Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2011 o 12:50, Richmond94 napisał:

Tego nie powiedziałem ;) Zauważ też, że jak JJay coś zrobi to potem właściwie ma na to
monopol. Nie ma szans na to, żeby teraz zrobić samemu Tombę, we własnym klimacie. Od
razu banda fanboyów by się przyczepiła, że kopiujemy, że nie potrafimy nic sami itp.
A nawet jak już ktoś ma gotowy let''s play np Gothic 1, to gdy JJay zrobi taki sam to
ludzie się przyczepią, gimnazjalni fani JJaya zaczną się śmiać, że denne, do bani, bez
sensu, że JJay ma 100x lepsze. Wiem, że to nie JJaya wina, bo on stara się tak nie zabierać
pola popisu (jeden z kumpli gadał, że JJay się z nim skontaktował w sprawie jego bodajże
Tomby, czy uważa że w porządku będzie jak on tak po prostu zrobi sobie z niej lp).

Dlatego wymyślono krytyków.
Tacy "analfabeci", jak dalej piszesz lubią porównywac bo nie potrafią oceniać. Jeśli let''s play im sie nie podobał, to mogą poprostu napisać to w komentarzu, a nie gadać, że ściągnięte od innych popularniejszych let''s player''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 18:34, Richmond94 napisał:

Na takie dzieci niestety nic nie poradzimy :/ Chociaż zawsze możemy lepiej swoje wychować
:)


Takie nastawienie jaknajbardziej mnie, zadziwia. Gratuluję, jeśli będziesz miał kiedyś dzieci, będę mógł spać spokojnie, z myslą że mają tak wspaniałego ojca :D

A co do dzieci .. Wiadomość prywatna do mnie, nicku delkwenta nie pogadam .. bo nie chcę robić kryptoreklamy, jak i ośmieszać tego chłopca bo nie tędy droga. Czytuję:

"czejść mam pytanie grasz w minecraft odpisz tak lub nie jak tak to może nakreńcimy jakiś let''s play"

Jeśli wypowiadanie zdań sprawia mu takie same problemy co pisanie, to nawet nie chcę pomyśleć co dalej.

Wybaczcie, ale dlaczego tego się nie leczy? Czy to wszystko przez to że w szkołach coraz częściej wprowadzają elektroniczne dzienniki, i zadania domowe ? Człowiek wtedy nie uczy się, tak dokładnie ? A może to wina i niedopatrzenie rodziców ? Niech ktoś kompetentny to wytłumaczy, co jest przyczyną analfabetyzmu.
Bo powoli, spam zawalający moją skrzynkę .. od ludzi, nie potrafiących poprawnie pisać, zaczyna być uciążliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie, że filmiki jjaya stały się reklamą dla innych, bo na tych nie wiem załóżmy, że 6k komentarzy 4k to spam typu ''''Wbijcie na muj serwer chamahi!! ip:*****"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 20:21, Isildur napisał:

Panowie ale czasem nie zeszliście z tematu wątku? (tak troszeczkę) :)


Troszeczkę tak to prawda, ale chodzi o sam fakt i ideologię JJay''ową . A on poniekąd, jest z wiązany z seriami Minecraft. Przepraszamy.

Dnia 28.12.2011 o 20:21, Isildur napisał:

Ale zauważcie, że filmiki jjaya stały się reklamą dla innych, bo na tych nie wiem załóżmy, że 6k komentarzy 4k to spam typu ''''Wbijcie na muj serwer chamahi!! ip:*****"


Może i tak, jednak dla mnie nie ma to większego sensu, promowanie poprzez komentarze .. zazwyczaj czyta się to co jest konkretną odpowiedzią na dany film, ja sam rzadko czytam komentarze, zazwyczaj tylko pierwszą stronę poprzedzającą dany filmik, aby nie tracić czasu na jego oglądanie, np. jeśli trwa 40 min . Jeśli komentarze będą dla mnie zadowalające, wtedy sam takie video oglądam.

Tak przy okazji podpytując w wątku, jest ktoś chętny do gry Multiplayer? Po prostu szukam, osoby lub (kilu osób) z którymi mógłbym pograć, w MC. W grę wchodzą tutaj rozmowy np. na TS3, Ventrilo czy Skype ?
Z kimś kto jest w miarę ogarnięty, nie męczy, i przeszedł mutację głosu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 08:50, Reinvented napisał:

Tak przy okazji podpytując w wątku, jest ktoś chętny do gry Multiplayer? Po prostu szukam,
osoby lub (kilu osób) z którymi mógłbym pograć, w MC. W grę wchodzą tutaj rozmowy np.
na TS3, Ventrilo czy Skype ?
Z kimś kto jest w miarę ogarnięty, nie męczy, i przeszedł mutację głosu. :)

Hmmm ... może ja się nadam ;x

Spoiler

(kanał yt na gramsjacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2011 o 08:50, Reinvented napisał:

Tak przy okazji podpytując w wątku, jest ktoś chętny do gry Multiplayer? Po prostu szukam,
osoby lub (kilu osób) z którymi mógłbym pograć, w MC. W grę wchodzą tutaj rozmowy np.
na TS3, Ventrilo czy Skype ?
Z kimś kto jest w miarę ogarnięty, nie męczy, i przeszedł mutację głosu. :)


W sumie też mogę pograć. Rozmowy na ts''ie nie są żadnym problemem, za Skypem nie przepadam. Kontakt w podpisie.

PS. Planujesz survival, creative, czy jakiegoś adventure? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2011 o 21:41, Xardasss napisał:

Powiedzcie mi jedno czy tylko ja mam pecha, że przez 30 min węgla znaleźć nie mogłem
?.

Jeśli nie możesz znaleźć węgla zawsze możesz wytworzyć węgiel drzewny. By to zrobić potrzebujesz kłodę drewna wsadzić do kominka, a jako opał użyć patyków. Co do węgla kamiennego - występuje on zazwyczaj w jaskiniach zaraz pod glebą i to właśnie tutaj powinieneś znaleźć go najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Węgiel jest najliczniej występującym surowcem.
Często wystarczy przejść się nieco po okolicy, tym bardziej w miejscach gdzie są jakieś wzniesienia i łatwo można znaleźć węgiel nawet bez potrzeby grzebania po ziemią.

No chyba że coś namieszali w najnowszych wersjach, ale to nie wiem, ja nadal mam nie aktualizowaną 1.3. ;P

Co do drabiny, to wystarczy dopełznąć do samego jej szczytu by postać sama wypełzła na powierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie muszę w górę zrobić jedna po drugiej po boku i ledwo wchodzi, mam błąd czy co nie mogę tak po prostu do góry iść.
Muszę robić co jedna kratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak to się nie da niestety chyba.
Ewentualnie trzymając drabinki w łapie próbuj dopełznąć do samego szczytu aktualnie położonych i cisnąć je te dwie kratki w górę.

Normalnie drabinki kładzie się przy schodzeniu w dół, nie na odwrót. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2011 o 20:39, Richmond94 napisał:

Krążymy wokół analfabetów komentujących filmiki JJaya z Minecrafta, więc jakoś się jeszcze
trzyma ;)



No widzę, że mój kolega z grupy z angielskiego bardzo filozoficzne treści wypisuje. Osobiście sam oglądałem "How to survive (the) first night" - zobaczyłem bodajże 20-25 pierwszych odcinków. Przede wszystkim podobała mi się w nich swoboda wypowiedzi autora, czasami zabawne wstawki, i taki spontan. Fajnie określiłeś "ludzi", którzy używają języka polskiego po swojemu, a najbardziej zadziwiło mnie, albo raczej zaimponowało mi twoje zaradzenie na problem analfabetów, mianowicie by lepiej wychowywać swoje dzieci. Pogratulować rozsądku Pawle ;)
Obejrzałem sporo twoich let''s playów, m in. Dungeon Keepera i też lubię w Twoich filmikach ten... spontan, ten brak Ivony, ta twoja swoboda mówienia. Zupełnie jak w realu ;)
Sam chciałem robić kiedyś gameplaye, ale ja nie um... nie chc... ach coś tam ;), albo wstydzę się własnego "noobostwa" w grach. Zawsze znajdzie się jakiś powód. Jedyne co zrobiłem (i to nie sam) to dwa amatorskie filmiki na angielski, no i filmiki z mojego głośnika plazmowego, ale bez udziału mojego głosu. Po prostu nie lubię udzielać się publicznie. Kiedyś może się przełamię.
Co do tworzenia gamepleyów i oklepanych pomysłów - tak samo jest (przynajmniej ja tak mam) z tworzeniem stron Internetowych. Layout? Bez większego problemu. CSS+HTML? Dobra znajomość. Chodzi o to, że nie chcę robić czegoś, co już jest. Chciałem zrobić portal o Diablo, ale jest już doskonałe Imperium, Titan Quest - wciąż za mała wiedza... itp.
Podziwiam tych, co wyłamują się ze schematów. Tyle w tym temacie.
Co do Paplokha - Pisze twój kumpel Michał B. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten podpis na dole miałbym niezły materiał do rozkminy którym z kilku kumpli z grupy jesteś :D
Żeby znowu nie było off-topu...
Ktoś ma rozwiązanie na error "outdated server" przy grze na multi? Chcę wbić na jakiś publiczny, oryginalny serwer i wyskakuje mi takie coś. Może jednak ten serwer nie jest oryginalny, bo zrobiłem już wszystko, "reinstallowałem" Minecrafta, usunąłem sam bin itp. Ktokolwiek pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować