepsze takie znaczniki niż konieczność pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że może mały offtop, ale ten Razer98PL, chyba gra tylko w Happy Harvest na NK, bo po jego wypowiedziach na temat gier, typu Portal itp, widać że jeszcze nie dorósł na pisanie z ludźmi na forum.


P.S. Mam 14 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować