Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Clone Wars Adventures z milionem graczy

6 postów w tym temacie

Podkreślmy, że za rozgrywkę w Star Wars: Clone Wars Adventures nie trzeba ponosić żadnych opłat. Abonament jest, ale jako nieobowiązkowa oferta skierowana do tych, którzy chcą mieć dostęp do dodatkowych opcji. Na podobnej zasadzie w grze istnieje system mikropłatności.

To nie do końca prawda. Gra (choć trudno to coś tak nazwać, jest to raczej platforma do korzystania z minigierek) w wersji darmowej daje dostęp jedynie do kilku pierwszych "poziomów" każdej z minigierek (np. pierwsze 4 z 16). Na dodatek kilka gier jest dostępnych TYLKO dla osób, które wykupiły abonament.

Co do tego miliona, to też bym podchodził ostrożne. Jak napisał już Undertaker, przytłaczająca większość z tej liczby to osoby, które założyły konto, sprawdziły "z czym to się je" i więcej tego tytułu nie odpaliły.

Moim zdaniem tu nie ma nic do świętowania. CWA to produkt co najwyżej średni. Minigierki nie wciągają, dodatkowo abonament skutecznie uniemożliwia porządną rozrywkę. Naprawdę zastanawiam się, kto przy zdrowych zmysłach zapłaciłby za to tyle kasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam na dzieje że old republic w 2011 roku będzie o wiele lepszym tytułem przy zachowaniu systemu mikropłatności (jeśli każa sobie płacić za każdy miesiąc gry to ja podziękuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

smok3000@ na 99% to będzie comiesięczny abonament (pozostałe 1% to płacisz tylko za grę jak w Guild Warsie)... Poza tym nie widziałem gry MMO z mikropłatnościami (i bez abonamentu) która pozwalałaby nie odczuwać, że jesteś tym niechcianym, bo nie używasz mikropłatności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować