Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 02.10.2011 o 21:51, Isildur napisał:

Idź do Netheru i weź sobie netherrack - nigdy ci nie zgaśnie.


Oo,nie wiedziałem,dzięki ;)

PS. Ten kominek wziąłem od Jjay''a,postanowiłem sobie przypomnieć pierwszy sezon ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2011 o 21:56, bobobo napisał:

Oo,nie wiedziałem,dzięki ;)


Nie ma za co ;)

Dnia 02.10.2011 o 21:56, bobobo napisał:

PS. Ten kominek wziąłem od Jjay''a,postanowiłem sobie przypomnieć pierwszy sezon ;)


Też go oglądam, teraz robi nowe odcinki sezon 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić fajny stół,na którym by mogło leżeć ciasto? I czy jak się zrobi stołek z płotka i płytki naciskowej,da się na tą płytkę położyć ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2011 o 17:53, bobobo napisał:

Jak zrobić fajny stół,na którym by mogło leżeć ciasto? I czy jak się zrobi stołek z płotka
i płytki naciskowej,da się na tą płytkę położyć ciasto?

O ile ciasto nie jest blokiem, to się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 14:25, zerohunter napisał:

No już jest prelease 3, podobno jakieś potki nowe itd. pododawali czy tam czary...

Powtarzam. Kanał "Paulsoaresjr" na YouTube i będziecie wiedzieć wszystko, co trzeba o nowych wersjach gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2011 o 14:25, zerohunter napisał:

No już jest prelease 3, podobno jakieś potki nowe itd. pododawali czy tam czary...

Ta, ale to jest bezsensu, bo coraz bardziej odchodzi od pierwotnego zamierzenia. Jak dla mnie z tymi całymi bajerami, czarami, magiami itp. powinni zrobić inny tryb gry tak jak jest survival i creative.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyło tak jak ja nie uaktualniać gry... ;]

Jadę cały czas na 1.03, bo raz że nie chciałoby mi się kopać na nowym świecie, by poznać wszystkie nowości, a dwa zwyczajnie już 1.03 okrutnie potrafi chrupnąć na moim krzemiaku, szczególnie podczas wschodu i zachodu słońca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, przez te bajery cierpią wszyscy, którym jako tako Minecraft chodzi (dość mocno ograniczyłem widoczność, ale gra się fajnie i wygodnie)... Nie ma trybu nastrojonego tylko na podróżowanie, kopanie i budowanie bez bajerów, ale i ograniczone, bez nieskończonych zasobów, jak w Creative. Z tą magią to już przerąbane będzie, ja chcę po prostu pokopać sobie fajnie na Creative z fajną, nową, majnkraftową grafiką i bez smoków i magii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, na co wy narzekacie?! Że gra się rozwija? Moim zdaniem to dobrze. W końcu został dodany Creative, dla tych, którzy po prostu chcieli budować, jest też Survival, dla tych, którzy chcą się pobawić właśnie w przetrwanie.
Tak, dodane zostały wioski, twierdze i wgl. wszystko, ale w opcjach generowania świata, można zaznaczyć, by te obiekty nie zostały stworzone. Tak, jest magia, eliksiry i exp, ale nikt nie każe wam z tego korzystać! Możecie to po prostu olać i nie korzystać! Nikt nie pomyślał o tak prostym rozwiązaniu?

Właśnie to jest w minecrafcie wspaniałe. Nie narzuca Ci praktycznie od samego początku jak masz grać i co robić. Wszystko zależy od twoich chęci i pomysłowości. Bez tego nie powstałyby adventure mapy, porządne fabularne let''s play''e, multi rpg itd. Przestańcie marudzić na coś, czego nikt, NIKT, wam nie narzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że czegoś takiego jak magia (jeszcze?) NIE MA w Minecrafcie. To, co wprowadził PR 3 to alchemia, która jest spoko. Teraz wszystko, co dropia wrogie moby może zostać użyte do tworzenia mikstur o różnych właściwościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2011 o 22:51, bobobo napisał:

Znacie jakiś fajny sposób na znalezienie wilczków na 1.8.1? Bo szukam,szukam i nie moge
znaleźć...


Ciężko jest, ale ja najczęściej je spotykam w lasach, więc musisz szukać tam gdzie są lasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopać i kopać po ziemię, gdy usłyszysz tuptanie, klekotanie szkieletów i pomruki zgnilizny, to... wiedz że się coś dzieję. ;)

Ewidentnym potwierdzeniem bliskiej obecności mob spawnera jest przeciągły krótki dźwięk dochodzący z kierunku, gdzie mniej więcej zlokalizowany jest mob spawner.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 10:27, Marcin08 napisał:

Czy to normalne, że na ustawieniach Fancy mam 14 FPS a na Fast 50? Nie grałem gdzieś
z dwa miesiące, wcześniej było ok, a teraz ścinki non stop...

Normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2011 o 12:55, AssaxoN napisał:

Co myślicie o 1.9 pre release 5? Jak dla mnie to te zmiany kamery są dość fajne można
się pobawić jak się robi intro albo coś.


A co ogólnie dodano w Pre release 1.5?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować