Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2011 o 11:12, Marcin08 napisał:

Zbierałem drzewo dzisiaj i usłyszałem masowe chlupotanie wody. Myślałem że może jakaś
nowy odgłos wodospadu bo bardzo intensywne dźwięki były. I spotkało mnie to ;)

Często tak mam, lecz po jakimś czasie znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 16:48, zajacisko napisał:

No jasne że tak ;)

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze coś, to nic ważnego, ale dlaczego w prerelease v5 moje światy ważą 0.0mb? Wszystko się zapisuje, ale mam nadzieję, że nic się z nimi nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się wydaje, czy wersja 1.8.1 jest dużo jasniejsza względem poprzednich? Sprawdzałem suwak, ustawiony jest na Moody. A na dobrą sprawę mogę nie używać pochodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 17:23, Marcin08 napisał:

Czy mi się wydaje, czy wersja 1.8.1 jest dużo jasniejsza względem poprzednich? Sprawdzałem
suwak, ustawiony jest na Moody. A na dobrą sprawę mogę nie używać pochodni...

Może, zmieniałeś ustawienia monitora, ja mam na moody i mam ciemno, pochodnie muszę używać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 17:27, Arumantis napisał:

> Czy mi się wydaje, czy wersja 1.8.1 jest dużo jasniejsza względem poprzednich? Sprawdzałem

> suwak, ustawiony jest na Moody. A na dobrą sprawę mogę nie używać pochodni...
>
Może, zmieniałeś ustawienia monitora, ja mam na moody i mam ciemno, pochodnie muszę używać
:P


no własnie nie, wszystko jest jak było... nie bardzo rozumiem dlatego pytam :) brakuje mi nocy kiedy prawie nic nie widać, bywało już tak chyba... Nie wiem czy screen oddaje to ale czy wszyscy macie taką noc?

20111106173850

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 17:39, Marcin08 napisał:

no własnie nie, wszystko jest jak było... nie bardzo rozumiem dlatego pytam :) brakuje
mi nocy kiedy prawie nic nie widać, bywało już tak chyba... Nie wiem czy screen oddaje
to ale czy wszyscy macie taką noc?


Przy 1.8 wydaje mi się że Notch postanowił zmienić system oświetlenie, m.in. rozróżniając żółte światło dla słońca, czerwone dla redstone''a, niebieskie dla księżyca itp.
Dlatego, wydaje mi się, jest jaśniej niż wcześniej w nocy i niestety nawet Moody tego nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 01:49, DarkWolf_PL napisał:

Wiecie może coś o dacie premiery patcha 1.9 ?


Chyba to będzie w dniu premiery ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś program, który pomaga w "przenoszeniu" normalnych obrazków do świata Minecrafta? Tzn. zmienia odcienie i pokazuje ilość i rodzaj potrzebnych bloczków (nie dokładnie, ale tak, żeby można było po odcieniach poznać). Ciężko samemu przekształcić obrazek do majnkraftowej formy, czy istnieje cokolwiek, co może pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 14:32, Richmond94 napisał:

Czy jest jakiś program, który pomaga w "przenoszeniu" normalnych obrazków do świata Minecrafta?
Tzn. zmienia odcienie i pokazuje ilość i rodzaj potrzebnych bloczków (nie dokładnie,
ale tak, żeby można było po odcieniach poznać). Ciężko samemu przekształcić obrazek do
majnkraftowej formy, czy istnieje cokolwiek, co może pomóc?

http://minecraftstructureplanner.com/index.php/about/tutorials/tab-tutorials/pixel-art/
To może trochę pomóc, nadal wymaga samodzielnego ustawiania bloczków, ale ułatwia to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jest już pre relese 6. W The End dodano smoka, który jest głównym bossem w grze (?) Jakkolwiek by to zabrzmiało.
Zaraz po wejściu do tego świata pojawia się u góry jego pasek życia a po zabiciu go widzimy napisy końcowe. Zabicie Enderdragona jest jedynym sposobem na opuszczenie The End. Na Creative ukatrupić go łatwo ale nie wyobrażam sobie na razie czy ktokolwiek dałby radę dokonać tego w pojedynkę na survivalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 19:56, kaczek93 napisał:

Spoiler

Jest już pre relese 6. W The End dodano smoka, który jest głównym bossem w grze (?) Jakkolwiek
by to zabrzmiało.
Zaraz po wejściu do tego świata pojawia się u góry jego pasek życia a po zabiciu go widzimy
napisy końcowe. Zabicie Enderdragona jest jedynym sposobem na opuszczenie The End. Na
Creative ukatrupić go łatwo ale nie wyobrażam sobie na razie czy ktokolwiek dałby radę
dokonać tego w pojedynkę na survivalu.


Ehhh... dzięki za spoilery. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 12.11.2011 o 20:20, Dared00 napisał:

Ehhh... dzięki za spoilery. :/

Jeśli w przypadku innych uptede''ów inni pisali tu o nowych zmianach też można uznać to za spoilery?
Bez przesady, to jest Minecraft a nie Mass Effect :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale przyznasz że jednak to co podałeś ma trochę inny wymiar niż na przykład dodano nowe cieniowanie, zmieniono teksture cobbla, czy wprowadzono zywienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 19:56, kaczek93 napisał:

Spoiler

Zabicie Enderdragona jest jedynym sposobem na opuszczenie The End. Na
Creative ukatrupić go łatwo ale nie wyobrażam sobie na razie czy ktokolwiek dałby radę
dokonać tego w pojedynkę na survivalu.



A spróbuj ubić gada na Hardcore :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować