Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

APOX, postapokaliptyczny RTS, zapowiedziany

8 postów w tym temacie

Puste krajobrazy (ja rozumiem, wyniszczona okolica itp, ale czy to oznacza, że 3/4 "podłoża" należało po prostu pomalować na pomarańczowo? Nie dało się jakiejś trawki tam posiać, żeby suche badyle sterczały?), jakieś dziwne ruchy żołnierzy... Do mnie też ten filmik raczej nie przemówił. Może bliżej premiery, jak pokażą coś ciekawego, zainteresuję się tym tytułem, na razie wygląda on mizernie. A szkoda, bo tematyka ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika faktycznie wygląda jak sprzed dekady, ale akurat mi to nie przeszkadza (czytelna więc jest ok). Widząc fragment o elementach FPS miałem nadzieję że będzie można wcielić się w daną jednostkę by osobiście powalczyć z wrogiem (coś takiego było już w dungeon kepperze). Co zaś się tyczy broni i amunicji, przydała by się możliwość wysłania "na linię fronu" ciężarówek z zaopatrzeniem, przy tej jakości grafiki nietrudne było bo też dodanie możliwości tworzenia własnych pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szału to nie robi ten trailer- ale gra ma potencjał. Może powstać ciekawa i grywalna pozycja, nie warto skreślać od razu. Co do grafiki- jak dla mnie ok, klimat falloutów jest :P

Zastanawia mnie kwestia ras i różnic między nimi oraz multi dla aż 32 luda Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować