Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ninja Theory zadowolone z nowego Dante; stary nie był już wystarczająco cool

26 postów w tym temacie

Dnia 22.09.2010 o 12:59, kodi24 napisał:

Mnie sie nowa koncepcja podoba- ten stary, bialowlosy bishonen juz mnie znudzil ;p


Wiesz, że bishonen oznacza ładnego chłopca i teraz ten nowy Dante pod to bardziej pasuje. Stary Dante do tego rodzaju postaci się nie zaliczał zwłaszcza ten z 4.
A co do ich wymówki bronią się jak dzieci w przedszkolu, „dlaczego nie chcesz jeść zupy-, bo mi się nie podoba" naprawdę nie mogę uwierzyć, że dorośli ludzie takie wymówki wymyślają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieje, ze to jakas podpucha, cos jak przy czwórce - najpierw pokazali Nero.

Miałem nadzieję, ze to nie TEN Dante, ewentualnie ten, ale baaaardzo młody, tak żeby w czasie trwania gry zdążył dorosnąć chociaż do wersji z trójki ;)

Myslę jednak, ze po takiej fali flame''u nie zostawia go w obecnej formie. A tłumaczenie, ze stary Dante nie był wystarczająco cool, uwazam za co najmniej kretyńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ten Dante z czwórki mi najbardziej odzwierciedlał jak powinien wyglądać Dante, czyli taki białowłosy, nieogolony bad guy co by wszystko rozpierdzielał...

Dla nowego daję szansę, jak najbardziej... Mam tylko nadzieję że go nie sknocą aż tak że będę musiał odpuścić tą serię... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować