Zaloguj się, aby obserwować  
Dark_SMG

Crysis - czyli nowa wspaniała seria gier FPS na silniku CryEngine

5214 postów w tym temacie

Jeszcze by się przydała wzmianka o "gniewie straszliwym" moderatorów (taka jak w przypadku tematu o Wiedźminie) - taka drobna sugestia.
W końcu ktoś coś zrobił bo ten temat przypomina bardziej log z konferencji a nie temat na forum (inna sprawa, czy to cokolwiek da...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:07, hallas napisał:

Jeszcze by się przydała wzmianka o "gniewie straszliwym" moderatorów (taka jak w przypadku
tematu o Wiedźminie) - taka drobna sugestia.
W końcu ktoś coś zrobił bo ten temat przypomina bardziej log z konferencji a nie temat na forum
(inna sprawa, czy to cokolwiek da...).



wiesz wiedzmin byl prosuktem cdprojektu i za bardzo sie bali o to niby ich super dzielo. Crysis na szczescie nie jest ich :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 13:07, hallas napisał:

Jeszcze by się przydała wzmianka o "gniewie straszliwym" moderatorów (taka jak w przypadku
tematu o Wiedźminie) - taka drobna sugestia.
W końcu ktoś coś zrobił bo ten temat przypomina bardziej log z konferencji a nie temat na forum
(inna sprawa, czy to cokolwiek da...).

Po prostu wkurzyły mnie osoby pytające się co chwile czy im Crysis pójdzie.. jak by nie mogli sobie zobaczyć w Googlach wymagań.. więc poprosiłem Modka żeby przykleił mały regulamin tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka opcja grafiki odpowiada , za dym w grze lub mgły czy coś takiego ?? bo jak kurde podejdę do Flary to zaczyna mi mulić lub misja gdzie odnajdujemy panią archeolog tam w budynku gdzie trzęsienie ziemi jest i z górnych ścian sypie się brud to wtedy też mi muli.
Aha i mam chyba jakiś problem z wodą ...

20071118153537

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 15:35, Virus 500 napisał:

Jaka opcja grafiki odpowiada , za dym w grze lub mgły czy coś takiego ?? bo jak kurde podejdę
do Flary to zaczyna mi mulić lub misja gdzie odnajdujemy panią archeolog tam w budynku gdzie
trzęsienie ziemi jest i z górnych ścian sypie się brud to wtedy też mi muli.
Aha i mam chyba jakiś problem z wodą ...



nie ma konkretnej opcji do tego musisz zmniejszac detale i obserwowac ktory odpowie dymowi. a to co pokazales na screenie to zle sterowniki. zauwazylem ze te co podaje nvidia 169.09 co sa niby do crysisa nic nie daja. ja gralem na 163.75 i bylo OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:40, hallas napisał:

============SPOLIER===============
Podstawowe pytanie: zebrałeś mega-hiper-skuteczną broń z pomieszczenia, w którym ostatni raz
widziałeś Proroka? Nie? To zrestartuj poziom i tym razem nie zapomnij jej zabrać.
============SPOLIER===============


-----------SPOILER-----------
Chodzi o tą broń? Jak jej użyć?

-------------KONIEC SPOILERA--------------

20071118160128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 16:12, Tal441 napisał:

> No to ta broń tylko tego tym nie załatwisz , w to musisz inną bronią strzelać

np. jaką mogę go zabić?



np minigunem. kolo woerzy lostniskowca stoi wrak samolotu tam lezy minigun z magazynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 15:37, Resak napisał:

Mam problem zakupiłem u was grę Crysisa wydałem 120 zl. Grałem w SP , przeszedłem całość .Wszystko
ladne pięknie ale gdy chciałem zagrac multiplayer i stworzyłem konto . Pisze że nie jestem
przez serwery autoryzowany, przepraszam ale jak o tym mysle poporostu mnie niesie.Załączam
sreena , prosze gram.pl o pomoc nie zapłaciłem tyle kasy zeby tylko w SP grać.tutaj tylko nie
o mnie chodzi , ale również sporą liczbe graczy z którymi rozmawiałem.Pozdro mam nadzieje że
poradzicie coś na to.


Ponawiam apel obywatela Resaka ponieważ mam identyczny problem a grać w kampanię już skończyłem i za nic nie mogę zacząć grać w multi bo mi wyskakuje błąd "Nieudana autoryzacja serwera" i tak przy każdym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 12:40, hallas napisał:

============SPOLIER===============
Podstawowe pytanie: zebrałeś mega-hiper-skuteczną broń z pomieszczenia, w którym ostatni raz
widziałeś Proroka? Nie? To zrestartuj poziom i tym razem nie zapomnij jej zabrać.
============SPOLIER===============


Jeśli chodzi ci o działko TKT (czy jakoś tak) to odpowiedź brzmi: tak, zabrałem. Moi "przyjaciele" wyłączyli osłonę prawego ramienia tego monstrum, Helen drze mi się non stop do ucha: namierz to za pomocą działka tkt, wycelowuję i nic się nie dzieje, pisze tylko, że nie namierzono celu i tyle.

20071118163313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Apeluje do kolegów Formowiczów o stosowanie się do regulaminu!!!

Jeśli chcecie napisać coś o fabule, np. jak przejść dany etap zamknijcie wypowiedź w ========SPOJLER========

czyli np:
========SPOJLER========
Do zabicia Koreańczyka używamy młotka
========SPOJLER========

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

========SPOJLER========
Mam pytanie dotyczące misji w której rozwalało się te działka przeciwlotnicze. Rozwaliłem wszystkie , spotkałem się z tym kolesiem z mojej drużyny no i jest takie polecenie zdobądź informacje od koreanczyków. I nie wiem jak je zdobyć. Gdzie mógłbym znależć te informacje.
========SPOJLER========

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować