Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szef Treyarch o fabule Call of Duty: Black Ops

12 postów w tym temacie

Ahh no już nie mogę się doczekać, dawać mi tutaj Black Opsy ! >.< Dobrze że traktują Singla jako mocną część nowej odsłony a nie tylko tryb multiplayer. Zawsze kupywałem CoDa tylko dla singla :) nigdy się nie zawiodłem. Jak gram.pl zapewni mi dostawe szybciej niż to się pojawi na półce w empiku to u was zamówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skony973 to nie activision robi black ops, a tylko oni mają prawo do soapa albo price:D tu będziesz miał nową historię, trzeba poczekać do następnego call of duty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 14:13, gghju napisał:

skony973 to nie activision robi black ops, a tylko oni mają prawo do soapa albo price:D
tu będziesz miał nową historię, trzeba poczekać do następnego call of duty:D

Activision to tylko WYDAWCA, poprzednie CoD-y robili IW (jedynka, dwójka, MW 1 i 2), BO robi Treyarch (odpowiedzialni za trójkę i piątkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem co będzie....po wszystkich częściach CoD na PC to wiem na 100%....będzie to co wcześniej tylko że dynamiczniej i jak zawsze będziemy tymi dobrymi ...dodatkowo będzie trochę eksplozji i ofc fabuła która wciąga...A gra będzie do bólu liniowa. TO będzie Black Ops.

I GO NIE KUPIE BO CHCE W KOŃCU CZEGOŚ WIĘCEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 15:07, WolfPL napisał:

Ja wam powiem co będzie....po wszystkich częściach CoD na PC to wiem na 100%....będzie
to co wcześniej tylko że dynamiczniej i jak zawsze będziemy tymi dobrymi ...dodatkowo
będzie trochę eksplozji i ofc fabuła która wciąga...A gra będzie do bólu liniowa. TO
będzie Black Ops.

Dokładnie tego oczekuję po FPSie.

Swoją drogą- "Rozgryzienie o co chodzi, stanowi prawdziwe wyzwanie.". Nie jestem pewien, czy to zaleta. Ja do tej pory nie wiem o co chodziło w MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2010 o 15:07, WolfPL napisał:

Ja wam powiem co będzie....po wszystkich częściach CoD na PC to wiem na 100%....będzie
to co wcześniej tylko że dynamiczniej i jak zawsze będziemy tymi dobrymi ...dodatkowo
będzie trochę eksplozji i ofc fabuła która wciąga...A gra będzie do bólu liniowa. TO
będzie Black Ops.

I właśnie tego oczekuje po tej grze. Będzie co najmniej dobra.

Dnia 28.09.2010 o 15:07, WolfPL napisał:

I GO NIE KUPIE BO CHCE W KOŃCU CZEGOŚ WIĘCEJ!

Zaopatrz się w strategie, albo RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła i liniowa rozgrywka to czysty standard FPS''a. Choć bez konkretnej fabuły wpływającej na rozgrywkę można się obejść, patrz seria DOOM- "Biere karabin i strzelam w co się rusza"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umówmy się, fabuła nie jest najważniejszym elementem gier FPS. Oczywiście cała historia musi być spójna, ciekawa i przedstawiona w fajny sposób, ale jeśli ktoś chce wielu wyborów i setek różnych, możliwych do podjęcia decyzji to myślę, że źle trafił.
Ja czekam na nową odsłonę serii Call of Duty i nie oczekuję po niej wybitnej historii czy ciekawych postaci. Ma być tylko akcja, urozmaicony gameplay i efektowna, oraz dynamiczna walka.
Jak chcę ciekawą fabułę to gram w RPG.
Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować