Zaloguj się, aby obserwować  
Abomek

Minecraft

1787 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2011 o 10:32, Reffanov napisał:

Wie ktoś może czy istnieje strona z worldami do Minecrafta? Chętnie pobiegałbym sobie
po czyimś dziele i pooglądał. :P

Nie spotkałem czegoś takiego, ale zawsze możesz porozglądać się po różnych forach, np. na polskiej Chacie Górnika czy nawet na oficjalnym forum Minecrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 10:32, Reffanov napisał:

Wie ktoś może czy istnieje strona z worldami do Minecrafta? Chętnie pobiegałbym sobie
po czyimś dziele i pooglądał. :P


Ewentualnie jak nie znajdziesz, możesz zawsze kogoś poprosić o world, sądzę, że są tacy co podzielą się swymi pracami, szczególnie jeśli nie ma tam czegoś super epickiego, czym można byłoby zdobyć sławę na np. youtubie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 17:29, Lord_Polish napisał:

> Czy w Minecrafta nadal można pograć za darmo?

Tylko w Classic.

Bardzo różni się od tego, w którego Wy gracie, albo może żeby tutaj nie uogólniać, od tego płatnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 18:00, noobie napisał:

Bardzo różni się od tego, w którego Wy gracie, albo może żeby tutaj nie uogólniać, od
tego płatnego?


O ile się orientuję to w Classic nie można kopać w ziemi oraz nie ma potworów, ale pewny nie jestem bo ja się interesuję jedynie płatną wersją ;)

Jak coś to mnie ktoś niech poprawi i dopisze jeśli są jeszcze jakieś różnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 18:00, noobie napisał:

Bardzo różni się od tego, w którego Wy gracie, albo może żeby tutaj nie uogólniać, od
tego płatnego?


Można tylko kopać w ziemi i układać klocki które się nie kończą ale nie można niczego tworzyć , nie ma zwierząt i potworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilę w Minecrafta i muszę przyznać, że cholernie wciąga, choć byłem przekonany, że mi nie podejdzie.

BTW. Wie ktoś, dlaczego podczas gry w Minecrafta karta graficzna osiąga temperaturę 80 stopni Celsjusza? Już w Assassin''s Creed II czy Gothic 3 na maksymalnych miała ok. 10 stopni mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 19:39, Splocky napisał:

A u mnie już drugi dzień Minecraft nie działa. Cały czas wywala mi komunikat, że nie
może się połączyć z minecraft.net. :(


Bo jest kolejne przeniesienie serwerów, bo te które są teraz znowu nie wytrzymują ilości graczy. Poza tym nie trzeba być połączonym z minecraft.net, żeby grać przecież o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to na razie gram w singla. Ktoś tu chciał, żebym udostępnił mój świat. Z radością to zrobię, ale na razie pracuję nad pewnym projektem. Jak go ukończę, to chętnie udostępnie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2011 o 21:32, Splocky napisał:

Dobra, to na razie gram w singla. Ktoś tu chciał, żebym udostępnił mój świat. Z radością
to zrobię, ale na razie pracuję nad pewnym projektem. Jak go ukończę, to chętnie udostępnie
gdzieś.

Daj ten zameczek;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co muszę zrobić, żeby zagrać w Minecrafta na szkolnym kompie, bez dostępu do administratora? Mam VirtualBoxa z XP tam, ale znowu nie ma akceleracji 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Własnie javy nie ma, Java portable z minecraftem tez nie dziala. Co robić? Niby technikum informatyczne, ale i tak straszna nuda na zawodowych przedmiotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2011 o 00:47, RamiroPL napisał:

Własnie javy nie ma, Java portable z minecraftem tez nie dziala. Co robić? Niby technikum
informatyczne, ale i tak straszna nuda na zawodowych przedmiotach :)

Kradnij hasło admina. Nic innego nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować