Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mafia II najwulgarniejszą grą w historii

21 postów w tym temacie

Ciekawe w jakim filmie gangsterskim jest najwięcej? W GTA IV też jest sporo bluzgów. Bluzgi z Mafii 2 są dobrze wpasowane i wcale nie czuje się że jest ich za dużo, wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam przeklinam i nie uważam, to za coś strasznego, oczywiście staram się nie klnąc przy rodzicach itp. Ale ściemnianie, że coś takiego jak przekleństwa nie ma jest śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwulgarniejsza, najbardziej pocięta, niedługo pewnie najliczniej zasypana DLC. Ciekawe w jakiej jeszcze kategorii chcą wygrać? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niezły" wynik. Ja jeszcze w Mafię II nie grałem, ale na pewno duża ilość wulgaryzmów nie odstraszy nie od tej produkcji. Prędzej zrobią to powycinane fragmenty i beznaziejnej jakości wersja na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem, że to ziomalskie GTA:SA przodowało w tym kierunku, a tu niespodzianka :). Co do samych wulgaryzmów w grach, to taka ilość, podczas, gdy gra jest taka krótka to IMO lekka przesada, powinny być one serwowane w mniejszych ilościach, by nie stały się nawykiem, a dodawały klimatu grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Who cares...
Jak grałem, to tej wulgarności wcale nie było czuć. Słowo może i padało tyle razy, ale w dosyć wyrazistych sytuacjach, i jego pojawianie się było raczej usprawiedliwione.
I tak jak już napisałem wyżej, kogo to tak naprawdę obchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest osadzona w realiach gangsterskich, więc trudno się dziwić, że wulgarne słowa w niej występują, jakoś klimat trzeba podtrzymać, czyż nie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować