Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Revolution = pierwszy Xbox z tanimi grami?

63 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2006 o 09:05, ckamil666 napisał:

Nintendo nigdy nie posiadało dobrych (jeżeli chodzi o specyfikacje) konsol ale nadrabiało innowacyjnością...
cóż w tym przypadku trudno powiedzieć o innwacyjności, ale jestem dobrej myśli... :P


No nie wiem czy tak nigdy.
N64 było "mocniejsze" od Playstation, Gamecube jest "mocniejszy" od PS2, więc tak naprawdę Revolution jest pierwszą konsolą Nintendo, słabszą od konkurencyjnych, ale nadrabiającą ciekawymi rozwiązaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Suprboar
>Obywatel
>02.04.2006, 11:26
>
>Dziwi mnie że duża częsć ludzi wierzw tą wielką rewolucję jaką ma wprowadzić Nintendo, wierzą w nią tak ślepo >że mówią że to ona będzie jedna z nalepiej sprdzedających sie gier. Ja powiem tak uwierze jak zobacze bo >narazie to dla nowe Revo ma być odpowiednikiem Pegasusa na rynku konsol.

Pegasus to podrobka nes''a ,a co za tym idzie jedna z najlepiej sprzedajacych sie konsol w historii i pierwsza prawdziwa konsola do gier :-] .

d2t to sa czujniki zyroskopowe ,a nie jakies prehistoryczne pistoleciki do 8-mio bitowcow ;-] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm kontroler... ciekawy.. taki specyficzny... juz widze jak wszyscy miłośnicy mariana ustawiają się w kolejce na siłownie by efektywniej machać mieczem przez 4 godziny a nie przez 2 :) no cóz E3 zweryfikuje nasze i wasze i ich podejście do tematu gier... HD vs Revo... zobaczymy... napisałem HD vs Revo?? o przepraszam HD vs Kontroler Revo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować