Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WRC: FIA World Rally Championship - demo na PC dostępne

17 postów w tym temacie

Adam Berlik

Do posiadaczy konsol Xbox 360, którzy mogą już pobierać demo WRC: FIA World Rally Championship, dołączyli właśnie właściciele komputerów osobistych. Z kolei próbka tej produkcji na PlayStation 3 pojawi się za dwa dni.

Przeczytaj cały tekst "WRC: FIA World Rally Championship - demo na PC dostępne" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 10:26, jar3k2 napisał:

Za każdym razem kiedy dajecie coś z gamershell.com avast stwierdza, że dana strona jest
zainfekowana wirusem.


Może czas zmienić gów... avasta na coś innego?

Demo dostępne już od paru dni na włoskich serwerach, symulacja to raczej mierna :), ale miło mi się grało, dobra odskocznia od DiRTow których nie trawie w ogóle (a GRIDa uwielbiam..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Avast nie pokazuje żadnego wirusa tylko blokuje jedną reklamę flash więc nie panikuj tak, jak zobaczysz komunikat antywirusa nie oznacza to, że jest to od razu wirus lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 11:16, Patryk692 napisał:

Avast nie pokazuje żadnego wirusa tylko blokuje jedną reklamę flash więc nie panikuj
tak, jak zobaczysz komunikat antywirusa nie oznacza to, że jest to od razu wirus lol.

Dobrze, że mi napisałeś bo moja mama już chciała iść po pana informatyka. A tak na serio - nie panikuje, tylko stwierdzam fakty, że pojawia się taki komunikat.

Avast to g*****? Przejrzyj sobie analizy i rankingi najlepszych darmowych antywirusów, ewentualnie możesz mi kupić Nortona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszie porzadna rajdówka, dokładnie taka jakiej oczekiwałem i do jakiej mnie przyzwyczaiła poprzednia część. Może nie jest taki ładny jak Dirt 2, ale dużo przyjemniejszy i dużo lepszy model jazdy (a nie wyścigi poduszkowców jak w Dirt 2). Nie jest to co prawda porządna symulacja, chociaż na najtrudniejszym poziomie i bez pomocy zaczyna być dużo ciężej. Jak dla mnie najlepsza rajdówka ostatnich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przycina demo mimo spełnienia wymagań (core duo 8400 (3GHz), karta GTX 280, 4 gb Ram windows xp, najnowsze stery do większości urządzeń))
A jak u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od gry spodziewałem się o wiele gorszej jakości ogólnej, a tu takie zaskoczenie ;)

Tylko mam pytanie, jak tutaj można ustawić sterowanie na kierownicy, skoro mi jej nie wykrywa kiedy chcę zmieniać sterowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ta gra mnie zawiodła. Samochód trzyma się trasy jak by był do niej przyczepiony, nie pomaga wyłączenie opcji utrzymywania wozu na szosie. Do tego gra jest kiepsko zoptymalizowana. GRID chodzi mi na takich samych ustawieniach z 30-35 klatkami na sekundę, w WRC mam ledwo 20. Chyba nie muszę mówić, że GRID jest grą dużo ładniejszą? Generalnie porażka, chciałem kupić, ale demo mnie zniechęciło. Zresztą co tu się dziwić - jak się powierza takie gry tak przeciętnemu studiu jak Milestone to wiadomo, że wyjdzie średniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GF9500GT, 2 GB RAM, AMD Phenom 9550. Rozdzielczość 1024x768, detale Max: 45 FPS.

Demo zaskakująco dobre, muszę przyznać że spełniło moje oczekiwania. Czekam na premierę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam sprzęt ATI HD4850 512, Intel Core Quad Q8200, na rozdzielczości 1680:1050 i full detale, gra mi nie tnie, 30-40 fpsów zależy od "szerokości" krajobrazu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2010 o 18:15, rifi77 napisał:

A ja mam sprzęt ATI HD4850 512, Intel Core Quad Q8200, na rozdzielczości 1680:1050 i
full detale, gra mi nie tnie, 30-40 fpsów zależy od "szerokości" krajobrazu.


Z tego co dotychczas zaobserwowałem, to gra przycina się na procesorach Intela.

Może to stanowi problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie błąd- najpierw pokazuje, że nie ma jakiegoś pliku audio, który ściągnąłem dopiero po długich poszukiwaniach. Dobra wklejam go, odpalam grę ale nie ma głosu. Wybieram trasę, samochód itp i gdy już jest wszystko gotowe bach do windy z komunikatem program launcher przestał działać. Wiecie co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować